M jak miłość, odcinek 1632: Piotrek porzuci własne dzieci! Kinga mu tego nie daruje

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1632: Piotrek porzuci własne dzieci! Kinga mu tego nie daruje

M jak miłość, odcinek 1632: Piotrek porzuci własne dzieci! Kinga mu tego nie daruje

2022-01-21 12:40

W 1632 odcinku „M jak miłość” Piotrek (Marcin Mroczek) pokaże, ile warte są dla niego własne dzieci, które najzwyczajniej w świecie zostawi! Ważniejsze dla niego będą przygotowywania do wieczoru kawalerskiego Pawła (Rafał Mroczek) niż wywiadówka Miśka (Aleksander Bożyk), który pod wpływem Marszałka (Emilian Kamiński) zaczął wagarować! W 1632 odcinku „M jak miłość” Zduński kolejny raz zawiedzie, a Kinga (Katarzyna Cichopek) będzie musiała świecić oczami przed rozczarowaną ich podejściem wychowawczynią ich syna. Piotrek w końcu dotrze na miejsce, ale będzie już za późno! Żona nie zapomni mu tego, że wystawił ich dzieci…

"M jak miłość" odcinek 1632 - wtorek, 25.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1632 odcinku „M jak miłość” w szkole Miśka odbędzie się wywiadówka, na którą jego wychowawczyni zaprosi Zduńskich. Wszystko przez to, że pod wpływem dziadka Misiek opuścił się w nauce, a nawet zaczął wagarować! Piotrek weźmie spotkanie z nauczycielką na siebie i obieca Kindze, że to załatwi. Niestety kolejny raz zawiedzie nie tylko swoją żonę, ale również i syna, gdyż wbrew wcześniejszym zapowiedziom wcale się na niej nie pojawi! Zdenerwowana nauczycielka w 1632 odcinku „M jak miłość” skontaktuje się z Kingą i poprosi, aby ktoś z nich jednak zjawił się w szkole, gdyż sprawa będzie poważna. Zduńska będzie zaskoczona faktem, że Piotrek wbrew zapewnieniom nie dotarł na wywiadówkę, a na dodatek nie odbiera telefonów!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1631: Marysia pozbędzie się Dawida z życia Basi! Zmówi się z Jaszewską i zmusi go do wyjazdu

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Piotrek porzuca dzieci w 1632 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1632 odcinku „M jak miłość” Kinga zjawi się w szkole Miśka i zdąży jeszcze porozmawiać z nauczycielką. Tuż po zakończeniu ich spotkania dotrze również Piotrek, który będzie mocno zaskoczony wizytą żony w szkole! Zduński będzie rżnął głupa, czym tylko wyprowadzi żonę z równowagi.

- A co ty tu robisz? – zapyta z uśmiechem.

- Byłam na wywiadówce naszych dzieci. I tu zaskoczenie ciebie tam nie było! – wytknie mu Kinga.

- Wywiadówka jest o 18 – zacznie się usprawiedliwiać.

- Nie, wywiadówka była o 17 i właśnie się skończyła – wyprowadzi go z błędu.

- No ale jak to możliwe? – mocno się zdziwi w 1632 odcinku „M jak miłość”.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1631: Okrutne wścibstwo Marysi względem Marty! Nie będzie chciała jej już oglądać

Nieogarnięcie Piotrka w 1632 odcinku „M jak miłość” aż doprowadzi Kingę do szału! Zduńska nie uwierzy w ten zbieg okoliczności, gdyż sama przypominała mu o godzinie spotkania! Od razu wytknie mężowi, że nie dość, że całymi dniami przesiaduje w pracy, to jeszcze w ogóle nie interesuje się ich dziećmi, które kolejny raz porzucił na pastwę losu!

- Dwa razy ci wczoraj mówiłam, dwa razy. I obiecałeś, że się nie spóźnisz – przypomni mu.

- No tak wiem. Dlatego sobie zapisałem w notesie i alarm ustawiałem – stwierdzi.

- Wiesz co to jest bardzo dziwne, ale akurat zawsze sprawy naszych dzieci są na mojej głowie. Dla ciebie wszystko inne jest ważniejsze! – wygranie mu wzburzona.

- Wiesz co, teraz przesadzasz – stanowczo zaprotestuje.

Postawa Piotrka w 1632 odcinku „M jak miłość” mocno rozczaruje Kingę, zwłaszcza, że nie okaże żadnej skruchy, tylko ją zaatakuje, a przecież to nie ona jest tutaj winna! Zduńska zakończy tą rozmowę i przypomni mężowi, że sama również ma sporo na głowie, ale mimo wszystko o dzieciach zawsze pamięta! Dopiero te słowa dadzą Piotrkowi do myślenia i zrozumie swój błąd, ale będzie już na to za późno.

- Teraz to nie mam czasu się z tobą kłócić, bo muszę lecieć do bistro, pomóc Magdzie i Ali przygotować wieczór panieński dla Franki – wyrzuci mu żona, po czym odejdzie.

- Kinga! Przepraszam! – pobiegnie za nią, ale żona już nie będzie chciała słuchać jego żałosnych tłumaczeń…

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1631: Podła siostra Marzenki wywoła skandal w szpitalu! Nie daruje sobie, że nie załatwiła babki

Babcia Marzenki zabierze Uli i Bartkowi córkę Kalinkę?! Basia straci Dawida na zawsze
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze