M jak miłość, odcinek 1617: Joasia na koniec zgodzi się na zdradę Wojtka! To obrzydliwe jak postąpi z synem

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1617: Joasia na koniec zgodzi się na zdradę Wojtka! To obrzydliwe jak postąpi z synem

M jak miłość, odcinek 1617: Joasia na koniec zgodzi się na zdradę Wojtka! To obrzydliwe jak postąpi z synem

W 1617 odcinku "M jak miłość" Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) pokaże bardzo nieciekawe oblicze. Po pierwsze rano nie będzie miała pojęcia co ma zamiar robić jej dziecko. Wojtek Chodakowski - choć grający go 13-latek, Feliks Matecki zmężniał i wyrósł - ma wciąż w serialu zaledwie 10 lat! A Joasia potraktuje go jak dorosłego. Co gorsze, kiedy Joasia odkryje plany syna, chwilę pomarudzi, ale wręczy mu prowiant na całodzienną wycieczkę z dziewczyną do Grabiny. Czy Chodakowska będzie miała w ogóle pojęcie, że 10-latek nie powinien sam podróżować, a do tego zachowywać się jak nastoletni "krętacz"? Jedna z ostatnich akcji rodzicielskich Joasi w 1617 odcinku "M jak miłość", skończy się oczywiście fatalnie. Sprawdź, co już wiemy i zobacz koniecznie ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1617 - poniedziałek, 29.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Joasia w 1617 odcinku "M jak miłość" dopiero szykując rano śniadanie dowie się, co będzie robił jej 10-letni syn! Wojtek niespecjalnie będzie zwracał na nią uwagę, szykując się na wycieczkę. To dość dziwne, że nie skonsultował z mamą tak poważnego planu, jak wyjazd na cały dzień za miasto bez opieki dorosłych! A później będzie jeszcze gorszej. 

- To co to za plany? Dokąd się wybierasz? - spyta zdawkowo Joasia Wojtka szykując mu kanapki na drogę. 

- Wyjeżdżam na cały dzień z dziewczyną - odpowie 10-ltek. 

- Że co? Wyjeżdżasz na cały dzień z dziewczyną? - zdziwi się Joasia i nadal będzie szykować prowiant odwrócona plecami do syna. 

Zobacz też: Barbara Kurdej-Szatan po wyrzuceniu z M jak miłość przerywa milczenie! Nawet produkcja serialu nie wiedziała o decyzji prezesa TVP

Jednak coś ruszy Joasię w 1617 odcinku "M jak miłość" i postanowi sprzeciwić się planom Wojtka. Tyle, że nie odniesie żadnego sukcesu, bo Wojtek "jednym uchem wpuści, a drugim wypuści" jej nauki.   

- Bardzo lubię Olę (Oliwa Dąbrowska), ale nie zgadzam się, nie możecie wyjechać bez opieki dorosłych - Joasia nareszcie spojrzy na dziecko. 

- Po pierwsze jedziemy do Grabiny, a po drugie nie jadę tam z Olą - wyzna szczerze Wojtek i dalej będzie się pakował. 

W tym momencie 1617 odcinka "M jak miłość" Joasia zacznie prawić 10- latkowi morały, że nie można tak robić, że chodzi z jedną dziewczyną, a a wyjeżdża z drugą. Zapyta też, czy Ola została o tym wszystkim poinformowana. Kiedy Wojtek przyzna się mamie, że nie i pogada z nią po powrocie, Chodakowska tylko przewróci oczami, wzruszy ramionami i... wręczy ma kanapki na drogę.

Ostatecznie Wojtek sam, bez opieki i protestów mamy w 1617 odcinku "M jak miłość" wyjedzie z nową dziewczyną, Martyną (Nadia Smyczek) do Grabiny, gdzie czeka go bardzo niemiła niespodzianka. Czy Joasia naprawdę nie będzie wiedziała, że to się może źle skończyć?

Czytaj koniecznie: M jak miłość, odcinek 1617: Anita porzucona przez Kamila?! Dopiero teraz Gryc powie co tak naprawdę czuje

M jak miłość, odcinek 1617 ZWIASTUN. Magda i Budzyński poznają prawdę o Kamilu i Anicie! Wojna Kisielowej z sąsiadem doprowadzi do wypadku
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze