M jak miłość, odcinek 1624: Piotrek pomoże wrogom Budzyńskiego. Sąsiad Zduńskich okaże się mordercą - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1624: Piotrek pomoże wrogom Budzyńskiego. Sąsiad Zduńskich okaże się mordercą - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1624: Piotrek pomoże wrogom Budzyńskiego. Sąsiad Zduńskich okaże się mordercą - ZDJĘCIA

2021-12-09 15:13

Piotrek (Marcin Mroczek) z "M jak miłość" od lat przyjaźni się i współpracuje z Budzyńskim (Krystian Wieczorek) i wydawałoby się, że nic nie jest w stanie tego zniszczyć. Niestety w 1624 odcinku "M jak miłość" Zduński może mocno narazić się Andrzejowi, bo zacznie pomagać jego wrogom! Chodzi o zatargi sprzed lat, kiedy to mąż Magdy (Anna Mucha) skazał na więzienie mordercę, który powinien już z niego nie wychodzić. Niestety Piotrek swymi działaniami pomoże sąsiadom, o których nie będzie miał żadnej wiedzy.

"M jak miłość" odcinek 1624 - wtorek, 21.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1624 odcinku "M jak miłość" Piotrek wejdzie w drogę Budzyńskiemu, a przecież panowie przyjaźnią się i znają od lat. Także w pracy wzajemnie się wspierają, a w kancelarii panuje przyjacielska atmosfera. Piotrek w 1624 odcinku "M jak miłość" może jednak bardzo narazić się Andrzejowi, bo zacznie pomagać jego wrogom... Mąż Kingi (Katarzyna Cichopek) zacznie pomagać pani Reni (Monika Niemczyk), sąsiadce, która zostanie oszukana na niemałe pieniądze, ponieważ wzięła udział w szemranym pokazie sprzętów AGD. Kobieta poczuje się dotknięta, a przede wszystkim z jej portfela zniknie sumka, którą mogłaby wydać na życie. 

Zduński w 1624 odcinku "M jak miłość" nie zostawi tego w ten sposób i zacznie pomagać pani Reni w odzyskaniu pieniędzy i wyjściu z kłopotów. Nie będzie miał jednak pojęcia, że właśnie brata się z wrogiem Budzyńskiego. Syn pani Reni dokonał bowiem przerażającej zbrodni, za którą Andrzej wsadził do do więzienia. Zbyszek, bo tak ma na imię mężczyzna, przed dziesięcioma laty zamordował żonę i okazał się być tyranem. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1623: Ula odwróci się od Bartka! Tylko Rogowski stanie po jego stronie

W 1624 odcinku "M jak miłość" Piotrek nie będzie wiedział, że pomaga rodzinie, która może zagrozić Budzyńskiemu. Zbyszek nadal jest niebezpiecznym kryminalistą, który po odsiadce może chcieć dorwać Andrzeja. Znając jednak Budzyńskiego z "M jak miłość", nie będzie miał on pretensji do kolegi z pracy, który przecież nie wie, że pani Renia to matka zabójcy. Niemniej jednak w "M jak miłość" czeka widzów mała afera kryminalna, która może być początkiem problemów Piotrka i Andrzeja. Panowie muszą sobie dać z tym radę.

Przeczytaj: Odeszli z M jak miłość, ale w ich miejsce pojawią się nowe gwiazdy! Po zwolnieniu Olgi Szomańskiej, Tomasza Oświecińskiego i Barbary Kurdej-Szatan znane nazwiska w obsadzie - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1624: Budzyński pokaże swoją prawdziwą twarz! Piotrek pożałuje, że z nim zadarł
Najnowsze