M jak miłość, odcinek 1637: Łukasz wyda kryjówkę Patrycji. Odnajdzie ją przed Argasińskim? - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1637: Łukasz wyda kryjówkę Patrycji. Odnajdzie ją przed Argasińskim? - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1637: Łukasz wyda kryjówkę Patrycji. Odnajdzie ją przed Argasińskim? - WIDEO

W 1637 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) ujawni, gdzie może znajdować się Patrycja (Alżbeta Lenska). Ale zrobi to wyłącznie w dobrej wierze i prawdopodobnie właśnie dzięki temu jako pierwszy zobaczy ukochaną! Od momentu, kiedy ciężarna Patrycja zdecydowała się na dramatyczny krok i uciekła z domu trwa wyścig między Wojciechowskim a Argasińskim (Karol Strasburger), kto pierwszy ją odnajdzie. I wiele wskazuje na to, że dzięki ruchom z 1637 odcinka "M jak miłość" będzie to Łukasz!

"M jak miłość" odcinek 1637 - poniedziałek, 14.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1637 odcinku "M jak miłość" Łukasz zdradzi, gdzie może ukrywać się Patrycja. Zakochany Wojciechowski ruszył na poszukiwania równo z Argasińskim w momencie jej wielkiej ucieczki. Od tej chwili trwa nieformalny pościg, który mężczyzna Patrycji znajdzie ją pierwszy - mąż, czy kochanek? Argasiński zatrudni do tego celu bandytę Hermana (Piotr Łukawski), a Łukasz Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski). Ale wygląda na to, że pierwszy znajdzie ją ten, który ją kocha i lepiej zna!

Jak widzimy na wideo z "Kulis M jak miłość" Łukasz nie podda się, nawet pomimo kolejnych gróźb Argasińskiego. W dodatku i Patrycja zacznie za nim tęsknić tak bardzo, że w końcu znów ze sobą porozmawiają. Co sobie powiedzą kochankowie po długiej rozłące  pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ.  

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1640: Jaszewska odetnie Dawida od Basi i Mostowiaków! Wywiezie syna do USA

- Ewidentnie telefon od Patrycji jest takim imperatywem do tego, żeby Łukasz nie odpuszczał - zdradza Józefowicz w "Kulisach M jak miłość". - Łukasz musi znaleźć odpowiedzi na pytania, zadbać o to, żeby Patrycja była bezpieczna... Chce znaleźć Patrycję przed Argasińskim!

W 1637 odcinku "M jak miłość" Łukasz wpadnie na pomysł, gdzie może być Patrycja. Czy to tam przeżyli ze sobą najbardziej romantyczny weekend? 

- Patrycja wspominała kiedyś o pensjonacie w okolicach Szamotuł - Łukasz naprowadzi Jakuba na trop ukochanej.

Co na to wszystko Argasiński:    - Sytuacja jest niewygodna mocno, nieprzewidywalna wcześniej. Argasiński miał jakieś swoje pomysły na przywiązanie Patrycji do siebie - zdradza Strasburger w "Kulisach M jak miłość". - Będzie walczył, żeby ją odzyskać, ale czy to się uda - nie wiem...

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1640: Nagły koniec miłości Oli i Tadeusza. Zostawi go kiedy wróci jej mąż Darek - ZDJĘCIA

M jak miłość. Argasiński wynajmie bandytę Hermana, żeby odnalazł Patrycję! To Łukasz znajdzie ją pierwszy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze