M jak miłość, odcinek 1627: Marcin ofiarą strzelaniny! Przerażona Iza wywróci wszystko do góry nogami

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1627: Marcin ofiarą strzelaniny! Przerażona Iza wywróci wszystko do góry nogami

M jak miłość, odcinek 1627: Marcin ofiarą strzelaniny! Przerażona Iza wywróci wszystko do góry nogami

Dramat w 1627 odcinku "M jak miłość"! Marcin (Mikołaj Roznerski) zostanie ranny w strzelaninie, a przerażona i życie ukochanego męża Iza (Adriana Kalska) wywróci cały świat do góry nogami! W jednej sekundzie poukładane życie pani redaktor w Gródku przestanie mieć dla niej jakiekolwiek znaczenie - Iza zrozumie, że może stracić wszystko, co najważniejsze! Ujawniamy, że Marcin nie zginie, ale paniczny strach, jaki ogarnie Izę z powodu tak bliskiej obecności śmierci w ich rodzinie, potrząśnie nią na dobre. Jak będzie wyglądało nowe życie Izy i Marcina po strzelaninie w 1627 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1627 - poniedziałek, 10.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1627 odcinku "M jak miłość" Marcin zostanie poważnie ranny w strzelaninie! Detektyw Chodakowski wyląduje w szpitalu, a wiadomość o tym Izie przekaże Jakub (Krzysztof Kwiatkowski). Wiadomość dotrze do żony Marcina, kiedy po drodze na kolację do Anety (Ilona Janyst) i Olka (Maurycy Popiel) zajrzy do biura agencji detektywistycznej. Dziwne zachowanie wspólnika Chodakowskiego od razu zwróci uwagę Chodakowskiej... 

- Chodzi o Marcina, prawda? Coś się stało? Powiedz! - zażąda Iza.

Jakub w 1627 odcinku "M jak miłość" będzie musiał wyznać, że Marcin został postrzelony i przewieziono go karetką do szpitala. Iza natychmiast pojedzie z przyjacielem dowiedzieć się na miejscu o stan ukochanego męża. 

- Facet jest już na bloku, rana postrzałowa. Przed chwilą zaczęła się operacja, lekarze mówią, że... - usłyszy Iza na szpitalnym korytarzu.

- O, Boże... - Iza na dźwięk tych słów straci przytomność!

Zobacz też: Barbara Kurdej-Szatan zniknęła z M jak miłość, a teraz mówi o skandalu i ohydnym potraktowaniu. Joasia już nigdy nie wróci do serialu

W momencie 1627 odcinka "M jak miłość" z gabinetu zabiegowego wyjdzie ranny Marcin z opatrunkiem na głownie. Iza na widok męża natychmiast odzyska siły i rzuci mu się na szyję. 

- Marcin!!!!! - krzyknie Iza mocno tuląc męża. 

- Spokojnie, kochanie, nic mi nie jest... - Marcin spróbuje uspokoić żonę.

- Koniec z tymi wygłupami! Wracam z dziećmi do Warszawy, do domu. I nie próbuj ze mną dyskutować! - Iza w jednej sekundzie podejmie decyzję o powrocie z dziećmi do domu.

- Nie ośmieliłbym się... Ale co z twoją pracą?

- Nie zrezygnuję z niej. Trudno, będę dojeżdżać do Gródka.

- A szkoła naszego geniusza? Przedszkole Majki?

- A my i nasza rodzina? Boże, Marcin, ja dzisiaj myślałam... Że to już koniec! - wyzna zapłakana Iza.

- Złego diabli nie biorą... - zażartuje Marcin.

- Jakoś to poukładamy, będziemy kontynuować terapię... Ale chcę tu być, przy tobie... Muszę mieć na ciebie oko... - Iza już nie będzie chciała słyszeć o wyjeździe z Warszawy.

Tym samym w 1627 odcinku "M jak miłość" Iza podejmie decyzję o zakończeniu kryzysowego etapu w małżeństwie z Marcinem, zapomni wszystkie żale i zamknie etap samodzielnego życia w Gródku. Czy bliska obecność śmierci zamknie raz na zawsze problemy w małżeństwie Chodakowskich?  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1623: Barbara naskoczy na księdza! Nigdy nie zgodzi się na modlitwę za zabójcę Marzenki i Andrzejka

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze