M jak miłość, odcinek 1621: Weronika wyzna wreszcie, jak Kamil złamał jej serce. To dlatego chce go zniszczyć

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1621: Weronika wyzna wreszcie, jak Kamil złamał jej serce. To dlatego chce go zniszczyć

M jak miłość, odcinek 1621: Weronika wyzna wreszcie, jak Kamil złamał jej serce. To dlatego chce go zniszczyć

2021-12-08 14:17

W 1621 odcinku "M jak miłość" Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) wyzna coś, czego Kamil (Marcin Bosak) w życiu się nie spodziewa. Gryc uznaje byłą kochankę za wyrodną matkę, która nie myśli o małej Poli (Hanna Nowosielska), a o pieniądzach i korzyściach. W 1621 odcinku "M jak miłość" kobieta znów pojawi się w domu prawnika i powie mu prosto w twarz, że kiedyś bardzo ją skrzywdził i złamał jej serce! Wyzna długo skrywane uczucie, a Kamil zareaguje w najgłupszy możliwy sposób. Tylko rozwścieczy zdeterminowaną Weronikę.

"M jak miłość" odcinek 1621 - poniedziałek, 13.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1621 odcinku "M jak miłość" Weronika znów pojawi się w domu Kamila, który nie będzie spodziewał się wizyty byłej kochanki. Pomyśli, że może przyszła Anita (Melania Grzesiewicz), która jest z prawnikiem już bardzo, bardzo blisko. Niestety się pomyli, a w 1621 odcinku "M jak miłość" w drzwiach stanie matka Poli.

- O, a co to jest? Jakaś nowa, świecka tradycja? - zapyta ironicznie Kamil. - Dzień, w którym nie zepsujesz mi nastroju jest dniem straconym? - doda mężczyzna. - Jak zawsze miły i serdeczny, cały ty - odpyskuje Weronika w 1621 odcinku "M jak miłość". - Jest Pola? - zapyta kobieta zmieniając temat. - Jest, ale śpi - rzeczowo poinformuje Gryc, któremu ewidentnie nie na rękę będzie wizyta byłej kochanki, która truje mu życie. 

Przeczytaj: M jak miłość. Koszmarny wstyd Andrzejka. Dopiero po odejściu przyznał się, co musiał robić z Marzenką - WIDEO

- Nie wpuścisz mnie? - zapyta się wprost Weronika w 1621 odcinku "M jak miłość". - Nie. Czego chcesz? - odpowie jej ozięble prawnik i będzie dla niej okrutnie niemiły. Nie ma zresztą co się dziwić, skoro kobieta pojawia się i znika, chce widywać córkę, potem nie i w dodatku wyłudza pieniądze, a na sam koniec próbuje pozbawić Kamila opieki. Gryc w 1621 odcinku "M jak miłość" nie będzie w nastroju do żartów. Weronika objaśni więc, że ma zamiar zabrać Polę do babci, na co Kamil się nie zgodzi. - Taaak, kochająca babcia, pamiętam jakie rzeczy o mnie opowiadała - wspomni Kamil. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1623: Rafał zabije Jaszewskiego? Kolejny straszny wypadek w Grabinie

- Nie lubi cię i się nie dziwię. Nie po tym, co mi zrobiłeś - rzuci Weronika w 1621 odcinku "M jak miłość". - Złamałeś mi serce, Kamil - powie wprost kobieta, a Gryc wybuchnie śmiechem. - Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać... Przecież ty nie masz serca - powie mężczyzna, który udowodni, że uczucie do Weroniki nigdy nie było do końca szczere i nie chce mieć z nią nic wspólnego. Ona również nie wyda się na poważnie załamana sprawą z przeszłości, kiedy to Gryc rzekomo tak ją skrzywdził. 

Warto wspomnieć, że w poprzednich odcinkach "M jak miłość" Kamil wyznał Magdzie (Anna Mucha), jak w przeszłości zdradził żonę z kochanką, którą była właśnie Weronika. Powiedział wtedy Budzyńskiej, że właśnie dlatego kobieta wystąpiła o rozwód, a Weronika zniknęła z innym facetem. Po narodzinach Poli widział córkę najwyżej kilka razy. To nie zmienia jednak faktu, że matka Poli "podrzuciła" mu ją, a teraz zgrywa ofiarę. 

M jak miłość, odcinek 1621 ZWIASTUN. Patrycja wpadnie w obłęd przez Argasińskiego! Łukasz będzie miał romans z Kasią
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze