M jak miłość, odcinek 1609: Dawid powie Basi o co chodzi z Kają! Psychol odsłoni prawdziwą twarz  - WIDEO

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1609: Dawid powie Basi o co chodzi z Kają! Psychol odsłoni prawdziwą twarz - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1609: Dawid powie Basi o co chodzi z Kają! Psychol odsłoni prawdziwą twarz - WIDEO

2021-10-26 21:45

W 1609 odcinku "M jak miłość" Basia Rogowska (Karina Woźniak) pozna całą prawdę o ukochanym Dawidzie (Iwo Wiciński), który aż do tej pory dobrze się przed nią krył i nie zdradzał jakim jest psychopatą. Choroba Dawida w 1609 odcinku "M jak miłość" okaże się uleczalna, ale strach przed śmiercią sprawi, że chłopak Basi zacznie gorzko żałować tego, jak bardzo skrzywdził byłą dziewczynę Kaję (Justyna Zielska). Najpierw jego matka Olga (Małgorzata Lewińska) usłyszy co jej zrobił, a później także Basia. Dla 12-letniej Rogowskiej będzie to taki cios, że nie będzie chciała już być z Dawidem. Wyjdzie na jaw, że Jaszewski zabił Kaję? Zobaczcie WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1609 - wtorek, 26.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Co Dawid w "M jak miłość" zrobił swojej byłej dziewczynie Kai? Zabił ukochaną i dlatego razem z rodzicami, Olgą i Mariuszem Jaszewskim musieli uciekać z Krakowa do Grabiny? Od wielu miesięcy ta pilnie skrywana tajemnica Jaszeewskich i ich syna spędza sen z powiek widzom w "M jak miłość"! Ci, którzy widzieli mroczne zdjęcia Dawida, czarno-biały portret Kai na wystawie, a także strach w oczach Olgi na widok fotografii zrobionej przez jej syna, podejrzewali nawet mogło dojść do zbrodni, że Dawid zabił Kaję. Z rozmów Jaszewskiej z nastolatkiem, który zdradza skłonności psychopaty wynikało, że stało się coś złego. Już kilka miesięcy temu w "M jak miłość" Olga bała się, że Basia Rogowska będzie następna ofiarą Dawida!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1609: Dawid usłyszy ostateczną diagnozę! Basia nie poradzi sobie z tym, co zrobił byłej dziewczynie - WIDEO

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1609: Tragiczny powrót Marzenki i Andrzejka. Stracą siedlisko, bo ojciec Lilki wszystko sprzeda i dobije ich siostra Marzenki- ZDJĘCIA

Wszystko wyjaśni się w 1609 odcinku "M jak miłość" kiedy Olga odwiedzi w końcu Dawida w szpitalu, a lekarze stwierdzą, że nastolatek nie jest jednak śmiertelnie chory. Po serii badań okaże się, że choroba Dawida jest poważna, ale da się ją wyleczyć. Trauma jaką młody Jaszewski przeżyje w szpitalu, strach przed śmiercią doprowadzą do tego, że w 1609 odcinku "M jak miłość" najpierw matce wyzna swój największy grzech! Dręczony wyrzutami sumienia przyzna się co zrobił Kai!

Dawid w 1609 odcinku "M jak miłość" przyzna się Jaszewskiej i Basi co zrobił Kai!

- Wiesz, jak się dowiedziałem o tej chorobie, to pomyślałem, że może to kara za to, jaki byłem dla Kai, że przeze mnie nałykała się tych tabletek... Mamo, masz jakiś kontakt z mamą Kai? - Dawid w 1609 odcinku "M jak miłość" nie zdoła zapomnieć o tym co się stało z Kają.

Jaszewska w 1609 odcinku "M jak miłość" zapewni syna, że Kaja żyje i ma się już dużo lepiej. Próba samobójcza byłej dziewczyny Dawida nie miała tragicznego finału. Dawid zapyta matkę czy Kaja kiedyś mu wybaczy, a Olga tylko przytuli syna. - To już się stało, tego nie zmienisz... - powie. 

Przemiana Dawida jaka w 1609 odcinku "M jak miłość" dokona się dzięki chorobie uświadomi Jaszewskiej, że teraz wszystko może być inaczej. Ale nadal będzie się bała o Basię, córkę Rogowskich, z którymi przecież się przyjaźni, którzy są jej sąsiadami.

- Ale uważaj, żeby się to nie powtórzyło. Nigdy, przenigdy... Wiesz, o czym mówię. Chodzi o Basię... - doda. Jaszewska w 1609 odcinku "M jak miłość" będzie doskonale wiedziała jak duży wpływ na 12-letnią Rogowską ma jej syn, jak dziewczynka jest w nim bez pamięci zakochana i gotowa zrobić dla niego wszystko.

W 1609 odcinku "M jak miłość" Dawid odważy się też powiedzieć Basi jak bezwzględny był dla Kai, która przez niego chciała się zabić! - Jest coś, co już dawno powinienem był ci powiedzieć... Chodzi o Kaję. Pytałaś, dlaczego się rozstaliśmy. To bardzo proste. Przeze mnie... I przez to, jakim byłem wobec niej dupkiem... - wyzna.

Słowa Dawida w 1609 odcinku "M jak miłość" wstrząsną Basią do tego stopnia, że ucieknie od niego ze szpitala. Zrozumie, że ją też mógł skrzywdzić i że nie jest już tym cudownym chłopakiem, za którego chciała w przyszłości wyjść za mąż. Basia będzie wypłakiwać się ojcu, Arturowi Rogowskiemu (Robert Moskwa), któremu powie, że to już koniec jej miłości do Dawida. Nie ujawni jednak dlaczego z nim zrywa.

- Ja go w ogóle nie znałam, tato! Gdybyś ty wiedział jaki on był podły... Ja już chyba nie chcę z nim być... - wydusi zrozpaczona Basia w 1609 odcinku "M jak miłość".

M jak miłość odc. 1609. Dawid (Iwo Wiciński), Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1609. Dawid (Iwo Wiciński), Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska)
M jak miłość. Dawid pokona śmiertelną chorobę i przyzna się Basi co zrobił byłej dziewczynie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze