M jak miłość, odcinek 1631: Okrutne wścibstwo Marysi względem Marty! Nie będzie chciała jej już oglądać

2022-01-20 14:29
M jak miłość, odcinek 1631: Okrutne wścibstwo Marysi względem Marty! Nie będzie chciała jej już oglądać
Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1631: Okrutne wścibstwo Marysi względem Marty! Nie będzie chciała jej już oglądać

W 1631 odcinku „M jak miłość” Grzegorz (Janusz Onufrowicz) dowie się od Artura (Robert Moskwa), że Marta (Dominika Ostałowska) aktualnie przebywa w Grabinie! Przystojny lekarz od razu zjawi się u Mostowiaków i zagrozi Wojciechowskiej, że nie odjedzie dopóki nie wybierze się z nim na spacer! W 1631 odcinku „M jak miłość” Marta znajdzie się pod ścianą i oczywiście zgodzi się na randkę z Grzegorzem, którą bacznie będzie śledzić Marysia (Małgorzata Pieńkowska)! Rogowska nie dość, że zacznie podglądać kochanków, to jeszcze bez ogródek zacznie wypytywać siostrę o wszystkie jej smaczki! Wzburzona Wojciechowska nie wytrzyma już dłużej jej wścibstwa i natychmiast wyjedzie!

"M jak miłość" odcinek 1631 - poniedziałek, 24.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1631 odcinku „M jak miłość” Artur spotka się z Grzegorzem w szpitalu, aby odebrać swoje wyniki badań! Przy okazji wygada się przyjacielowi, że Marta przyjechała do Grabiny, co bardzo ucieszy lekarza, który zwierzy mu się, że była kochanka w ostatnim czasie unikała z nim spotkania jak ognia, gdyż ciągle miała jakąś wymówkę! Mimo iż wcześniej sama na kolacji z Marysią i Arturem wyraziła chęć kontynuacji znajomości z miłością sprzed lat! Rogowski przekona przyjaciela, że jeżeli naprawdę mu zależy, to nie powinien się tak łatwo poddawać i zawalczyć o Wojciechowską! Jego słowa dadzą mu do myślenia i już chwilę później w 1631 odcinku „M jak miłość” Grzegorz zjawi się u Mostowiaków, gdzie faktycznie natknie się na Martę, która już nie będzie miała mu dokąd uciec!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1631: Podła siostra Marzenki wywoła skandal w szpitalu! Nie daruje sobie, że nie załatwiła babki

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ okropne zachowanie Marysi względem Marty w 1631 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1631 odcinku „M jak miłość” Grzegorz w obecności Uli (Iga Krefft) obieca jej, że nie ruszy się stąd póki nie wyciągnie jej na spacer. W tej sytuacji Marta nie będzie miała wyboru i zgodzi się pójść z byłym kochankiem na randkę. Ich spotkanie nie ujdzie uwadze Marysi, która zacznie podglądać Martę i Grzegorza i tak się na nich zapatrzy, że nawet nie zauważy jak wsypie niemal cały słoiczek pieprzu do sałatki! W tym momencie w 1631 odcinku „M jak miłość” do domu wróci Wojciechowska, która nie będzie miała żadnych wątpliwości, że jej własna siostra ją szpiegowała!

- Podglądałaś! – oskarży ją Marta i kompletnie załamie się jej zachowaniem.

- Jak zawsze! Kiedy moja młodsza siostra wraca z randki – odpowie radośnie Marysia, która nie będzie miała sobie nic do zarzucenia.

- Skąd wiesz, że z randki? – złapie ją za słówko.

- Daj spokój, umówiliście się? – dopyta.

- A nie powiem – zaśmieje się.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1631: Szaleniec u Budzyńskich! Magda i Andrzej nie będą wiedzieli co czeka ich dzieci – ZDJĘCIA

Marysi w 1631 odcinku „M jak miłość” nie spodoba się to, ze jej siostra ma przed nią tajemnicę i wygranie jej, co o tym myśli! Rogowska na siłę kolejny raz spróbuje wyswatać ją z Grzegorzem, co już doprowadzi Martę do szału! Wojciechowska nie będzie chciała już dłużej ani jej słuchać ani jej oglądać i natychmiast postanowi się ewakuować!  

- Proszę cię, zacznij żyć… dla siebie! Jedno dziecko masz dorosłe, drugie prawie… - zacznie tłumaczyć jej Marysia, ale Marta jej przerwie i już dłużej nie zniesie jej wtrącania się w nieswoje sprawy.

- Jadę – rzuci chłodno i nawet nie pożegna się z siostrą w 1631 odcinku „M jak miłość”.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1635: Ślub u Mostowiaków, którego nikt się nie spodziewa! Basia i Dawid pobiorą się wbrew wszystkim

Babcia Marzenki zabierze Uli i Bartkowi córkę Kalinkę?! Basia straci Dawida na zawsze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze