M jak miłość, odcinek 1624: Majka pocałuje Pawła! Całkiem jej odbije, ale Zduński szybko popędzi byłą narzeczoną - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1624: Majka pocałuje Pawła! Całkiem jej odbije, ale Zduński szybko popędzi byłą narzeczoną - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1624: Majka pocałuje Pawła! Całkiem jej odbije, ale Zduński szybko popędzi byłą narzeczoną - WIDEO, ZDJĘCIA

2021-12-21 20:52

W 1624 odcinku "M jak miłość" Majka (Laura Samojłowicz) zrealizuje swój plan rozdzielenia Pawła (Rafał Mroczek) i Franki (Dominika Kachlik). I jeszcze nieźle na tym zarobi! Najpierw dostanie pieniądze od Krzyśka (Michał Chruściel), byłego narzeczonego Franki, żeby raz na zawsze zniszczyć związek tej pary, a później w 1624 odcinku "M jak miłość" rzuci się na Zduńskiego i zacznie go namiętnie całować. Tak, by zobaczyła ich Franka! Jak zareaguje Paweł? Kiedy narzeczona od niego ucieknie wygarnie Majce co o niej myśli i nieźle ją popędzi. Zobaczcie WIDEO z tych scen z 1624 odcinka "M jak miłość" i ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1624 - wtorek, 21.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Ostatni pocałunek Pawła i Majki w 1624 odcinku "M jak miłość", do którego była narzeczona niemal zmusi Zduńskiego doprowadzi do wstrząsających zdarzeń i ucieczki Franki od ukochanego! A zacznie się od tego, że narkomanka Majka zażąda od Krzyśka więcej pieniędzy. Od jakiegoś czasu były Franki, bandyta, który siedział w więzieniu za rozboje i teraz wykorzystuje nałóg Majki do własnych celów, płaci jej, żeby donosiła mu co się dzieje w związku Pawła i Franki.

Krzysiek w 1624 odcinku "M jak miłość" powierzy Majce kolejne zadanie związane z pożegnalnym listem Franki, który napisała w jej imieniu nie tak dawno. Przestępca ukartuje wszystko tak, by Paweł myślał, że Franka go zostawiła, uciekła od niego po zdradzie z Majką. Właśnie dlatego Majka odwiedzi Zduńskiego w jego "Rowerowni" i zacznie go całować. Pewna tego, że zaraz zobaczy ich Franka!

Nie przegap: Gwiazdy M jak miłość wzięły ślub. Na takie zdjęcie Maurycego Popiela z żoną, która gra z nim w serialu, wszyscy czekali! Posypały się gratulacje

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1624: Franka porwana przed ślubem z Pawłem! Znajdzie podejrzany list - WIDEO

Tak się stanie i w 1624 odcinku "M jak miłość" Franka przyłapie Pawła na pocałunku z Majką! Uwierzy w jego zdradę? Nie do końca, bo wcześniej zauważy jak Krzysiek przekazuje Majce jakiś list i pieniądze. Mimo to ucieknie od Pawła, nie dając sobie nic wyjaśnić.

Wściekły Zduński w 1624 odcinku "M jak miłość" zrobi po chwili Majce ostrą awanturę. Wcale nie będzie miał ochoty na zdrady i romanse z byłą narzeczoną, która tak go kiedyś skrzywdziła. - Odbiło ci?! Co ty robisz?! Co to do cholery miało być?! Chciałaś mi zrobić na złość? Czy już całkiem ci odbiło?!

- Przepraszam, po prostu niedługo bierzesz ślub i pomyślałam, że może ten ostatni raz…

- Majka, co z tobą jest nie tak?! Od lat jest wszystko między nami skończone! Dobrze o tym wiesz!

- Przepraszam…

- Przepraszam? Najpierw to powinnaś przeprosić Frankę powinnaś przeprosić! - Paweł w 1624 odcinku "M jak miłość" pogoni Maję, żeby więcej się do niego nie zbliżała. Ale ona nie odpuści tak łatwo. Zapowie zemstę na France po tym jak rywalka wyrzuci ją z pracy w bistro!

M jak miłość. Paweł zdradzi Frankę z Majką tuż przed ślubem! Znajdzie list pożegnalny
Najnowsze