M jak miłość, odcinek 1618: Tylko cud ocali życie Kalinki! Dlatego nie zginie z Marzenką i Andrzejkiem w wypadku

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1618: Tylko cud ocali życie Kalinki! Dlatego nie zginie z Marzenką i Andrzejkiem w wypadku

M jak miłość, odcinek 1618: Tylko cud ocali życie Kalinki! Dlatego nie zginie z Marzenką i Andrzejkiem w wypadku

W 1618 odcinku "M jak miłość" Kalinka (Oliwia Kępka) cudem nie zginie tragicznie w wypadku rodziców! Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński) wieczorem, po ostatniej kolacji w gronie rodziny pojadą do domu, a w drodze wjedzie w nich pijany Jaszewski (Tomasz Lulek)! Lisieccy zginą na miejscu, a tylko szczęśliwy los sprawi, że małej Kalinki z nimi nie będzie! Dziecko zostanie na noc u Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński) , a zamiast mamy i taty rano, w nocy pojawi się u nich policją z tragiczną wiadomością o śmierci. Co uratuje życie małej Kalinki? Sprawdź co już wiemy o wydarzeniach w 1618 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1618 - poniedziałek, 30.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1618 odcinku "M jak miłość" spędzą cudowny dzień w gronie rodziny. Ostatnia kolacja w siedlisku będzie pełna wzruszeń, których dostarczą im Ula i Bartek i Marysia i Artur Rogowscy. Nikt nie będzie się spodziewał, że to już ostatni raz, kiedy ci kochający się ludzie są ze sobą razem. Z Marzenką i Andrzejkiem na rodzinnym spotkaniu będzie mała Kalinka. Tylko cud sprawi, że nie znajdzie się w samochodzie, który skasuje pijany Jaszewski!

Na spotkaniu w 1618 odcinku "M jak miłość" zdarzy się wiele cudów. Bartek i Ula przekażą im niespodziewany prezent, bracia będą omawiać plany powiększenia rodziny, a Marzenka wyzna Uli, że jest dla niej jak siostra. Czyżby oni przeczuwali najgorsze? 

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1616: Koniec Chodakowskich! Olek powie matce, że nie ma już czego zbierać. Wszystko przez młodszą kochankę! - ZDJĘCIA

To prawdziwe zrządzenie losu w 1618 odcinku "M jak miłość", że Marzenka i Andrzejek zostawią u Uli i Bartka Kalinkę! Nigdy wcześniej tego nie robili! Ale tej nocy podejmą inną decyzję. A wszystko dzięki cudownej atmosferze przy kolacji!

Marzenka i Andrzejek po prostu zasiedzą się w 1618 odcinku "M jak miłość" w cudownej rodzinnej atmosferze, aż mała Kalinka zaśnie! Ula i Bartek zaproponują, że zajmą się nią w nocy, a rodzice obiecają, że przyjadą po nią o świcie. Niestety, w nocy u Mostowiaków pojawi się policja z tragiczną wiadomością o śmierci Lisieckich - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>.

Można powiedzieć, że cała rodzina uratuje Kalinkę przed śmiercią w 1618 odcinku "M jak miłość". Gdyby nie cudowna atmosfera, którą stworzyli, Kalinka nie zasnęłaby i zginęłaby w tragicznym wypadku z rodzicami. 

Zobacz koniecznie: Śmierć Rogowskiego w M jak miłość. Robert Moskwa potwierdza, że Artur umrze w 1620 odcinku! To lepsze niż śmierć w kartonach - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1615. Pożegnanie Marzenki i Andrzejka z siedliskiem! Nigdy już nie wrócą do swojego domu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze