M jak miłość, odcinek 1632: Piotrek porzuci własne dzieci! Kinga mu tego nie daruje

2022-01-21 12:40
M jak miłość, odcinek 1632: Piotrek porzuci własne dzieci! Kinga mu tego nie daruje
Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1632: Piotrek porzuci własne dzieci! Kinga mu tego nie daruje

W 1632 odcinku „M jak miłość” Piotrek (Marcin Mroczek) pokaże, ile warte są dla niego własne dzieci, które najzwyczajniej w świecie zostawi! Ważniejsze dla niego będą przygotowywania do wieczoru kawalerskiego Pawła (Rafał Mroczek) niż wywiadówka Miśka (Aleksander Bożyk), który pod wpływem Marszałka (Emilian Kamiński) zaczął wagarować! W 1632 odcinku „M jak miłość” Zduński kolejny raz zawiedzie, a Kinga (Katarzyna Cichopek) będzie musiała świecić oczami przed rozczarowaną ich podejściem wychowawczynią ich syna. Piotrek w końcu dotrze na miejsce, ale będzie już za późno! Żona nie zapomni mu tego, że wystawił ich dzieci…

"M jak miłość" odcinek 1632 - wtorek, 25.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1632 odcinku „M jak miłość” w szkole Miśka odbędzie się wywiadówka, na którą jego wychowawczyni zaprosi Zduńskich. Wszystko przez to, że pod wpływem dziadka Misiek opuścił się w nauce, a nawet zaczął wagarować! Piotrek weźmie spotkanie z nauczycielką na siebie i obieca Kindze, że to załatwi. Niestety kolejny raz zawiedzie nie tylko swoją żonę, ale również i syna, gdyż wbrew wcześniejszym zapowiedziom wcale się na niej nie pojawi! Zdenerwowana nauczycielka w 1632 odcinku „M jak miłość” skontaktuje się z Kingą i poprosi, aby ktoś z nich jednak zjawił się w szkole, gdyż sprawa będzie poważna. Zduńska będzie zaskoczona faktem, że Piotrek wbrew zapewnieniom nie dotarł na wywiadówkę, a na dodatek nie odbiera telefonów!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1631: Marysia pozbędzie się Dawida z życia Basi! Zmówi się z Jaszewską i zmusi go do wyjazdu

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Piotrek porzuca dzieci w 1632 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1632 odcinku „M jak miłość” Kinga zjawi się w szkole Miśka i zdąży jeszcze porozmawiać z nauczycielką. Tuż po zakończeniu ich spotkania dotrze również Piotrek, który będzie mocno zaskoczony wizytą żony w szkole! Zduński będzie rżnął głupa, czym tylko wyprowadzi żonę z równowagi.

- A co ty tu robisz? – zapyta z uśmiechem.

- Byłam na wywiadówce naszych dzieci. I tu zaskoczenie ciebie tam nie było! – wytknie mu Kinga.

- Wywiadówka jest o 18 – zacznie się usprawiedliwiać.

- Nie, wywiadówka była o 17 i właśnie się skończyła – wyprowadzi go z błędu.

- No ale jak to możliwe? – mocno się zdziwi w 1632 odcinku „M jak miłość”.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1631: Okrutne wścibstwo Marysi względem Marty! Nie będzie chciała jej już oglądać

Nieogarnięcie Piotrka w 1632 odcinku „M jak miłość” aż doprowadzi Kingę do szału! Zduńska nie uwierzy w ten zbieg okoliczności, gdyż sama przypominała mu o godzinie spotkania! Od razu wytknie mężowi, że nie dość, że całymi dniami przesiaduje w pracy, to jeszcze w ogóle nie interesuje się ich dziećmi, które kolejny raz porzucił na pastwę losu!

- Dwa razy ci wczoraj mówiłam, dwa razy. I obiecałeś, że się nie spóźnisz – przypomni mu.

- No tak wiem. Dlatego sobie zapisałem w notesie i alarm ustawiałem – stwierdzi.

- Wiesz co to jest bardzo dziwne, ale akurat zawsze sprawy naszych dzieci są na mojej głowie. Dla ciebie wszystko inne jest ważniejsze! – wygranie mu wzburzona.

- Wiesz co, teraz przesadzasz – stanowczo zaprotestuje.

Postawa Piotrka w 1632 odcinku „M jak miłość” mocno rozczaruje Kingę, zwłaszcza, że nie okaże żadnej skruchy, tylko ją zaatakuje, a przecież to nie ona jest tutaj winna! Zduńska zakończy tą rozmowę i przypomni mężowi, że sama również ma sporo na głowie, ale mimo wszystko o dzieciach zawsze pamięta! Dopiero te słowa dadzą Piotrkowi do myślenia i zrozumie swój błąd, ale będzie już na to za późno.

- Teraz to nie mam czasu się z tobą kłócić, bo muszę lecieć do bistro, pomóc Magdzie i Ali przygotować wieczór panieński dla Franki – wyrzuci mu żona, po czym odejdzie.

- Kinga! Przepraszam! – pobiegnie za nią, ale żona już nie będzie chciała słuchać jego żałosnych tłumaczeń…

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1631: Podła siostra Marzenki wywoła skandal w szpitalu! Nie daruje sobie, że nie załatwiła babki

Babcia Marzenki zabierze Uli i Bartkowi córkę Kalinkę?! Basia straci Dawida na zawsze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze