M jak miłość, odcinek 1637: Olek dostanie kosza przy Anecie! Kasia powie Chodakowskiemu, że nie ma u niej szans

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1637: Olek dostanie kosza przy Anecie! Kasia powie Chodakowskiemu, że nie ma u niej szans

M jak miłość, odcinek 1637: Olek dostanie kosza przy Anecie! Kasia powie Chodakowskiemu, że nie ma u niej szans

W 1637 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) zostanie koszmarnie upokorzony przy swojej żonie. Aneta (Ilona Janyst) dosłownie pęknie ze śmiechu, kiedy dawna kochanka Łukasza (Jakub Józefowicz), da jej mężowi kosza! Kasia (Paulina Lasota) zrobi to z wdziękiem, ale będzie bardzo stanowcza. Olek będzie starał się robić dobrą minę do złej gry, ale zobaczymy, że tak naprawdę "staremu" podrywaczowi nie jest w smak publiczne odrzucenie ślicznej, młodej dziewczyny. Jak sobie z tym poradzi doktor Chodakowski w 1637 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1637 - poniedziałek, 14.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1637 odcinku "M jak miłość" Aneta będzie coraz rozdrażniona z powodu ciążowych hormonów. Doktor Chodakowska już nie będzie szalała z zakupami - ona zacznie szaleć z zazdrości o męża! Olek zresztą - jak zawsze - będzie łasy na spojrzenia, uśmiechy i komplementy młodszych koleżanek. Ale tym razem "trafi kosa na kamień", a Aneta będzie pękała ze śmiechu!

- Odbija mi z zazdrości! - wyzna Anta Izie (Adriana Kalska) w 1637 odcinku "M jak miłość". - Wszędzie tylko te śliczne lekarki, pielęgniarki, pacjentki. A w domu hipopotam!

Na jedną z afer doktorostwa Chodakowskich w 1637 odcinku "M jak miłość" wejdzie Kasia. Kiedyś Anetą była o nią piekielnie zazdrosna, ale kiedy stażystka związała się z Łukaszem, dała sobie z tym spokój. Tym razem Kasia da dobitny dowód na to, że o kogo, jak o kogo, ale o nią Aneta zupełnie nie musi być zazdrosna. Jak do tego dojdzie?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1641: Anita wyda Polę jej matce Weronice. Tak ukochana Gryca załatwi go za jego plecami

Jak widać w zwiastunie 1637 odcinka "M jak miłość", kiedy Kasia trafi na jedną z awantur Chodakowskich, utnie krótko swój udział w sprawie. 

- Mnie w to proszę nie mieszać! Doktor Chodakowski nie jest w moim typie!

Słowa Kasi niesamowicie rozbawią Anetę w 1637 odcinka "M jak miłość", za to Olek będzie miał "nietęgą" minę. Doktor Chodakowski w swoim życiu złamał wiele serc a żadna z kobiet mu się nie oparła. Czyżby ten czas przystojny chirurg miałby już mieć za sobą? 

Nie przegap: M jak miłość. Rozstanie Olka i Anety po wyjeździe do Wiednia. Chodakowski wróci już bez żony i dziecka - ZDJĘCIA

Miłość Izy i Marcina w M jak miłość przetrwa nawet rozstanie aktorów! Aż żal będzie patrzeć na Adrianę Kalską i Mikołaja Roznerskiego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze