M jak miłość, odcinek 1638: Franka i Paweł zlitują się nad Majką! Zduńscy dadzą narkomance jeszcze jedną szansę

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1638: Franka i Paweł zlitują się nad Majką! Zduńscy dadzą narkomance jeszcze jedną szansę

M jak miłość, odcinek 1638: Franka i Paweł zlitują się nad Majką! Zduńscy dadzą narkomance jeszcze jedną szansę

2022-02-11 14:26

W 1638 odcinku „M jak miłość” wyjdzie na jaw, że Majka (Laura Samojłowicz) po próbie zniszczenia ślubu Franki (Dominika Kachlik) i Pawła (Rafał Mroczek) za radą swojej największej rywalki i niedoszłej teściowej Marysi (Małgorzata Pieńkowska) poszła na odwyk! Narkomanka zdecydowała się zmienić swoje życie i raz na zawsze skończyć z nałogiem! W 1638 odcinku „M jak miłość” okaże się, że tylko Zduńscy mimo tego, ile szkód wyrządziła im była narzeczona Pawła, zainteresowali się jej losem i osobiście pojechali sprawdzić, jak ona się czuje! Marysia będzie wzruszona ich postawą, a Franka kolejny raz urośnie w jej oczach!

"M jak miłość" odcinek 1638 - wtorek, 15.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1638 odcinku „M jak miłość” wyjaśni się los Majki, którą po raz ostatni widzieliśmy na ślubie Franki i Pawła, kiedy to próbowała zniszczyć ich najważniejszy dzień w życiu! Narkomanka pojawiła się w samą porę i jako jedyna wyraziła sprzeciw przeciwko zawarciu przez nich związku małżeńskiego! Chojnacka była przekonana, że Zduński powinien ożenić się z nią a nie Franką, gdyż przecież przed laty to najpierw jej się oświadczył, choć zapomniała, że to ona go porzuciła bez słowa wyjaśnienia i zadbała o to, aby jej nie znalazł! Organizm Majki był tak wyniszczony przez narkotyki, że była narzeczona Pawła straciła przytomność w kościele i trafiła do szpitala, gdzie tylko Marysia zlitowała się nad jej losem i zerwała się z wesela, aby zobaczyć, co u niej i namówić ją do podjęcia leczenia! W 1638 odcinku „M jak miłość” okaże się, że Majka poszła za jej radą i trafiła na odwyk, o czym Rogowska dowie się z pierwszej ręki od Franki i Pawła, którzy jako jedyni odwiedzili ją w ośrodku!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1638: Wzruszająca niespodzianka dla Franki i Pawła po ślubie. Tak Marysia powita synową w rodzinie Zduńskich

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Marysia dowiaduje się o losach Majki w 1638 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1638 odcinku „M jak miłość” Marysia zaciekawi się losem Majki. Ze swoich źródeł dowie się, że Zduńscy odwiedzili narkomankę w ośrodku i od razu wypyta ich o tę wizytę. Franka będzie nieco zaskoczona tym, że Marysia o wszystkim wie, ale oczywiście nie będzie trzymała jej zbyt długo w niepewności i wyśpiewa jej wszystko, co udało im się dowiedzieć o Chojnackiej!

- A co tam słychać u Majki? Byliście u niej? – zacznie Marysia.

- Tak, no byliśmy. A skąd wiesz? – zaciekawi się Franka.

- Jak ona sobie radzi? – spyta zaniepokojona Rogowska.

- No niestety jest na leczeniu zamkniętym, więc nas do niej nie wpuścili, ale przynajmniej porozmawialiśmy z nią przez telefon. Bardzo chce wyjść z nałogu – wytłumaczy jej Zduńska 1638 odcinku „M jak miłość”.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1638: Paweł po ślubie z Franką pozbędzie się Basi! Przybrana córka będzie im tylko przeszkadzać

Dość wymiona reakcja Pawła na los Majki w 1638 odcinku „M jak miłość” da Marysi jasno do zrozumienia, że to Franka byłą pomysłodawczynią jej odwiedzin! Tym bardziej Rogowska będzie dumna ze swojej synowej, że mimo tego, iż Majka prawie nie dopuściła do ich ślubu, ona była jeszcze w stanie jej pomóc! Dzięki temu Franka jeszcze bardziej zyska w oczach Marysi podobnie jak Paweł, który da jej pewność, że wychowała go jak należy!

- Jestem z was dumna, że do niej pojechaliście. Ale proszę cię nie rób takie miny. Naprawdę jestem z was dumna. Niewiele osób stać by było na taki gest – powie z dumą Marysia w 1638 odcinku „M jak miłość”.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1638: Chora Kinga zawiedzie Miśka w najważniejszym momencie! Nie będzie mogła sobie tego darować – ZDJĘCIA

M jak miłość. Tych scen na ślubie Franki i Pawła nikt nie wiedział! Szczęście Zduńskich nie potrwa długo?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze