M jak miłość, odcinek 1634: Majka zniszczy ślub Franki i Pawła, a potem weźmie Marysię na litość

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1634: Majka zniszczy ślub Franki i Pawła, a potem weźmie Marysię na litość

M jak miłość, odcinek 1634: Majka zniszczy ślub Franki i Pawła, a potem weźmie Marysię na litość

2022-01-21 13:27

W 1634 odcinku "M jak miłość" Majka (Laura Samojłowicz) zniszczy ślub Pawła (Rafał Mroczek) i Franki (Dominika Kachlik) w Bukowinie Tatrzańskiej. Chojnacka wpadnie do kościoła i przerwie ceremonię, po czym zostanie wyprowadzona przez Rogowskich. Paweł w 1634 odcinku "M jak miłość" nie uwierzy, że była ukochana potrafi wywijać takie numery. Wściekłość pomiesza się z litością, bo Majka będzie potrzebowała natychmiastowej pomocy lekarza i leczenia psychologicznego. Chojnacka zwróci się do Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i to jej wyzna całą prawdę. Weźmie ją na litość.

"M jak miłość" odcinek 1634 - wtorek, 1.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1634 odcinku "M jak miłość" odbędzie się ślub Franki i Pawła, a cała rodzina i przyjaciele pojadą do Bukowiny Tatrzańskiej. Jak podaje "Świat Seriali" Majka zniszczy ceremonię, bo wtargnie do kościoła i przerwie ślub. Rogowscy zareagują natychmiastowo i w 1634 odcinku "M jak miłość" wyprowadzą dziewczynę na zakrystię. Paweł w 1634 odcinku "M jak miłość" pójdzie skonfrontować się z byłą ukochaną. 

- Majka... Co ty wyprawiasz? - zdziwi się Paweł. - Przykro mi, że to wszystko tak się skończyło... Majka! Idź na leczenie... Daj sobie szansę, słyszysz? Jeszcze nie jest za późno... - doda Franka, a po niezrównoważoną Chojnacką przyjedzie pogotowie. Marysia obieca zająć się dziewczyną, a Zduński pójdzie sformalizować związek z góralką. Rogowska osobiście pojedzie sprawdzić co z Majką, którą lekarze podłączą do kroplówki.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1631: Rozpacz Kalinki w siedlisku. Ula zabierze ją w miejsce gdzie córka przypomni sobie zmarłą Marzenkę - ZDJĘCIA

- Nigdy nikogo nie kochałam tak jak Pawła... i nie pokocham. Proszę zabrać ten pierścionek... i ja... bardzo za wszystko przepraszam... - powie Majka w 1634 odcinku "M jak miłość" i zrobi z siebie ofiarę. Przecież to ona zniknęła i nie dawała znaku życia. Wróciła w najmniej odpowiednim momencie i chyba myślała, że Zduński na nią czeka, a on ułożył sobie życie z góralką i zacznie nowe życie u boku kobiety. Wygląda na to, że Majka zniknie z "M jak miłość" i przestanie nękać góralkę i jej świeżo upieczonego męża. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1632: Koszmar na wieczorze panieńskim Franki! Narzeczona Pawła pobije striptizera, a później będzie jeszcze gorzej

- Na nic nie jest za późno. Nigdy nie jest. Możesz się leczyć, może w jakimś ośrodku rehabilitacyjnym. Pomogę ci załatwić formalności... i jeszcze... zobaczysz... odzyskasz swoje życie... - stwierdzi Marysia w 1634 odcinku "M jak miłość" i spróbuje dodać otuchy niedoszłej żonie Pawła, która boryka się z jakimiś zaburzeniami psychicznymi. Chojnacka nie zniszczy ślubu Pawła i Franki, ale weźmie Rogowską na litość. Nie powstrzyma się przed powiedzeniem paru gorzkich słów do Marysi, która pomimo wszystko będzie chciała jej pomóc.

M jak miłość, odcinek 1630 ZWIASTUN. Ostatnie pożegnanie Franki z narzeczonym przed ślubem z Pawłem! Majka wytnie im niezły numer
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze