M jak miłość, odcinek 1628: Przerażające odkrycie Bartka w domu Jaszewskich! Zobaczy, że samochód Olgi zniknął - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1628: Przerażające odkrycie Bartka w domu Jaszewskich! Zobaczy, że samochód Olgi zniknął - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1628: Przerażające odkrycie Bartka w domu Jaszewskich! Zobaczy, że samochód Olgi zniknął - ZDJĘCIA

2022-01-11 21:27

W 1628 odcinku "M jak miłość" Bartek (Arkadiusz Smoleński) odkryje wreszcie kto zabił jego brata i bratową, kto spowodował wypadek, w którym zginęli Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński)? Jaszewski (Tomasz Lulek) nadal nie przyzna się do zabójstwa Lisieckich, ale kiedy spotka Bartka na cmentarzu przy grobie swoich ofiar, powie o kilka słów za dużo. Aż wreszcie żądny zemsty Bartek w 1628 odcinku "M jak miłość" postanowi sprawdzić czy jego podejrzenia są słuszne. W garażu domu w Jaszewskich w Grabinie dokona przerażającego odkrycia. Winą za śmierć Marzenki i Andrzejka obarczy nie Mariusza, ale jego żonę Olgę (Małgorzata Lewińska). Sprawdźcie jak do tego dojdzie!

"M jak miłość" odcinek 1628 - wtorek, 11.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Spotkanie Bartka i Jaszewskiego w 1628 odcinku "M jak miłość" przy grobie Marzenki i Andrzejka stanie się punktem zwrotnym w śledztwie Lisieckiego, który od początku na własną rękę ściga zabójcę brata i bratowej. Dręczony wyrzutami sumienia Jaszewski nie powie Bartkowi, że to był sprawcą wypadku, ale zapewni go, że doskonale wie co znaczy przeżyć taką tragedię. Posunie się przy tym do kłamstwa. Oszuka Bartka, że sam stracił brata w podobnym wypadku, a ten uwierzy w jego słowa.

Pechowo dla Jaszewskiego w 1628 odcinku "M jak miłość" jego oszustwo wyjdzie jednak na jaw – gdy Bartek porozmawia z Marysią (Małgorzata Pieńkowska). To od Rogowskiej dowie się bowiem, że Mariusz nigdy nie miał brata! - Dziwne, nigdy nie mówił, że miał brata. A może? Bez sensu, po co miałby kłamać... Dopiero wtedy w 1628 odcinku "M jak miłość" Bartkowi zacznie świtać w głowie, że Jaszewski może mieć coś wspólnego ze śmiercią Marzenki i Andrzejka. Żeby zdobyć dowody zjawi się w domu Jaszewskim i poprosi Dawida (Iwo Wiciński) o klucze do garażu, gdzie niby miał zostawić swoje narzędzia podczas ostatnich prac w ogrodzie.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1628: Ula nie wytrzyma z Bartkiem! Zniszczy całą rodzinę i skaże Kalinkę na dom dziecka - ZDJĘCIA

Oczom Bartka w 1628 odcinku "M jak miłość" ukaże się podejrzany widok. Nigdzie nie będzie samochodu Olgi. Zacznie więc przesłuchiwać Dawida, czy coś o tym wie. - Nie zauważyłem auta twojej mamy w garażu. Co się z nim stało? Znaczy, bardzo fajna fura, sam chciałbym taką mieć... Mama zabrała je ze sobą? - Matka go nie chciała, to ojciec się go pozbył. Sprzedał zaraz po jej wyjeździe... Znalazł pan to, czego szukał?

- Wydaje mi się, że tak - odpowie Bartek, który od razu w 1628 odcinku "M jak miłość" powie o swoich podejrzeniach policjantowi Rafałowi (Jakub Kucner). Właśnie Stadnicki z komendant Ewą Grzymską (Teresa Dzielska) będą prowadzić śledztwo w sprawie wypadku Marzenki i Andrzejka, wpadną też na trop kolejnego świadka. Mężczyzna, który widział jak Lisieccy zginęli złoży obszerne zeznania na posterunku. Ale nie wskaże sprawcy tragedii. 

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1631: Jaszewski skończy w więzieniu! Olga odwróci się od męża za to, że zrobił z niej wariatkę - ZDJĘCIA

Bartek w 1628 odcinku "M jak miłość" będzie pewny, że to Olga Jaszewska zabiła jego brata i bratową! - Chyba coś mam... To Jaszewska spowodowała wypadek. Widziałem jej auto. Nie wiem, dlaczego wcześniej tego nie skojarzyłem, ale byłem przekonany, że to facet!

- Bartek, uspokój się...

- Ale wszystko się zgadza! Zabiła mojego brata i Marzenkę i sobie wyjechała! Uciekła!

- Wyjechała, bo rozstała się z mężem. To żadna tajemnica.

- To po co zostawiła auto?! Żeby jej mąż miał dwa?! To chyba słaby podział majątku, nie uważasz? A Jaszewski teraz głupio kłamie, ma wyrzuty sumienia i ją kryje!

- Bartek, my pracujemy nad tą sprawą!

- Przyniosłem ci rozwiązanie na tacy! Czego jeszcze chcesz?!

- Nie masz żadnych dowodów, słyszysz?! - zwróci mu uwagę Rafał, ale Bartek w 1628 odcinku "M jak miłość" nie odpuści tak łatwo. Nieświadomy tego, że to Jaszewski jest winny śmierci Marzenki i Andrzejka i chce sam wymierzyć sobie karę za to, co zrobił.

M jak miłość. Bartek i Ula stracą Kalinkę? Wszystko przez chorą zemstę za śmierć Marzenki i Andrzejka
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze