M jak miłość, odcinek 1640: Jaszewska odetnie Dawida od Basi i Mostowiaków! Wywiezie syna do USA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1640: Jaszewska odetnie Dawida od Basi i Mostowiaków! Wywiezie syna do USA

M jak miłość, odcinek 1640: Jaszewska odetnie Dawida od Basi i Mostowiaków! Wywiezie syna do USA

2022-02-02 15:16

Plany Jaszewskiej (Magdalena Lewińska) w 1640 odcinku "M jak miłość" zaszokują wszystkich! Kobieta zostawiła Dawida (Iwo Wiciński) i załamanego Mariusza (Tomasz Lulek) na pastwę losu. Wyjechała i wróciła dopiero wtedy, kiedy sytuacja z synem stała się dramatyczna. Mąż Olgi poszedł siedzieć, więc wypadałoby zająć się nastolatkiem. W 1640 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Jaszewska ma plan, by odciąć chłopaka od Mostowiaków. Jeśli wszystko pójdzie z jej planem, Dawid nie zobaczy już Basi (Karina Woźniak)

"M jak miłość" odcinek 1640 - wtorek, 22.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1640 odcinku "M jak miłość" Jaszewska zacznie intensywnie myśleć, co zrobić w sytuacji, kiedy mąż poszedł siedzieć, a ona sama musi zająć się synem. Ostatnimi czasy w "M jak miłość" Olgi w ogóle nie było widać u boku Mariusza czy Dawida, bo wyjechała i właściwie nie kontaktowała się z rodziną. Od dawna wiadomo jednak, że kobieta boryka się z problemami psychicznymi, w które wepchnął ją m.in. mąż. Dawid też dawał matce "w kość", bo pozwalał sobie na stanowczo za dużo w Grabinie i nie tylko. W końcu przyjdzie czas ważnych decyzji, od których zależy wszystko. 

W 1640 odcinku "M jak miłość" Olga wyzna, że planuje wyjazd do USA i zostanie tam na stałe. Nie będzie miała pojęcia, jak spojrzeć w oczy synowi i oznajmić mu tak wielką zmianę w życiu. Doskonale wie, że Dawid spotyka się z Basią, a młodych z dnia na dzień łączy coraz większe uczucie. To dla Basi Dawid się całkowicie zmienił i przestał być łobuzem i draniem. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1640: Nagły koniec miłości Oli i Tadeusza. Zostawi go kiedy wróci jej mąż Darek - ZDJĘCIA

W 1640 odcinku "M jak miłość" Olga zwróci się o pomoc do Marysi, co będzie dość dziwnym krokiem, skoro chce jednocześnie odciąć Dawida od Mostowiaków. Rogowska nie zgodzi się jednak na prośbę koleżanki, która będzie chciała, by to Maria przekazała nastolatkowi informację o wyprowadzce. Jaszewska w 1640 odcinku "M jak miłość" stwierdzi, że to najlepsze wyjście w tej sytuacji. Będzie musiała poradzić sobie jednak sama i osobiście poinformować Dawida o wyjeździe do Stanów. Pewnym jest, że zżyty z Basią Dawid, nie zareaguje pozytywnie na tę wiadomość. Jak się skończy historia Dawida i jego matki? Tego dowiemy się niebawem z kolejnych odcinków "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Pierwsza rozmowa Patrycji z Łukaszem po ucieczce. Powie mu gdzie się ukryła przed Argasińskim? – WIDEO

M jak miłość odcinek 1635 ZWIASTUN. Dawid znów złamie Basi serce. Napad na Józefa Modrego. Mąż Oli zacznie jej grozić
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze