M jak miłość, odcinek 1626: Łukasz zgarnięty przez policję przed domem Patrycji! Nie będzie miał szans z psychopatką - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1626: Łukasz zgarnięty przez policję przed domem Patrycji! Nie będzie miał szans z psychopatką - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1626: Łukasz zgarnięty przez policję przed domem Patrycji! Nie będzie miał szans z psychopatką - WIDEO

2021-12-26 10:00

W 1626 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) zostanie aresztowany, bo za bardzo zbliży się do Patrycji (Alżbeta Lenska), której "bezpieczeństwa" będzie strzegła pielęgniarka psychopatka. To właśnie podejrzana Bogna (Katarzyna Skolimowska) w 1626 odcinku "M jak miłość" naśle na Łukasza policję. Zauważy bowiem, że Wojciechowski kręci się koło rezydencji Argasińskich i zacznie namawiać Patrycję na ucieczkę od męża. Walka o ukochaną źle się skończy dla Łukasza, którego policjanci zgarną i zawloką do radiowozu! Zobaczcie te SCENY z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1626 - wtorek, 4.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Aresztowanie Łukasza w 1626 odcinku "M jak miłość" będzie efektem desperackiej decyzji Wojciechowskiego, by odzyskać Patrycję, przekonać ją, żeby razem z nim wyjechała gdzieś daleko, z dala od potwora Argasińskiego (Karol Strasburger). Choć nadal Łukasz nie będzie wiedział, że jest ojcem dziecka Patrycji, że ukochana została z mężem o strachu o życie ich wszystkich, to w 1626 odcinku "M jak miłość" zdobędzie się na wyjątkowy gest. Będzie chciał uznać dziecko Patrycji za swoje! 

- Kocham cię, nie potrafię o tobie zapomnieć... Jeśli tylko chcesz, uznam to dziecko i wyjedziemy razem... - wyzna ze łzami w oczach. Ale ona nie odpowie, bo nieoczekiwanie w 1626 odcinku "M jak miłość" pojawi się pielęgniarka Bogna, zatrudniona przez Argasińskiego, żeby pilnować jego żony. Opiekunka o skłonnościach psychopatki popędzi Łukasza, który jednak nie podda się tak łatwo.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1626: Łukasz zobaczy do czego Argasiński doprowadził ciężarną Patrycję - WIDEO

Wróci pod dom Patrycji i w 1626 odcinku "M jak miłość", błagając, żeby wpuściła go do środka. - Otwórz, wiem, że tam jesteś! Nie odejdę stąd, słyszysz?! Nie odejdę, dopóki nie otworzysz! - zacznie krzyczeć pod drzwiami. Wspólniczka Argasińskiego w 1626 odcinku "M jak miłość" po uzgodnieniu z nim dalszego planu działania, wezwie policję, która zgarnie Łukasza za zakłócanie porządku i próbę wdarcia się do rezydencji ordynatora.

Sprawdź też: Gwiazdy M jak miłość wzięły ślub. Na takie zdjęcie Maurycego Popiela z żoną, która gra z nim w serialu, wszyscy czekali! Posypały się gratulacje

Podczas aresztowania Łukasz w 1626 odcinku "M jak miłość" zacznie się szarpać z policjantami i awanturować, żeby go zostawili, bo nie zrobił nic złego. Ale funkcjonariusze nie odpuszczą. Skują Wojciechowskiego kajdankami i wsadzą do radiowozu. Zupełnie jakby działali na zlecenie nie tylko pielęgniarki, ale i samego Argasińskiego, który akurat w 1626 odcinku "M jak miłość" wyjedzie na sympozjum medyczne, ale zostawi żonę pod "dobrą opieką".

- Proszę się nie martwić, panie profesorze. Już wszystko pod pełną kontrolą... - zawiadomi Argasińskiego pielęgniarka Bogna. Na szczęście odsiadka Łukasza za kratkami w 1626 odcinku "M jak miłość" nie potrwa długo. Policjanci wreszcie się nad nim zlitują i puszczą go wolno.

M jak miłość. Argasiński zamknie Patrycję w więzieniu i będzie miał wspólniczkę! Zrobi z żony wariatkę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze