M jak miłość, odcinek 1622: Iza zobaczy u Marcina inną kobietę! Nigdy już mu nie zaufa - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1622: Iza zobaczy u Marcina inną kobietę! Nigdy już mu nie zaufa - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1622: Iza zobaczy u Marcina inną kobietę! Nigdy już mu nie zaufa - ZDJĘCIA

2021-12-12 21:24

W 1622 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) niby się pogodzili, ale nadal żyją w separacji, a kryzys w ich związku spowodowany zazdrością tylko pozornie udało się zażegnać! Co prawda Chodakowscy zrezygnowali z rozwodu, lecz dalej mają poważny problem z zaufaniem. Niestety sama miłość Izy i Marcina nie wystarczy, żeby w 1622 odcinku "M jak miłość" znów byli razem. Zwłaszcza, że u boku Chodakowskiego pojawi się inna kobieta, a Iza nakryje męża na gorącym uczynku. Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1622 - wtorek, 14.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Iza i Marcin w 1622 odcinku "M jak miłość" znów będą szczęśliwi jak dawniej! Niestety chociaż Chodakowscy naprawdę się kochają, wciąż nie potrafią się porozumieć i dogadać w sprawie wspólnej przyszłości. Ona razem z dziećmi mieszka w Gródku, pracuje w lokalnej gazecie, on został w Warszawie, a po wyprowadzce żony zamieszkał z przyjacielem Jakubem Karskim (Krzysztof Kwiatkowski)! I znów zasmakował kawalerskiego życia i pijackich imprez z najlepszym kumplem.

Co prawda w 1622 odcinku "M jak miłość" Iza i Marcin postarają się żyć jak dawniej, wybiorą się razem z dziećmi do parku na rodzinny spacer, ale nadal coś będzie między nimi będzie nie tak. Iza pozwoli Marcinowi, by ją pocałować i oboje przyznają, że odkąd są w separacji, żyją oddzielnie, to nic nie ma większego sensu. Ale później znów się od siebie oddalą... Relacje między tą parą w 1622 odcinku "M jak miłość" nadal będą tak skomplikowane, że nawet niczego nie ustalą w kwestii wspólnej przyszłości.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1625: Anita zginie? Weronika i jej kochanek uciekną z chorą Polą. Kamil nie zdąży uratować córki - WIDEO

Dlatego w 1622 odcinku "M jak miłość" przyjedzie do Marcina do Warszawy, by odbyć z nim poważną rozmowę. - Nie dokończyliśmy naszej rozmowy. Marcin, ludzie się rozstają i nie wiedzą dlaczego. Ale my wiemy na czym polega nasz problem! Wiem, że chodzi o... - ale w tym momencie przerwie, bo z łazienki w mieszkaniu wyjdzie piękna kobieta. Iza w 1622 odcinku "M jak miłość" jeszcze nie będzie wiedziała, że to dziewczyna Jakuba, Dorota (Emma Giegżno) i poczuje ukłucie zazdrości, że mąż pod jej nieobecność sprowadza do domu jakieś panienki. Dopiero kiedy Dorota wyjdzie, a Marcin wyjaśni, że to ukochana Karskiego, Iza trochę odetchnie.

M jak miłość, odcinek 1622 ZWIASTUN. Ciąża Anety na zawsze zmieni życie jej i Olka! Brutalny napad na Chodakowskich

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1622: Dziewczyna Jakuba weźmie się za Marcina. Kiedy Karski zaśnie, Dorota pokaże mu zbyt wiele - ZDJĘCIA

Kolejna szczera rozmowa Izy i Marcina w 1622 odcinku "M jak miłość" o tym, że między nimi tak wiele się popsuło, stanie się przełomem w trwającym od miesięcy kryzysie. - Chodzi o zaufanie... Musimy znów sobie zaufać. Nie wiem, nauczyć się tego na nowo. Oboje... To wszystko co się wydarzyło, strasznie poraniło naszą rodzinę. I wiem, że nie będzie łatwo, ale jeśli chcemy uratować nasze małżeństwo...

- Ja chcę... Bardzo... - zapewni Marcin żonę. Dla Izy w 1622 odcinku "M jak miłość" będzie tylko jedno wyjście z tej sytuacji - fachowa pomoc specjalisty.  - Ale wcześniej nie chciałeś pójść na terapię. Chyba dalej nie chcesz?

- W porządku, terapia... Zrobię wszystko, żebyśmy mogli znowu być razem... - Chodakowski nareszcie podejmie męską decyzję, która będzie ostatnią szansą na odzyskanie żony i dzieci.

M jak miłość. Szokujący zwrot u Izy i Marcina. Znów się zakochają! Takiego pożądania nigdy nie czuł
Najnowsze