M jak miłość. Joasia i Leszek wrócą do siebie! Dla niej wystawi narzeczoną Luizę i zerwie zaręczyny - WIDEO

2021-10-27 8:42

Wielki powrót miłości w "M jak miłość"! Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i Leszek (Sławek Uniatowski) znów się sobą zafascynują i nie powstrzymają miłości, która nigdy nie wygasła. Krajewski niestety nieco za późno zorientuje się, że to Chodakowska jest jego bratnią duszą. Wcześniej w "M jak miłość" oświadczy się Luizie (Dominika Kryszczyńska) i włoży na palec pierścionek zaręczynowy. Dla Joasi będzie gotowy zerwać zaręczyny i wystawić modelkę. Ona jednak nie będzie biernie czekać, aż Chodakowska znów omota biznesmena.

Wielki powrót miłości Joasi i Leszka w "M jak miłość". Zazdrosna Luiza im tego nie daruje 

Joasia i Leszek z "M jak miłość" wrócą do siebie! Będzie miało to miejsce po wielu feralnych wydarzeniach i zbiegów okoliczności. Najpierw celebrytka pochwali się w sieci, że ukochany się jej oświadczył i będzie jego żoną. Chodakowska będzie podglądać działalność internetową kobiety i oniemieje na wieść o ślubie.

- I stało się! Kochani, niespodzianka! Dostałam to dziś wieczorem po premierze!... Powiedział - TAK!!! Ale jestem szczęśliwa. Jutro napiszę więcej, czekam na was - zacznie chwalić się Luiza w kolejnych odcinkach "M jak miłość". Nie wie jednak, że radość szybko się zakończy. Sławek Uniatowski w kulisach "M jak miłość" zdradza, że jego bohater nie zapomni o Joasi. - Nagle wszystko się zmienia. Leszek jest bogaty w doświadczenia z kobietami, które są bardzo zdesperowane... Spodziewa się tego, że Luiza będzie taką właśnie kobietą. Zdaje sobie sprawę, że krzywdzi Luizę, ale wie, że to Joasia jest jego największą miłością, której nie chce stracić i zrobi wszystko, żeby z nią być i do niej wrócić... - ujawnia aktor.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1611: Zdrada Olka. Aneta wyrzuci Chodakowskiego z domu. Nie tylko Iza i Marcin się rozwiodą?

Tym sposobem, Leszek powie w Luzie w "M jak miłość", że nie mogą być nadal razem. - Luiza, jak każda kobieta, naprawę ma prawo być bardzo zraniona. Jest mężczyzna, z którym planujemy przyszłość, on również się nam do tego zobowiązał i my myślimy, że spędzimy z tym mężczyzną resztę życia. Wydaje mi się, że taka wizja w momencie, w którym zostaje zburzona, to jest straszny cios dla kobiety - podsumowuje zerwanie Luizy Dominika Kryszczyńska). Ta bohaterka w "M  jak miłość" tak łatwo nie odpuści i osobiście uda się do Joasi, żeby ta zostawiła ukochanego w świętym spokoju! - Ile mam ci zapłacić, żebyś odczepiła się od Leszka? - wypali w jednym z nadchodzących odcinków "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1611: Michał przed odejściem obroni Izę przed Bosackim. Nie przewidzi, że szantażysta przejmie jego wydawnictwo

Leszek w "M jak miłość" wróci do Joasi, ale nie będzie gotowy na zemstę Luizy. Celebrytka naśle na niego i Chodakowską bandę paparazzi, którzy będą śledzić każdy ich ruch. Wściekły Krajewski nawet jednego zaatakuje! Powrót miłości mężczyzny i Chodakowskiej nie będzie się odbywał w sielskiej atmosferze. Wręcz przeciwnie, czeka ich skandal i walka o dobre imię. Luiza w "M jak miłość" zrobi wszystko, by rozbić ten związek i odzyskać ukochanego, nawet jeśli nie ma to sensu.

M jak miłość. Kochanka Leszka zamieni życie Joasi w piekło! Dla niej Krajewski zerwie zaręczyny z Miss Fitness Luizą
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze