Ślub gwiazd M jak miłość. Maurycy Popiel żeni się z aktorką, która też gra w serialu! To będzie sekretny ślub - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Ślub gwiazd M jak miłość. Maurycy Popiel żeni się z aktorką, która też gra w serialu! To będzie sekretny ślub - ZDJĘCIA

Ślub gwiazd M jak miłość. Maurycy Popiel żeni się z aktorką, która też gra w serialu! To będzie sekretny ślub - ZDJĘCIA

2021-11-13 23:32

Gwiazdy "M jak miłość" biorą ślub! Maurycy Popiel, czyli serialowy Olek Chodakowski na ekranie jest mężem Anety (Ilona Janyst), a w prawdziwym życiu już za kilka dni weźmie ślub z inną aktorką z "M jak miłość". Prywatnie Maurycy Popiel od ponad dziewięciu lat jest związany z Izabelą Warykiewicz, która niedawno dołączyła do obsady "M jak miłość" jako Beata, siostra Marzenki (Olga Szomańska). Zakochani z "M jak miłość" nie grają wspólnych scen i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. Sekretny, skromny ślub Popiela i jego ukochanej odbędzie się już najbliższą sobotę, 13.11.2021. Poznajcie szczegóły!

Ślub aktorów z "M jak miłość", Maurycego Popiela i Izabeli Warykiewicz

Maurycy Popiel i Izabela Warykiewicz w "M jak miłość" nie są parą, a ich bohaterowie nie mają ze sobą nic wspólnego, a mimo to będą kolejnym małżeństwem z serialu! O ślubie serialowego Olka z "M jak miłość" mówiło się już od dwóch lat. 31-letnia aktor, któremu właśnie ta rola przyniosła ogromną popularność bardzo chroni swoje życie prywatne, nie ma konta na Instagramie i nie mówi głośno o miłości do starszej o sześć lat aktorki, którą poznał na studiach. Prawie 10 lat temu między Popielem i Warykiewicz mimo sporej różnicy wieku narodziło się uczucie.

- Tworzymy związek od siedmiu lat, poznaliśmy się na studiach w krakowskiej PWST. Nieprawdą jest, że nasze uczucie narodziło się na planie "M jak miłość". Ale to, że jesteśmy nierozłączną parą, jest jak najbardziej prawdziwe - mówił Maurycy Popiel w wywiadzie dla "Tele Tygodnia" ponad dwa lata temu. A ponieważ ekranowy Olek z "M jak miłość" rzadko dzieli się swoją prywatnością, to o jego ślubie portal plotek.pl dowiedział się od bliskich znajomych. Jeśli wierzyć tym informacjom Popiel i Warykiewicz pobiorą się już w sobotę, 13.11.2021, w jednym z kościołów w Krakowie.

Nie przegap: Ilona Janyst pożegnała M jak miłość. To była ostatnia scena Anety w serialu przed porodem - ZDJĘCIE

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1619: Koniec Joasi Chodakowskiej. Barbara Kurdej-Szatan wyrzucona z hitu TVP - WIDEO

Gwiazdy "M jak miłość" pochodzą z Krakowa, tutaj mają swoje rodziny, tutaj się poznali, więc właśnie to miasto wybrali na swój ślub. Uroczystość będzie skromna, a wśród gości zapewne nie będzie kolegów z planu serialu. Popiel i Warykiewicz na ślub zaprosili ponoć tylko najbliższą rodzinę i przyjaciół. Zależało im, żeby ceremonia była dyskretna, bez medialnego szumu. - Izie i Maurycemu zależy na jak największej dyskrecji. Zarówno ich ślub, jak i wesele będą bardzo kameralne - podaje plotek.pl, powołując się na znajomą pary z "M jak miłość".

Maurycy Popiel w "M jak miłość" gra od siedmiu lat. Jako Olek Chodakowski żenił się dwa razy. Jego pierwszą żoną była Magda (Anna Mucha), drugą została Aneta, z którą wziął ślub w więzieniu. Izabela Warykiewicz do obsady "M jak miłość" dołączyła latem tego roku. Na razie jej bohaterka Beata pojawiła się tylko w jednym odcinku. Jako siostra Marzenki zjawiła się w siedlisku w Grabinie w 1609 odcinku serialu, ale widzowie jeszcze ją zobaczą na ekranie w tej roli.

Barbara Kurdej-Szatan ostatni raz w M jak miłość. Joasia odejdzie zakochana w Leszku i wreszcie szczęśliwa!
Najnowsze