Gwiazdy M jak miłość wzięły ślub. Na takie zdjęcie Maurycego Popiela z żoną, która gra z nim w serialu wszyscy czekali! Posypały się gratulacje

i

Autor: MTL Maxfilm Gwiazdy M jak miłość wzięły ślub. Na takie zdjęcie Maurycego Popiela z żoną, która gra z nim w serialu wszyscy czekali! Posypały się gratulacje

Gwiazdy M jak miłość wzięły ślub. Na takie zdjęcie Maurycego Popiela z żoną, która gra z nim w serialu, wszyscy czekali! Posypały się gratulacje

2021-12-15 22:02

Ślub aktorów z "M jak miłość" zaskoczył wielu fanów serialu, ale także ich przyjaciół z planu serialu. Maurycy Popiel, czyli ekranowy Olek Chodakowski ożenił się z Izabelą Warykiewicz, która w "M jak miłość" od niedawna gra Beatę, przyrodnią siostrę zmarłej Marzenki (Olga Szomańska). Od ślubu gwiazd "M jak miłość" minął już miesiąc i z tej okazji małżonkowie pochwalili się pierwszym oficjalnym zdjęciem ślubnym. Wszyscy czekali na to, żeby zobaczyć jak wyglądali Popiel i Warykiewicz w dniu ślubu, który odbył się w Krakowie. Nowożeńcy dostali mnóstwo gratulacji od innych członków obsady. Zobaczcie jedyne zdjęcie ze ślubu aktorów z "M jak miłość".

Szczegóły ślubu Maurycego Popiela i Izabeli Warykiewicz z "M jak miłość"

Ślub Maurycego Popiela i Izabeli Warykiewicz, którzy w "M jak miłość" grają razem, ale ich bohaterowie nie mają ze sobą wiele wspólnego, był prawdziwą sensacją! O tym, że aktorzy się pobierają wiedziało tylko nieliczne grono osób. Na ślub w kościele w Krakowie i przyjęcie weselne w jednej z krakowskich restauracji Popiel i jego żona nie zaprosili zbyt wielu gości, tylko rodzinę i najbliższych przyjaciół. Nie weselu zabrakło m.in. Mikołaja Roznerskiego, czyli serialowego brata Olka, a także jego ekranowej żony, Ilony Janyst. Nowożeńcy z "M jak miłość" zadbali o to, by informacje o ich ślubie, zdjęcia z ceremonii i wesela nie wyciekły do internetu.

Nie przegap: Aktorzy z M jak miłość już po ślubie. Tak wyglądała żona Maurycego Popiela w sukni ślubnej! Wyciekło jedyne ZDJĘCIE

Dokładnie 13 grudnia minął miesiąc od ślubu Popiela i Warykiewicz, para aktorów z "M jak miłość" opublikowała z tej okazji pierwsze ślubne zdjęcie. To żona Popiela na swoim profilu na Instagramie zamieściła jedyną fotkę już po tym jak złożyli małżeńską przysięgę w kościele. Warykiewicz umieściła też wyjątkowy komentarz, w którym podzieliła się swoim szczęściem.

"#mr #and #mrs #smith #after #many #years #we #did #it #maurycypopiel #mylove #hubby # - dodała w opisie zdjęcia aktorka z "M jak miłość", co oznacza: "Pan i Pani Smith o latach zrobiliśmy to! Maurycy Popiel, moja miłość, mąż". Słowa Warykiewicz wywołały lawinę gratulacji, które nowożeńcom zaczęły składać inne gwiazdy z "M jak miłość". Przy okazji okazało się jak niewiele osób wiedziało o ich ślubie.

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA Maurycego Popiela i Izabeli Warykiewicz. Nie tylko ze ślubu! >>>

Sprawdź też: M jak miłość. Smutny koniec Anity i Kamila. Melania Grzesiewicz ujawniła jak dalej się potoczą ich losy - ZDJĘCIA

Tak na nowinę o ślubie Popiela i Warykiewicz, pierwsze zdjęcie ślubne młodej pary z "M jak miłość" zareagowały m.in. Barbara Kurdej-Szatan, serialowa Joasia Chodakowska, która została wyrzucona z obsady i Adriana Kalska, czyli Iza Chodakowska, bratowa Olka. Ta pierwsza napisała: "??????❤️??? cudownie :)))))", a druga dodała od siebie: "?❤️❤️ Wszystkiego pięknego dla Was!!! Kochajcie się do końca świata?"

Historia miłości gwiazd "M jak miłość" - Maurycego Popiela i Izabeli Warykiewicz

Maurycy Popiel i starsza od niego o sześć lat Izabela Warykiewcz są razem od czasu studiów. O ślubie serialowego Olka z "M jak miłość" mówiło się już od dawna. 31-letni aktor, któremu właśnie ta rola przyniosła ogromną popularność, bardzo chroni swoje życie prywatne, nie ma konta na Instagramie i nie mówi wszem i wobec o miłości do aktorki, którą poznał na studiach. Prawie 10 lat temu między Popielem i Warykiewicz mimo sporej różnicy wieku narodziło się uczucie.

- Tworzymy związek od siedmiu lat, poznaliśmy się na studiach w krakowskiej PWST. Nieprawdą jest, że nasze uczucie narodziło się na planie "M jak miłość". Ale to, że jesteśmy nierozłączną parą, jest jak najbardziej prawdziwe - mówił Maurycy Popiel w wywiadzie dla "Tele Tygodnia" ponad dwa lata temu.

Na razie nic nie zapowiada, żeby Popiel i jego prawdziwa żona mieli wspólny wątek w "M jak miłość". Olek Chodakowski i Beata to bohaterowie, którzy najpewniej nigdy się nie spotkają w serialowej rzeczywistości.

M jak miłość, odcinek 1622: Olek wyrzucony przez Anetę z domu! Tak dowie się, że o ciąży żony
Najnowsze