M jak miłość, odcinek 1631: Marysia pozbędzie się Dawida z życia Basi! Zmówi się z Jaszewską i zmusi go do wyjazdu

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1631: Marysia pozbędzie się Dawida z życia Basi! Zmówi się z Jaszewską i zmusi go do wyjazdu

M jak miłość, odcinek 1631: Marysia pozbędzie się Dawida z życia Basi! Zmówi się z Jaszewską i zmusi go do wyjazdu

2022-01-22 9:27

W 1631 odcinku „M jak miłość” Dawid (Iwo Wiciński) i Basia (Karina Woźniak) nie będą już nierozłączni! Wszystko przez Olgę (Małgorzata Lewińska), która w Marysi (Małgorzata Pieńkowska) znajdzie sobie najmocniejszego sprzymierzeńca! Po aresztowaniu Mariusza (Tomasz Lulek) Rogowscy przygarnęli do siebie Dawida i obiecali mu, ze zostanie z nimi do czasu powrotu swojej matki! W 1631 odcinku „M jak miłość” Jaszewska wróci, a Rogowska w końcu pozbędzie się z domu syna mordercy jej bliskich! To ona tak podejdzie Dawida, że zmusi go do wyjazdu!

"M jak miłość" odcinek 1631 - poniedziałek, 24.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1631 odcinku „M jak miłość” u Mostowiaków pojawi się Olga, która wróci po swojego syna. Przypomnijmy, że po rozwodzie z mężem, Jaszewska wyjechała i zostawiła go samego z Dawidem. To pod jej nieobecność pijany Mariusz spowodował śmiertelny wypadek, w którym zginęli Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński). Po jego aresztowaniu Dawid został bezdomny i tylko Rogowscy się nad nim zlitowali i przygarnęli go pod swój dach ku wielkiej uciechy Basi. Jednak już wtedy Marysia wyraźnie zaznaczyła, że syn mordercy zostanie w ich domu tylko do powrotu Olgi! W 1631 odcinku „M jak miłość” Jaszewska wróci i oznajmi synowi o przeprowadzce do Warszawy! Zrozpaczony nastolatek nie będzie chciał o tym słuchać, ale wtedy sprawy w swoje ręce weźmie Marysia, która zmusi go do wyjazdu!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1631: Okrutne wścibstwo Marysi względem Marty! Nie będzie chciała jej już oglądać

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Marysia naskakuje na Dawida w 1631 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1631 odcinku „M jak miłość” zrozpaczony Dawid wybiegnie z domu i nie będzie mógł zrozumieć decyzji matki, która zamiast pomóc Mariuszowi chce uciec! Olga będzie chciała jeszcze raz z nim porozmawiać, ale zatrzyma ją Marysia, która sama postanowi dokończyć dzieła, na co dostanie zgodę Jaszewskiej, bo Rogowska weźmie jej stronę!

- Dawidzie, zrozum swoją mamę. Ona ma prawo tak myśleć, po tym co przeszła... – powie Marysia, czym jeszcze bardziej zdenerwuje nastolatka.

- Ona? A co ona przeszła?! Mój ojciec teraz siedzi za kratami, a my powinniśmy stać za nim murem! On teraz nie ma nikogo oprócz nas! Wszyscy się od niego odwrócili, a to był po prostu wypadek! – oburzy się.

- Ale tu nie chodzi o niego – wyjaśni mu.

- Ale on po prostu tego nie chciał! – Dawid ciągle będzie bronił ojca w 1631 odcinku „M jak miłość”.

- Mama uważa, że teraz tobie będzie tutaj trudno... – zauważy Rogowska.

- Co mnie to obchodzi?! Ja nie mogę go tak zostawić! – krzyknie.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1631: Podła siostra Marzenki wywoła skandal w szpitalu! Nie daruje sobie, że nie załatwiła babki

Wtedy w 1631 odcinku „M jak miłość” Marysia już przestanie być miła i wygranie Dawidowi, że powinien wyjechać z Olgą do Warszawy, czym kompletnie dobije nastolatka.

- Słuchaj, a ja uważam, że powinieneś wyjechać razem z mamą i ustalić co dalej! Ja z nią też porozmawiam! – krzyknie zirytowana Rogowska.

- Ale ja nie chcę stąd wyjeżdżać! – Dawid nie będzie mógł zrozumieć jej postawy, gdyż do tej pory myślał, że matka Basi jest po jego stronie.

W 1631 odcinku „M jak miłość” Marysia nie będzie świadoma, że ich kłótni przysłuchuje się Basia, którą aż zmrozi na wieść o wyjeździe Dawida! Zrozpaczona nastolatka ucieknie i nie będzie miała ochoty na rozmowę z matką, która sama zmusiła jej ukochanego do wyjazdu!

- Wyjeżdżać, ale dokąd?! – krzyknie przerażona Basia.

- Basiu! – zawoła Marysia, ale nie zatrzyma córki…  

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1631: Szaleniec u Budzyńskich! Magda i Andrzej nie będą wiedzieli co czeka ich dzieci – ZDJĘCIA

Babcia Marzenki zabierze Uli i Bartkowi córkę Kalinkę?! Basia straci Dawida na zawsze
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze