M jak miłość, odcinek 1619: Koniec Joasi Chodakowskiej. Barbara Kurdej-Szatan wyrzucona z hitu TVP - WIDEO

2021-11-10 23:18
M jak miłość, odcinek 1619: Koniec Joasi Chodakowskiej. Barbara Kurdej-Szatan wyrzucona z hitu TVP
Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1619: Koniec Joasi Chodakowskiej. Barbara Kurdej-Szatan wyrzucona z hitu TVP

Barbara Kurdej-Szatan wyrzucona z "M jak miłość"! Joasia Chodakowska odchodzi z serialu na zawsze, w atmosferze skandalu, który wywołała w stacji TVP. Kurdej-Szatan opublikowała niedawno wpis, w którym w dość wulgarny sposób odniosła się do wydarzeń społeczno-politycznych, obecnie dziejących się w Polsce. Jacek Kurski potwierdził, że ostatni odcinek "M jak miłość" z udziałem serialowej Joasi Chodakowskiej będzie wyemitowany 6 grudnia br. Oznacza to, że Barbara Kurdej-Szatan zagra jedynie do 1619 odcinka "M jak miłość" włącznie. Co dalej z jej serialową postacią?

"M jak miłość" odcinek 1619 - poniedziałek, 6.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

To już pewne! Barbara Kurdej-Szatan została wyrzucona z serialu "M jak miłość", co potwierdza sam Jacek Kurski w swoim wpisie na Twitterze. 

- Barbara Kurdej-Szatan nie będzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br. - napisał.

Oznacza to, że Joasia Chodakowska pojawi się w 1619 odcinku "M jak miłość", a później zniknie z serialu. Kurdej-Szatan, która od dawana wciela się w jedną z bardziej lubianych i rozpoznawalnych postaci, naraziła się stacji, która zerwała z nią współpracę. 

- Obrona polskiej granicy pokazuje jak cenna jest praca polskich służb i wojska. W Telewizji Polskiej nie może być miejsca dla osób, które szkalując i wyzywając obrońców naszych granic, same postawiły się poza wspólnotą aksjologiczną Polaków - pisze prezes TVP.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1614: Budzyński ukryje Kamila i Polę w siedlisku w Grabinie, ale postawi mu twarde warunki

Gwiazda "M jak miłość" naraziła się zarządowi TVP swoim niedawnym wpisem na temat partii rządzącej, sytuacji na granicy z Białorusią i ostrymi, bardzo dobitnymi, a wręcz wulgarnymi komentarzami wokół tych tematów. Barbarą Kurdej-Szatan zajmie się prokuratura, straci setki tysięcy złotych i nie ma mowy o jej dalszym udziale w "M jak miłość", które jest najpopularniejszym serialem TVP. Póki co nie wiadomo jeszcze, jaki los spotka serialową Joasię. Obecne wątki w "M jak miłość" w ogóle nie wskazują na to, że miałaby odejść na zawsze. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1616: Iza i Marcin znów razem! Nigdy nie powie mu jak załatwiła Bosackiego? - ZDJĘCIA

Trudno przewidzieć jak scenarzyści "M jak miłość" potraktują postać Joasi Chodakowskiej. Możliwe, że ją uśmiercą lub po prostu wyjedzie. Dla wszystkich widzów "M jak miłość" i nie tylko jest to nowa i bardzo zaskakująca informacja. Barbara Kurdej-Szatan póki co w ogóle nie odniosła się do wpisu Jacka Kurskiego. Niestety raczej nie ma możliwości, by zaszły jakiekolwiek zmiany, które miałyby przywrócić Kurdej-Szatan do serialu. Ta decyzja jest nieodwracalna. 

Barbara Kurdej-Szatan ostatni raz w M jak miłość. Joasia odejdzie zakochana w Leszku i wreszcie szczęśliwa!
Sonda
Czy jest Ci przykro, że Kurdej-Szatan wyleciała z TVP?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze