M jak miłość, odcinek 1631: Podła siostra Marzenki wywoła skandal w szpitalu! Nie daruje sobie, że nie załatwiła babki

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1631: Podła siostra Marzenki wywoła skandal w szpitalu! Nie daruje sobie, że nie załatwiła babki

M jak miłość, odcinek 1631: Podła siostra Marzenki wywoła skandal w szpitalu! Nie daruje sobie, że nie załatwiła babki

2022-01-20 13:29

W 1631 odcinku „M jak miłość” Beata (Izabela Warykiewicz) zamieni się w „przykładną” wnuczkę i zacznie odwiedzać ciężko chorą Anielę (Elżbieta Kijowska) w szpitalu! Do tej pory wyrodna siostra Marzenki (Olga Szomańska) nie interesowała się losem staruszki, jednak gdy dowiedziała się, że przepisała ona cały swój majątek na osieroconą Kalinkę (Oliwka Kępka) postanowiła zmusić seniorkę do zmiany decyzji! W 1631 odcinku „M jak miłość” Beata dostanie ataku szału, gdy odkryje, że Grzegorz (Janusz Onufrowicz) bez jej wiedzy wypisał ją ze szpitala! Kobieta rzuci się na lekarza i wywoła w placówce prawdziwy skandal!

"M jak miłość" odcinek 1631 - poniedziałek, 24.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1631 odcinku „M jak miłość” Beata będzie kontynuować swój plan zmuszenia babki do zmiany testamentu. Wyrodna siostra Marzenki nie zniesie myśli, że seniorka przypisała cały swój majątek na Kalinkę, a o niej już zupełnie zapomniała! Beata zda sobie sprawę, że szanse na odebranie dziecka od Bartka (Arkadiusz Smoleński) i Uli (Iga Krefft) będą marne, gdyż w świetle prawa to oni po śmierci Marzenki i Andrzejka są jej najbliższą rodziną! Zatem wyrodnej wnuczce zostanie już tylko nakłonienie babki do poprawek w testamencie, co usilnie będzie próbować osiągnąć w 1631 odcinku „M jak miłość”! Wtedy wspaniałomyślnie stanie się „przykładną” wnuczką i regularnie zacznie odwiedzać Anielę w szpitalu, a gdy jej tam nie zastanie wpadnie w szał!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1631: Szaleniec u Budzyńskich! Magda i Andrzej nie będą wiedzieli co czeka ich dzieci – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Beata napada na Grzegorza w 1631 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1631 odcinku „M jak miłość” Beata znów zjawi się w szpitalu tylko tym razem już bez swojego partnera i notariusza, z pomocą których chciała wymusić na Anieli zmianę decyzji. Tym razem przyjmie inną taktykę i spróbuje dogadać się z babcią po dobroci, jednak trochę się spóźni, gdyż seniorki już nie będzie w placówce!

- Dzień dobry panie doktorze. Szukam mojej babci, bo nie ma jej w sali. Przeniesiono ją? – zapyta Beata.

- Dzień dobry. Rano wypisaliśmy panią Anielę – odpowie jej chłodno Grzegorz.

Wtedy w 1631 odcinku „M jak miłość” dobroć Beaty zniknie tak szybko jak się pojawiła i kobieta zaatakuje Grzegorza! Nie będzie mogła zrozumieć, dlaczego wypisano Anielę ze szpitala i w ogóle jej o tym nie poinformowano, tym samym niszcząc jej idealny plan!

- Ale jak to wypisaliście?! Ja o tym nic nie wiem?! – oburzy się podła siostra Marzenki.

- Pani babcia sama podejmuje decyzję i o ile mi wiadomo nie jest ubezwłasnowolniona. Teraz przepraszam, ale jestem zajęty – zaznaczy lekarz i pozbędzie się jej ze szpitala.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1635: Ślub u Mostowiaków, którego nikt się nie spodziewa! Basia i Dawid pobiorą się wbrew wszystkim

Następnie w 1631 odcinku „M jak miłość” wzburzona Beata uda się do Mostowiaków, gdzie oczywiście zastanie Anielę. Wyrodna wnuczka odegra swój teatrzyk i uda bardzo zmartwioną jej nagłym zniknięciem ze szpitala, ale babcia od razu się na niej pozna i wyczuje fałsz. Wtedy Beata przystąpi do ataku i w obecności Barbary (Terasa Lipowska) i Uli zacznie obrażać Lisieckich. W 1631 odcinku „M jak miłość” Anieli zrobi się głupio za wnuczkę i natychmiast wygoni ich z domu Mostowiaków, ale Beata przysięgnie Lisieckiej, że jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa!

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1631: Barbara odnajdzie po latach przyjaciółkę, która chciała jej odebrać ukochanego! To babcia Marzenki – ZDJĘCIA

Babcia Marzenki zabierze Uli i Bartkowi córkę Kalinkę?! Basia straci Dawida na zawsze
Najnowsze