M jak miłość, odcinek 1626: Łukasz zobaczy do czego Argasiński doprowadził ciężarną Patrycję - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1626: Łukasz zobaczy do czego Argasiński doprowadził ciężarną Patrycję - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1626: Łukasz zobaczy do czego Argasiński doprowadził ciężarną Patrycję - WIDEO

2021-12-14 21:50

W 1626 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) zorientuje się, że Patrycja (Alżbeta Lenska) nie jest sobą, a Argasiński (Karol Strasburger) omamił ją na całego. Spotkanie Wojciechowskiego i ciężarnej kobiety będzie wstrząsem dla młodego lekarza, który nigdy nie wyzbył się uczuć do żony ordynatora. Niestety Łukasz w 1626 odcinku "M jak miłość" nie da rady dotrzeć do Patrycji, bo ona będzie dziwnie otumaniona, ale też Argasiński załatwi jej dodatkową opiekę, która nie pozwoli zbliżyć się Wojciechowskiemu do ukochanej. Zobaczcie WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1626 - wtorek, 4.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1626 odcinku "M jak miłość" Łukasz przekona się, że z Patrycją dzieją się dziwne rzeczy. Na własne oczy zobaczy ukochaną w towarzystwie nowej opiekunki Bogny (Katarzyna Skolimowska), która teoretycznie ma być wsparciem dla ciężarnej. 

- Bogna została zatrudniona do opieki, do pilnowania młodej żony. Uważa ją za osobę chorą troszkę, nie zdającą sobie sprawy z tego, kim jest jej wspaniały mąż. Bardzo jest mu oddana od dawna, wierzy w to, co profesor robi i mówi - opowiada o swojej postaci Katarzyna Skolimowska w "Kulisach serialu M jak miłość". Prawda będzie taka, że seniorka ślepo wierzy we wszystko, co mówi jej Argasiński i poda ciężarnej leki, które zalecił ordynator. To nie będą jednak substancje niezbędne dla kobiet w ciąży. Argasiński specjalnie otumani żonę, by ta była mu uległa i nie myślała o ucieczce. Bogna w 1626 odcinku "M jak miłość" będzie jego szpiegiem, a to zauważy Wojciechowski. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1621: Kinga i Piotrek zapomną o chorej Lence! Córka Zduńskich wyjechała i nikt nie wie co się z nią dzieje - ZDJĘCIA

- Łukasz zaczyna podejrzewać, że Patrycja być może jest marionetką w rękach Argasińskiego, bo zaczynają się dziać różne dziwne rzeczy. Zachowanie Patrycji zaczyna być coraz bardziej podejrzane, wydaje się być rozchwiana emocjonalnie. Pojawia się tajemnicza postać... Bogna - dodaje Jakub Józefowicz w "Kulisach serialu M jak miłość", a już niebawem w 1626 odcinku "M jak miłość" on i Argasińska spotkają się na ulicy, ale opiekunka nie da im porozmawiać. - Pan profesor prosił, żeby się pani oszczędzała - wtrąci się seniorka i zabierze Patrycję z oczu Łukasza. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1622: Iza zobaczy u Marcina inną kobietę! Nigdy już mu nie zaufa - ZDJĘCIA

- Odkąd w mieszkaniu pojawiła się Bogna, Patrycja nie ma już poczucia, że jest u siebie. Kiedyś była w złotej klatce, teraz to już nie jest złota klatka, teraz to już jest więzienie - komentuje pojawienie się opiekunki Alżbeta Lenska w  "Kulisach serialu M jak miłość" i trudno się nie zgodzić. Łukasz zobaczy, że ordynator jest zdolny do wszystkiego i doprowadził niewinną kobietę do postradania zmysłów. Trudno bowiem mówić, że Argasińska jest sobą i nie ma problemu. Jak tak dalej pójdzie, Jerzy z Bogną ją naprawdę wykończą. 

M jak miłość. Argasiński zamknie Patrycję w więzieniu i będzie miał wspólniczkę! Zrobi z żony wariatkę
Najnowsze