M jak miłość, odcinek 1631: Marysia pozbędzie się Dawida z życia Basi! Zmówi się z Jaszewską i zmusi go do wyjazdu

2022-01-22 9:27
M jak miłość, odcinek 1631: Marysia pozbędzie się Dawida z życia Basi! Zmówi się z Jaszewską i zmusi go do wyjazdu
Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1631: Marysia pozbędzie się Dawida z życia Basi! Zmówi się z Jaszewską i zmusi go do wyjazdu

W 1631 odcinku „M jak miłość” Dawid (Iwo Wiciński) i Basia (Karina Woźniak) nie będą już nierozłączni! Wszystko przez Olgę (Małgorzata Lewińska), która w Marysi (Małgorzata Pieńkowska) znajdzie sobie najmocniejszego sprzymierzeńca! Po aresztowaniu Mariusza (Tomasz Lulek) Rogowscy przygarnęli do siebie Dawida i obiecali mu, ze zostanie z nimi do czasu powrotu swojej matki! W 1631 odcinku „M jak miłość” Jaszewska wróci, a Rogowska w końcu pozbędzie się z domu syna mordercy jej bliskich! To ona tak podejdzie Dawida, że zmusi go do wyjazdu!

"M jak miłość" odcinek 1631 - poniedziałek, 24.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1631 odcinku „M jak miłość” u Mostowiaków pojawi się Olga, która wróci po swojego syna. Przypomnijmy, że po rozwodzie z mężem, Jaszewska wyjechała i zostawiła go samego z Dawidem. To pod jej nieobecność pijany Mariusz spowodował śmiertelny wypadek, w którym zginęli Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński). Po jego aresztowaniu Dawid został bezdomny i tylko Rogowscy się nad nim zlitowali i przygarnęli go pod swój dach ku wielkiej uciechy Basi. Jednak już wtedy Marysia wyraźnie zaznaczyła, że syn mordercy zostanie w ich domu tylko do powrotu Olgi! W 1631 odcinku „M jak miłość” Jaszewska wróci i oznajmi synowi o przeprowadzce do Warszawy! Zrozpaczony nastolatek nie będzie chciał o tym słuchać, ale wtedy sprawy w swoje ręce weźmie Marysia, która zmusi go do wyjazdu!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1631: Okrutne wścibstwo Marysi względem Marty! Nie będzie chciała jej już oglądać

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Marysia naskakuje na Dawida w 1631 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1631 odcinku „M jak miłość” zrozpaczony Dawid wybiegnie z domu i nie będzie mógł zrozumieć decyzji matki, która zamiast pomóc Mariuszowi chce uciec! Olga będzie chciała jeszcze raz z nim porozmawiać, ale zatrzyma ją Marysia, która sama postanowi dokończyć dzieła, na co dostanie zgodę Jaszewskiej, bo Rogowska weźmie jej stronę!

- Dawidzie, zrozum swoją mamę. Ona ma prawo tak myśleć, po tym co przeszła... – powie Marysia, czym jeszcze bardziej zdenerwuje nastolatka.

- Ona? A co ona przeszła?! Mój ojciec teraz siedzi za kratami, a my powinniśmy stać za nim murem! On teraz nie ma nikogo oprócz nas! Wszyscy się od niego odwrócili, a to był po prostu wypadek! – oburzy się.

- Ale tu nie chodzi o niego – wyjaśni mu.

- Ale on po prostu tego nie chciał! – Dawid ciągle będzie bronił ojca w 1631 odcinku „M jak miłość”.

- Mama uważa, że teraz tobie będzie tutaj trudno... – zauważy Rogowska.

- Co mnie to obchodzi?! Ja nie mogę go tak zostawić! – krzyknie.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1631: Podła siostra Marzenki wywoła skandal w szpitalu! Nie daruje sobie, że nie załatwiła babki

Wtedy w 1631 odcinku „M jak miłość” Marysia już przestanie być miła i wygranie Dawidowi, że powinien wyjechać z Olgą do Warszawy, czym kompletnie dobije nastolatka.

- Słuchaj, a ja uważam, że powinieneś wyjechać razem z mamą i ustalić co dalej! Ja z nią też porozmawiam! – krzyknie zirytowana Rogowska.

- Ale ja nie chcę stąd wyjeżdżać! – Dawid nie będzie mógł zrozumieć jej postawy, gdyż do tej pory myślał, że matka Basi jest po jego stronie.

W 1631 odcinku „M jak miłość” Marysia nie będzie świadoma, że ich kłótni przysłuchuje się Basia, którą aż zmrozi na wieść o wyjeździe Dawida! Zrozpaczona nastolatka ucieknie i nie będzie miała ochoty na rozmowę z matką, która sama zmusiła jej ukochanego do wyjazdu!

- Wyjeżdżać, ale dokąd?! – krzyknie przerażona Basia.

- Basiu! – zawoła Marysia, ale nie zatrzyma córki…  

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1631: Szaleniec u Budzyńskich! Magda i Andrzej nie będą wiedzieli co czeka ich dzieci – ZDJĘCIA

Babcia Marzenki zabierze Uli i Bartkowi córkę Kalinkę?! Basia straci Dawida na zawsze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze