M jak miłość, odcinek 1614: Anita zniknie bez śladu! Wcześniej Pola odda jej notes, którego szuka zabójca - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1614: Anita zniknie bez śladu! Wcześniej Pola odda jej notes, którego szuka zabójca - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1614: Anita zniknie bez śladu! Wcześniej Pola odda jej notes, którego szuka zabójca - ZDJĘCIA

2021-11-09 21:47

W 1614 odcinku "M jak miłość" Anita (Melania Grzesiewicz) odkryje, że Pola (Hania Nowosielska) bawi się notesem zamordowanego właściciela domu Kamila, którego szuka morderca! Ostatnio przed domem Gryca na Wietrznej pojawił się podejrzany mężczyzna, ale nikt go nie widział. Sprawą zabójstwa w 1614 odcinku "M jak miłość" znów zacznie się interesować prokurator Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach), która poradzi Kamilowi, żeby na jakiś czas się stamtąd wyprowadził. Tuż po tym jak Pola odda Anicie tajemnicy notes nagle zniknie bez śladu. Dopadnie ją zabójca? Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1614 - wtorek, 16.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Co w 1614 odcinku "M jak miłość" stanie się z Anitą, która jako jedyna dowie się, że Pola znalazła notes zabitego właściciela domu Kamila, w którym ten notował nazwiska swoich wierzycieli, ludzi, którym pożyczał pieniądze i są tam także dane zabójcy?! Już jakiś czas temu 5-letnia córka Kamila w swoim pokoju, pod szafką, znalazła pudełko ze "skarbami". To rzeczy, który zostawił zamordowany właściciel domu oraz bardzo cenny notes. Po makabrycznej zbrodni policja nigdzie nie mogła znaleźć tego ważnego dowodu, a śledczy byli wręcz przekonani, że taki notes istnieje! W 1614 odcinku "M jak miłość" zabójca nadal będzie się kręcił w pobliżu domu Kamila, ale ukryje twarz, by nikt go nie rozpoznał.

Nie przegap: M jak miłość. Góralskie wesele Pawła i Franki będzie trwało 3 dni! Jeden z gości pobije Zduńskiego - WIDEO

Sprawdź też: M jak miłość. Joasia i Leszek wrócą do siebie! Dla niej wystawi narzeczoną Luizę i zerwie zaręczyny - WIDEO

Po serii włamań w 1614 odcinku "M jak miłość" Kamil nadal będzie drżał ze strachu o życie Poli, swoje i Anity, która nadal będzie u niego mieszkała. Zwłaszcza, że Agnieszka Olszewska uprzedzi Gryca, że sytuacja jest poważna, bo zabójca nadal przebywa na wolności i najpewniej wróci po notes zamordowanego. Prokuratorka poradzi prawnikowi, by dla bezpieczeństwa wyjechał ze swoją córką na wakacje, do czasu gdy policja schwyta zagrażającego ich życiu mordercę. Kamil w 1614 odcinku "M jak miłość" wpadnie na pomysł, by spędzić trochę czasu w siedlisku w Grabinie, które Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) kupił dla Magdy.

Mimo zagrożenia w 1614 odcinku "M jak miłość" Kamil nie przestanie uwodzić Anity, a ich flirt stanie się coraz gorętszy. Seksowna sekretarka z kancelarii, ukochana ciocia Poli oczaruje Gryca jeszcze bardziej. A mieszkając z nią Kamil upewni się, że Anita to troskliwa, ciepła kobieta, która kocha jego córkę jak własne dziecko. Dlatego w 1614 odcinku "M jak miłość" zaproponuje jej, żeby zamieszkali razem na stałe. Zaprosi ją także na wspólny wyjazd do Grabiny.

Niespodziewanie w 1614 odcinku "M jak miłość" Anita zgodzi się na wspólne mieszkanie, ale będzie tak pochłonięta przeprowadzką, że nie zgodzi się na wakacje w siedlisku. Wszystko zmieni się kiedy Pola wreszcie pokaże Anicie tajemniczy notes, który znalazła w nowym domu. 5-latka powie cioci, że to jej skarb i może z nim zrobić co zechce. Anita zauważy nie tylko rysunki Poli w notesie, ale przede wszystkim listę podejrzanych nazwisk, którą zapisał zamordowany właściciel domu. Zaraz potem Anita zniknie bez śladu, a Kamil nie będzie wiedział co się z nią stało! Zabójca dopadnie Anitę, by odzyskać notes? To się okaże w 1614 odcinku "M jak miłość".

M jak miłość. Tak daleko posunie się Kamil, żeby zaliczyć Anitę! Wyrodna Weronika nie pozwoli im być razem
Najnowsze

Materiał sponsorowany