M jak miłość, odcinek 1632: Ala tylko Kindze wyjawi kto okrada bistro! Będą musiały chronić Frankę

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1632: Ala tylko Kindze wyjawi kto okrada bistro! Będą musiały chronić Frankę

M jak miłość, odcinek 1632: Ala tylko Kindze wyjawi kto okrada bistro! Będą musiały chronić Frankę

2022-01-21 14:15

W 1632 odcinku „M jak miłość” Ala (Alicja Ostolska) zdemaskuje włamywacza, który regularnie okrada „Nasz Zielony Sad”, zabierając jedzenie i napiwki! To kelner Maciek (Mateusz Rumiński) padł jako pierwszy podejrzany, ale w 1632 odcinku „M jak miłość” prawda okaże się być zupełnie inna! Ala oczyści kolegę z zarzutów i odkryje, kto tak naprawę spisuje Kingę (Katarzyna Cichopek) na straty! Kelnerka podzieli się swoim domysłem tylko z szefową, gdyż włamywacz będzie stanowił poważne zagrożenie dla Franki (Dominika Kachlik)! Ala i Kinga będą musiały zrobić wszystko, aby ją ochronić, ale niestety im się to nie uda! Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1632 - wtorek, 25.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1632 odcinku „M jak miłość” w bistro Kingi dojdzie do kolejnego włamania! Mimo iż wcześniej Kinga, Franka i Ala wytypowały, że to nowy kelner Maciek jest złodziejem, to siostrzenica księdza (Maciej Damięcki) wpadnie na nowy trop, który rzuci nowe światło na tą sprawę! To Ala odkryje, kto tak naprawdę regularnie włamuje się do „Naszego Zielonego Sadu”, który okrada nie tylko z pieniędzy, ale i z jedzenia! W 1632 odcinku „M jak miłość” Ala nie będzie miała żadnych wątpliwości, że za licznymi kradzieżami stoi Majka (Laura Samojłowicz), którą Franka w ostatnim czasie zwolniła z pracy, a ta przysięgła jej za to zemstę! W końcu po utracie pracy narkomanka została bez środków do życia i nie stać jej nawet na jedzenie!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1632: Drugie zaręczyny Pawła i Franki! Tego już im Majka nie odbierze - ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Ala odkrywa prawdę o włamywaczu z bistro w  1632 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1632 odcinku „M jak miłość” Ala podzieli się swoim odkryciem tylko z Kingą, aby nie stresować Franki na dwa dni przed ślubem. Zda sobie sprawę, że tylko w ten sposób szefowa zdoła ją ochronić przed gniewem narkomanki.

- Kinga, znów giną pieniądze z napiwków i jedzenie. Jestem pewna, że nie stoi za tym Maciek. Poza tym dzisiaj jak otwierałam bistro, sama zobacz – wyjawi Ala, po czym pokaże jej zdjęcia splądrowanej lodówki.

- To trzeba zgłosić na policję – uzna Zduńska.  

- Niczego nie zrobią, nie ma śladów włamania… Nie chciałam mówić France, bo nie chciałam jej denerwować, ale jestem prawie pewna, że to Majka! – stwierdzi Ala.

Podejrzenia Ali w 1632 odcinku „M jak miłość” aż zwalą Kingę z nóg! W życiu nie spodziewała się, że była kochanka Pawła (Rafał Mroczek) byłaby do tego zdolna, jednak argumenty jej pracownicy nie pozostawią żadnych złudzeń.

- Majka?! – zdziwi się Kinga.

- Ostatnio znowu ją tu widziałam, a poza tym miała klucze. Mogła sobie dorobić przecież komplet – zauważy.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1632: Piotrek porzuci własne dzieci! Kinga mu tego nie daruje

Wtedy w 1632 odcinku „M jak miłość” Kinga uzna, że nie ma na co czekać i trzeba podjąć jakieś działania, aby nie doszło do tragedii. Nakaże Ali koniecznie wymienić zamki, na co kelnerka przystanie, ale dopiero po wieczorze kawalerskim Franki! Żadna z nich nie przewidzi, że do tego czasu Majka znów zaatakuje!

- Masz rację. Dobra w takim razie pilnie musimy wymienić zamki. Weźmiesz to na siebie? – zadecyduje Kinga.

- Tylko nie dzisiaj dobrze? Dzisiaj jest ten wieczór panieński Franki no i mam tyle praw do załatwienia, że nie wiem w co ręce włożyć – wytłumaczy się Ala.

Jeszcze w 1632 odcinku „M jak miłość” Majka kolejny raz włamie się do bistro tuż po zakończonym wieczorze panieńskim. Oczywiście znów ukradnie jedzenie, ale tym razem posunie się o krok dalej i zniszczy suknię ślubną Franki, którą Ala po odebraniu od krawcowej zostawi w „Naszym Zielonym Sadzie”! Narkomanka wpadnie w obłęd i wyobrazi sobie, że to ona wychodzi za Pawła i zacznie tańczyć w sukni ślubnej góralki…

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1631: Marysia pozbędzie się Dawida z życia Basi! Zmówi się z Jaszewską i zmusi go do wyjazdu

Babcia Marzenki zabierze Uli i Bartkowi córkę Kalinkę?! Basia straci Dawida na zawsze
Najnowsze