M jak miłość. Smutny koniec Anity i Kamila. Melania Grzesiewicz ujawniła jak dalej się potoczą ich losy - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Smutny koniec Anity i Kamila. Melania Grzesiewicz ujawniła jak dalej się potoczą ich losy - ZDJĘCIA

M jak miłość. Smutny koniec Anity i Kamila. Melania Grzesiewicz ujawniła jak dalej się potoczą ich losy - ZDJĘCIA

2021-12-14 21:51

Dramatyczne rozstanie w "M jak miłość" ze śmiercią w tle?! Anita (Melania Grzesiewicz) i Kamil (Marcin Bosak) nie będą razem szczęśliwi zbyt długo! Spadnie na nich seria nieszczęśliwych zdarzeń. Wszystko zacznie się walić już w 1625 odcinku "M jak miłość", kiedy Anita zostanie brutalnie napadnięta przez kochanka Weroniki (Ewelina Kudeń-Nowosielska), a Pola (Hania Nowosielska) porwana przez wyrodną matkę! Niestety ciąg dalszy wątku Anity i Kamila w "M jak miłość" zapowiada się jeszcze gorzej. Sama Melania Grzesiewicz ujawniła, że nie ma co marzyć o ślubie Anity i Kamila, ani też o tym, że ich związek przetrwa. Poznajcie szczegóły!

Co spotka Anitę i Kamila w nowych odcinkach "M jak miłość"?

Dalsze losy Anity i Kamila w "M jak miłość" zapowiadają się tak tragicznie, że aż trudno uwierzyć, by tyle dramatów mogło spaść na jedną parę. Wszystkiemu będzie winna Weronika! Była kochanka Kamila, prawdziwa matka Poli nie cofnie się przed niczym, żeby zabrać mu córkę, jeśli nie dostanie od Gryca żądanych pieniędzy. Już w 1625 odcinku "M jak miłość" Weronika razem z kochankiem Bartoszem zrealizuje okrutny plan, a Anita będzie ich ofiarą. Śmierć spojrzy w oczy dziewczynie Kamila, ale na szczęście przeżyje brutalny atak!

Niestety porwanie Poli, którą Weronika wywiezie z dala od Kamila i w 1626 odcinku "M jak miłość" uwięzi, choć córka będzie błagała, żeby oddała ją tacie, doprowadzi do kolejnych wstrząsających zdarzeń. A związek Anity i Kamila najpewniej nie przetrwa tak ciężkiej próby!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1625: Anita zginie? Weronika i jej kochanek uciekną z chorą Polą. Kamil nie zdąży uratować córki - WIDEO

Melania Grzesiewicz na swoim profilu na Instagramie przy okazji intensywnej pracy na planie "M jak miłość" nad nowymi odcinkami zapowiedziała co czeka tę dwójkę bohaterów. Na pewno Anita wciąż będzie blisko Kamila i Poli, bo nadal będzie pracowała w kancelarii jako sekretarka. Porwana córka Kamila wróci pod jego opiekę, ale to wcale nie oznacza, że Weronika zniknie. Niestety matka Poli nie opamięta się i wciąż będzie zdolna do tego, by skrzywdzić własne dziecko. Dla Anity to będzie nie do pomyślenia, że można świadomie przysparzać cierpienia tak cudownej dziewczynce jaką jest Pola.

- Dla mnie (jak do tej pory) najbardziej emocjonujący sezon "M jak miłość". Przeprowadziłam moją bohaterkę Anitę przez wszystkie możliwe stany emocjonalne ? Przekonacie się o tym oglądając przez najbliższe miesiące - napisała jakiś czas temu Grzesiewicz, a teraz rozwiała wątpliwości widzów jak potoczą się dalej losy Anity i Kamila.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1626: Pola uwięziona przez matkę i jej kochanka! Weronika zażąda od Kamila ponad miliona złotych okupu za porwaną córkę

Czy Gryc w "M jak miłość" doceni wreszcie fakt, że ma u swojego boku wspaniałą, zakochaną w nim kobietę, która jest idealną mamą dla Poli? Grzesiewicz pokazała zdjęcie z planu serialu, na którym Anita i Kamil są jeszcze razem szczęśliwi, ale zastrzegła, że to nie potrwa długo. - Będzie zupełnie nie tak jak na tym zdjęciu- ujawniła w Instastory.

M jak miłość odc. 1625. Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1625. Kamil (Marcin Bosak), Anita (Melania Grzesiewicz)
M jak miłość. Horror w domu Kamila! Anita zginie broniąc życia małej Poli przed jej wyrodną matką?
Melania Grzesiewicz na Instagramie o dalszy losach Anity i Kamila w M jak miłość

i

Autor: Instagram Melania Grzesiewicz na Instagramie o dalszy losach Anity i Kamila w M jak miłość
Najnowsze