M jak miłość, odcinek 1618: Basia nie poradzi sobie z tym, co Dawid zrobił Kai. Nigdy mu nie wybaczy! - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1618: Basia nie poradzi sobie z tym, co Dawid zrobił Kai. Nigdy mu nie wybaczy! - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1618: Basia nie poradzi sobie z tym, co Dawid zrobił Kai. Nigdy mu nie wybaczy! - ZDJĘCIA

2021-11-30 13:38

W 1618 odcinku "M jak miłość" Basia (Karina Woźniak) wciąż nie będzie chciała znać Dawida (Iwo Wiciński) i postawi byłemu chłopakowi ultimatum. Jeśli on pojedzie na szkolny obóz wakacyjny, ona zrezygnuje z wyjazdu. Nie zdoła pogodzić się z tym, że zakochała się w Dawidzie, a on okazał się kimś innym niż myślała. Tylko matce Marysi (Małgorzata Pieńkowska) 13-letnia Basia zwierzy się, że nie może zapomnieć co Dawid zrobił swojej byłej dziewczynie Kai (Justyna Zielska), która chciała się przez niego zabić. A ona nie będzie kolejną ofiarą młodego Jaszewskiego! To już naprawdę koniec miłości Basi i Dawida w "M jak miłość"? Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1618 - wtorek, 30.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Basia i Dawid w "M jak miłość" rozstali się kiedy nastoletni Jaszewski leżał jeszcze w szpitalu i walczył z poważną chorobą. W obliczu śmierci Dawid zdobył się na odwagę, żeby rozliczyć się ze swoją przeszłością, z tym jaki był kiedy razem z rodzicami, Olgą (Małgorzata Lewińska) i Mariuszem (Tomasz Lulek) mieszkał w Krakowie, spotykał się z Kają i fascynowała go przemoc, ludzkie cierpienie. Kilka tygodni temu w "M jak miłość" Dawid odsłonił przed Basią prawdziwą twarz. Przyznał się co zrobił Kai i o co chodzi w historii z byłą dziewczyną, o której nigdy nie chciał mówić. Przez długi czas nie było wiadomo co się stało z Kają i dlaczego chciała się zabić przez Dawida!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1618: Marysia zobaczy pijanego Jaszewskiego przed wypadkiem Marzenki i Andrzejka! Nie powstrzyma zabójcy - ZWIASTUN

Dopiero w 1618 odcinku "M jak miłość" nastąpi ciąg dalszy bolesnych przeżyć Basi związanych z rozstaniem z Dawidem, któremu 13-latka nie wybaczy kłamstw i krzywd wyrządzonej innej. Zerwała z nim kontakt, ale nadejdzie dzień wyjazdu nastolatków na szkolny obóz wakacyjny i Jaszewski zwróci się do Marysi z prośbą, żeby przekona córkę do zmiany zdania. Bo Basia za nic w świecie nie będzie chciała jechać z Dawidem! Żeby nie narażać się na to, co spotkało Kaję.

Jak zwykle miła i troskliwa Marysia w 1618 odcinku "M jak miłość" będzie namawiała Basię, żeby pogodziła się z Dawidem, dała ukochanemu jeszcze jedną szansę. - Wiem, że masz żal do Dawida, ale może nie powinnaś stawiać sprawy aż tak kategorycznie? Miarę naszej dojrzałości jest to, że potrafimy się zdystansować do naszych emocji. Po prostu... - stwierdzi Rogowska, która znów dopuści do głosu swoje dobre serce.

Sprawdź też: Koniec Kurdej-Szatan w M jak miłość. Joasię dobije narzeczona Leszka! Wyśmieje ją w 1617 odcinku i ujawni kulisy ślubu - ZDJĘCIA

Nagle Basia w 1618 odcinku "M jak miłość" wyjawi jak Dawid skrzywdził Kaję, która tak jak ona kiedyś bardzo go kochała. - Wiem co chcesz mi powiedzieć... Że to co napisałam było niegrzeczne, że tak się nie robi i Dawidowi na pewno jest teraz przykro! A Kai nie było przykro jak ją w sobie rozkochał, a potem robił sobie z niej bekę przed kolegami? Naprawdę nie mam ochoty jechać z nim na ten obóz.

- Wiem kochanie, ale może jednak...

- Rozumiem, nie powinnam. Może rzeczywiście to było nie fair... Ale nie potrafię sobie z tym poradzić. Byłam w nim tak zakochana, a on udawał kogoś zupełnie innego... I nawet jakbym chciała nie jestem w stanie mu wybaczyć - wyzna Basia.

Rozsądek 13-letniej Rogowskiej w 1618 odcinku "M jak miłość" weźmie górę nad porywami serca. Marysia doceni fakt, że ma taką mądrą córkę, która ma swoje zdanie. - Nigdy nie rób niczego wbrew sobie... - poradzi Basi.

Ostatecznie w 1618 odcinku "M jak miłość" Basia i Dawid wyjadą razem, ale córka Rogowskich wytyczy jasne granice ich znajomości. Zauważy bowiem, że jej były chłopak znowu zaczyna z nią swoje gierki. - Ty jesteś inna? Taka twarda, taka silna, bez lukru, bez ściemy? - będzie ją czarował Dawid kiedy razem z Marysią przyjadą do szkoły przed planowanym wyjazdem na obóz.

- Tak... Nie jestem chodzącym aniołem, więc trzymaj się ode mnie z daleka!

- Łamiesz mi serce...

- Trudno! Ty pierwszy złamałeś moje! - stwierdzi Basia, która w 1618 odcinku "M jak miłość" wciąż nie wybaczy Dawidowi.

M jak miłość. Dawid pokona śmiertelną chorobę i przyzna się Basi co zrobił byłej dziewczynie!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze