M jak miłość, odcinek 1625: Kamil wygra w sądzie z Weroniką opiekę nad Polą?! Nie przewidzi tragedii - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1625: Kamil wygra w sądzie z Weroniką opiekę nad Polą?! Nie przewidzi tragedii - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1625: Kamil wygra w sądzie z Weroniką opiekę nad Polą?! Nie przewidzi tragedii - ZDJĘCIA

2021-12-13 13:44

W 1625 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Gryc) i Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) będą szykowali się na nadchodzącą sprawę w sądzie, a od jej finału będą zależą dalsze losy Poli (Hanna Nowosielska). Dziewczynka od dłuższego czasu przebywa pod opieką prawnika i Anity (Melania Grzesiewicz), ale przecież to wyrodna Weronika jest jej prawdziwą mamą. Szkoda tylko, że w 1625 odcinku "M jak miłość" kobieta udowodni, że zależy jej tylko na pieniądzach, a dobro Poli schodzi na daleki plan. Na szczęście zauważy to również biegła psycholożka Dagmara (Marianna Janczarska), dzięki której Kamil ma szansę wygrać z byłą kochanką podczas rozprawy. Nie przewidzi jednak tragedii, która wydarzy się przez Weronikę.

"M jak miłość" odcinek 1625 - poniedziałek, 3.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1625 odcinku "M jak miłość" Kamil będzie pozytywnie nastawiony co do nadchodzącej rozprawy o prawa do opieki nad Polą. Wszystko przez biegłą pani psycholog, która zdaniem Gryca, negatywnie spojrzała na zachowanie i relację Weroniki z córką. Niestety nie będzie miał pojęcia, że do rozprawy nie dojdzie, a matka Poli da prawdziwy popis, żądając za córkę pieniędzy i porywając ją. Zanim to jednak nastąpi, Kamil będzie niemal pewny wygranej rozprawy. 

- Denerwujesz się? - zapyta Kamila Anita przed decydującą rozprawą w sądzie w 1625 odcinku "M jak miłość". - Już nie. Rozmawiałem z tą psycholog, Dagmarą... Nie mogła za dużo powiedzieć, ale między wierszami wyczułem, że to jej spotkanie z Polą i Weroniką to była porażka - odpowie Gryc. - To chyba... dobrze? - upewni się Laskowska. - Wiem, powinienem się cieszyć, ale, cholera, żal mi dzieciaka. Pechowo trafiła, że ma taką matkę - odburknie poirytowany prawnik i zacznie myśleć nad losami jego małej córeczki, która przecież nie jest niczemu winna. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1621: Kinga i Piotrek zapomną o chorej Lence! Córka Zduńskich wyjechała i nikt nie wie co się z nią dzieje - ZDJĘCIA

Anita w 1625 odcinku "M jak miłość" nie pozwoli Kamilowi się dołować i postara się wesprzeć go jak umie. - Oprócz niej ma jeszcze nas - ciebie i mnie... - doda w 1635 odcinku "M jak miłość". - To, że ma mnie, to akurat marne pocieszenie - zażartuje ponuro Kamil. - W każdym razie rozprawa powinna być czystą formalnością. I podejrzewam, że Weronika też się tego domyśla... - skwituje Anita, ale nie przewidzi tragedii, która zbliża się wielkimi kokami. Na dwa dni przed rozprawą, matka Poli zażąda pieniędzy i zaszantażuje Kamila. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1622: Iza zobaczy u Marcina inną kobietę! Nigdy już mu nie zaufa - ZDJĘCIA

W 1625 odcinku "M jak miłość" Weronika zażąda od prawnika 30 tys. zł.  i obieca, że kiedy ten da jej kwotę, ona zniknie z jego życia. Prawnik nie da się omotać i spławi byłą kochankę, ale ta w 1625 odcinku "M jak miłość" wtargnie do domu Kamila i wyrwie chorą Polę z rąk ukochanej cioci. - Zostaw ją! - Anita odważnie stanie w obronie dziecka, żeby nie dopuścić do porwania 5-latki. - Chcę do cioci! - krzyknie w gorączce Pola, ale matka nie będzie miała dla niej litości. - Ja dzwoniłam do Kamila! Mówiłam, że małą zabiorę... - zacznie wymyślać podła kobieta, a jej brutalny partner zabierze Anitę! Pola zostanie porwana i nie będzie wiadomo gdzie przebywa. 

M jak miłość, odcinek 1619: Wyrodna matka Poli załatwi Kamila w sądzie. Straci córkę na zawsze?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze