M jak miłość, odcinek 1616: Iza i Marcin znów razem! Nigdy nie powie mu jak załatwiła Bosackiego? - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1616: Iza i Marcin znów razem! Nigdy nie powie mu jak załatwiła Bosackiego? - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1616: Iza i Marcin znów razem! Nigdy nie powie mu jak załatwiła Bosackiego? - ZDJĘCIA

2021-11-10 8:39

W 1616 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) ostatecznie pokona Bosackiego (Dariusz Kordek), a Marcin (Mikołaj Roznerski) wróci do żony, nieświadomy tego, że dzięki sprytowi i odwadze pozbyła się nareszcie swojego oprawcy! Podstęp Izy w 1616 odcinku "M jak miłość" zadziała na tyle skutecznie, że Bosacki przyzna się jak podał jej narkotyki, ukartował zdradę z Michałem (Paweł Deląg), żeby zniszczyć jej małżeństwo z Marcinem. Mimo separacji Chodakowscy znów będą razem. Stęskniony za żoną i dziećmi Marcin przyjedzie do Gródka, ale Iza nie powie mu jak załatwiła Bosackiego. Czy tajemnica Izy nie obróci się przeciwko niej?

"M jak miłość" odcinek 1616 - wtorek, 23.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1616 odcinku "M jak miłość" nastąpi długo wyczekiwany moment - Iza i Marcin pogodzą się i wrócą do siebie! Wszystko na to wskazuje, że dzień, w którym Iza zniszczy Bosackiego, nagra jego szokujące wyznanie o perfidnej intrydze, w którą wciągnął ją i Michała Ostrowskiego, żeby szantażować niebezpiecznego manipulanta, będzie zarazem nowym początkiem dla Chodakowskich! Co prawda zrezygnowali z rozwodu, ale zdecydowali się na separację, by rozstanie pomogło im dojść do porozumienia, uratować małżeństwo, zrozumieć jak bardzo się kochają. I faktycznie w 1616 odcinku "M jak miłość" między Izą i Marcinem będzie znów jak dawniej.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1616: Iza wrzuci do sieci nagranie Bosackiego! To będzie koniec psychola

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1616: Bosacki przyzna się Izie jak chciał wykończyć Marcina z zemsty za rozwód

Zaraz po tym jak w 1616 odcinku "M jak miłość" Iza zażąda od Bosackiego, żeby zostawił ją i Marcina w spokoju, bo inaczej wrzuci do internetu nagranie, w którym drań przyznaje się jak bardzo ją skrzywdził, do Gródka przyjedzie sam Chodakowski. Nie wiedząc jeszcze o ostatecznej konfrontacji żony z Bosackim, ani o tym jak Jan zaczął rozsiewać o Izie kłamliwe plotki, oczerniać ją przed nową żoną, że jest seryjną uwodzicielką zajętych mężczyzn!

Marcin w 1616 odcinku "M jak miłość" odwiedzi Izę i dzieci w ich nowym, luksusowym domu w Gródku, który wynajęła kiedy zaczęła pracę dziennikarki lokalnej w maleńkiej gazecie "Głos Gródka". Powód przyjazdu Chodakowskiego będzie oczywisty - stęskni się za rodziną, nie wytrzyma dłużej sam w ich mieszkaniu w Warszawie. Poza tym obieca 6-letniemu Szymkowi (Staś Szczypiński) i 4-letniej Mai (Laura Jankowska), że nauczy ich jeździć na rolkach. Marcin od razu wyczuje, że Iza jest w dobrym humorze, bo będzie wobec niego wyjątkowo czuła. Mimo chorobliwej zazdrości o żonę pozwoli na to, by miłość, która kiedyś ich połączyła teraz wybuchła z nową siłą.

I wreszcie nastąpi przełom, a w 1616 odcinku "M jak miłość" małżeństwo Chodakowskich zostanie uratowane. Iza i Marcin pogodzą się i znów będą razem.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze