M jak miłość, odcinek 1634: Marysia da Majce jeszcze jedną szansę! Skruszona narkomanka odda jej wszystko

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1634: Marysia da Majce jeszcze jedną szansę! Skruszona narkomanka odda jej wszystko

M jak miłość, odcinek 1634: Marysia da Majce jeszcze jedną szansę! Skruszona narkomanka odda jej wszystko

W 1634 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) pokaże wszystkim, jak niezwykle dobrym jest człowiekiem! To ona okaże serce Majce (Laur Samojłowicz), która po desperackiej próbie przerwania ślubu Pawła (Rafał Mroczek) i Franki (Dominik Kachlik), osunie się na ziemię zupełnie pokonana. Naćpana Majka jeszcze długo będzie dochodziła do siebie po swoim "występie" w kościele w Bukowie, a towarzyszyć jej będzie właśnie Rogowska! Ujawniamy: samotna Majka będzie tak wdzięczna Marysi, że odda jej wszystko, co "zdobyła" w trakcie pracy w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek)! Jak do tego dojdzie? Czy wybaczenie Marysi W 1634 odcinku "M jak miłość" wystarczy, aby Majka dostała drugą szansę w rodzinie Zduńskich? Sprawdź co już wiemy i zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!

"M jak miłość", odcinek 1634 - wtorek, 1.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1634 odcinku "M jak miłość" zobaczymy prawdopodobnie ostatni zryw Majki. Naćpana kobieta ukryje się w kościele, a następnie ceremonię zaślubin Pawła i Franki krzykiem, że to ona powinna stać teraz obok pana młodego! Po wszystkim Majka osunie się na ziemię - będzie w tak złym stanie, że potrzebna będzie natychmiastowa pomoc medyczna!

Majka w 1634 odcinku "M jak miłość" w szpitalu zostanie zupełnie sama. I wtedy właśnie Marysia pokaże wszystkim, że jest godną córką swojej mamy, Barbary (Teresa Lipowska). Ona jedna, w czasie szaleństw weselnych rodziny i przyjaciół po ślubie syna, będzie siedziała przy łóżku Majki i próbowała narkomankę pocieszyć!  

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1635: Ślub Tadeusza i Oli. Nie będzie miał pojęcia, że ukochana ma już męża - ZDJĘCIA

- Maju, możesz leczyć się w ośrodku rehabilitacyjnym. Oczywiście jeśli będziesz chciała, mogę pomóc ci załatwić wszelkie formalności - będzie tłumaczyła Marysia Majce łagodnym głosem. - Kochanie, jeszcze odzyskasz swoje życie. Maja, nigdy nie jest za późno, na nic nie jest za późno... - Rogowska będzie mówiła jak do małego dziecka!

I choć Majka w 1634 odcinku "M jak miłość" będzie w strasznym stanie i w wielkiej rozpaczy, kojące działanie słów i głosu Marysi sprawią cud!

- Nigdy nie kochałam nikogo, tak jak Pawła - przemówi w końcu szczerze Majka. - Nigdy nie pokocham - i zaniesie się szlochem.

W tym momencie 1634 odcinka "M jak miłość" Majka wyciągnie skądś pierścionek zaręczynowy, który ukradła France i odda go Marysi!

- Co złego to nie ja, przepraszam za wszystko... 

I tak niedoszła panna młoda i jej niedoszła, za to najlepsza na świecie teściowa w 1634 odcinku "M jak miłość", obie będą płakać. Czy to początek 2 szansy Majki w "M jak miłość"

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1635: Zaginiony Mateusz wróci do Grabiny? Jeszcze długo nie odejdzie serialu

Ślub Pawła i Franki w "M jak miłość" przerwany przez Majkę! Ale wesela Zduńskich już nikt nie zepsuje
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze