M jak miłość, odcinek 1628: Basia zlituje się nad Jaszewskim. Wybaczy Dawidowi i będzie kryła jego ojca - ZDJĘCIA

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1628: Basia zlituje się nad Jaszewskim. Wybaczy Dawidowi i będzie kryła jego ojca - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1628: Basia zlituje się nad Jaszewskim. Wybaczy Dawidowi i będzie kryła jego ojca - ZDJĘCIA

W 1628 odcinku "M jak miłość" nastąpi przełom w związku Basi (Karina Woźniak) i Dawida (Iwo Wiciński). Rogowska wybaczy zakochanemu w niej chłopakowi błędy przyszłości i zlituje się nad jego znękaną przez ojca pijaka duszą. Sprawy pójdą tak daleko, że Basia postanowi kryć Jaszewskiego (Tomasz Lulek) i zbrodnię, którą popełnił, zabijając Marzenkę (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński)! W efekcie w 1628 odcinku "M jak miłość" zobaczymy niezwykle wzruszającą scenę, kiedy 12-letnia Basia tuli w objęciach kompletnie załamanego Dawida. Dokąd zaprowadzi ich to pojednanie?

"M jak miłość" odcinek 1628 - wtorek, 11.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1628 odcinku "M jak miłość" Dawid przeżyje wielki dramat. Najpierw będzie musiał przeprowadzić prywatne śledztwo, aby w ogóle odnaleźć ojca pijaka, który zaszyje się w zajeździe. Potężnym ciosem dla chłopaka będzie pożegnalny list Jaszewskiego, w którym wyznaje on swoje winy i zapowiada samobójstwo. Nastolatek odnajdzie ojca i pomoże mu stanąć na nogi po kompletnym przepiciu. I w takim stanie ducha Dawida na jego drodze znów pojawi się Basia.

Młoda Rogowska w 1628 odcinku "M jak miłość" w obliczu wielkiej tragedii wybaczy Dawidowi dawne winy. Czy 12-latka nie weźmie na siebie zbyt wiele, tuląc w bólu syna mordercy Andrzejka i Marzenki?

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1632: Budzyński ostatni porozmawia z Wernerem przed samobójstwem. To co od niego usłyszy Adam wszystko zmieni

- Jest kompletnie pijany - stwierdzi Dawid, kiedy zobaczy ojca w zajeździe. 

- I co teraz robimy? - zapyta Basia. 

- Ja tu zostanę dopóki on się nie obudzi. A ty wracaj do siebie...

- Nie ma mowy! Nie zostawię cię tutaj samego!

- Jesteś kochana i tak dalej... Ale to jest sprawa miedzy mną a moim ojcem i chciałbym to sam z nim załatwić. 

- W takim razie poczekam na zewnątrz...

Dawid jednak przekona Basię w 1628 odcinku "M jak miłość", że jeżeli ona nie wróci, rodzice zaczną jej szukać. Jednak zanim dziewczyna odejdzie będzie miał do niej jeszcze jedną prośbę. 

- Obiecaj, że nikomu nie powiesz...

- Obiecuję. 

I w tym momencie 1628 odcinka "M jak miłość"  Basia wtuli się ze łzami w oczach w ukochanego Dawida. Jak za starych dobrych czasów. Tyle, że dzieci będą znów razem w obliczy niewyobrażalnej tragedii. Jak sobie z tym poradzą? 

Nie przegap: Rodzina gwiazd M jak miłość się powiększy?! Krystian Wieczorek pierwszy raz powiedział o drugim dziecku - ZDJĘCIA

M jak miłość. Basia i Dawid znów będą razem! Wybaczy mu to co zrobił byłej dziewczynie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze