M jak miłość, odcinek 1613: Argasiński zmusi kumpla psychiatrę, aby zakuł Patrycję w kaftan?! To najbardziej obrzydliwa akcja mściwego ordynatora

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1613: Argasiński zmusi kumpla psychiatrę, aby zakuł Patrycję w kaftan?! To najbardziej obrzydliwa akcja mściwego ordynatora

M jak miłość, odcinek 1613: Argasiński zmusi kumpla psychiatrę, aby zakuł Patrycję w kaftan?! To najbardziej obrzydliwa akcja mściwego ordynatora

W 1613 odcinku "M jak miłość" Argasiński (Karol Strasburger) na swój obrzydliwy sposób "przekona" kumpla psychiatrę, że Patrycja (Alżbeta Lenska) to wariatka i natychmiast trzeba ją leczyć! Oczywiście, Argasińska nie będzie miała pojęcia, co się wyprawia za jej plecami i grozi jej to, że znienacka zostanie zakuta w kaftan i zawieziona do psychiatryka! Wszystko będzie się działo w otoczce troski o nienarodzone dziecko, któremu stan psychiczny matki tak bardzo "zagraża"... Czy podły Argasiński w 1613 odcinku "M jak miłość" zdoła zrealizować najbardziej obrzydliwy ze swoich spisków? Sprawdź jak będzie wyglądała rozmowa ordynatora z kumplem psychiatrą!

"M jak miłość" odcinek 1613 - wtorek, 9.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1613 odcinku "M jak miłość" Argasiński potajemnie spotka się ze swoim kumplem psychiatrą, aby namówić go "leczenie" Patrycji. W ten sposób, jednym ruchem ordynator załatwiłby kilka swoich problemów. Każde słowo "wariatki" Patrycji przeciwko niemu zostałoby uznane za objaw jej szaleństwa. Pójdzie na policję i powie, że jej mąż chce zabić Łukasza (Jakub Józefowicz)? Wariatka. Spróbuje ucieczki? Wariatka. Ujawni, że dziecko jest owocem jej wielkiej miłości z Wojciechowskim? Wariatka... Jak Argasiński namówi kumpla psychiatrę na leczenie niszczonej przez siebie Patrycji?  

Argasiński wybierze się w 1613 odcinku "M jak miłość" do kolegi psychiatry w wielkiej tajemnicy. "Zatroskany" mąż sprzeda mu kilka bajeczek, w tym tę, że jest ojcem nienarodzonego jeszcze dziecka...  Ujawniamy, jak będzie wyglądała ta rozmowa!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1610: Magda namówi Pawła do zerwania zaręczyn z Franką! Nigdy go nikomu nie odda – WIDEO

- Dzięki, że znalazłeś dla mnie czas... Rzecz jest delikatnej natury, chodzi o Patrycję, moją żonę - zacznie zmartwiony Argasiński. - Bardzo długo staraliśmy się o dziecko. A teraz, kiedy wreszcie się udało, poronienie zagrażające! 

- Patrycja leży na patologii ciąży? - zapyta psychiatra.

- Już wyszła do domu, ale niestety wciąż jest ryzyko utraty dziecka. A ona bardzo to przeżywa... Gdybym wiedział, jaką cenę przyjdzie jej za to zapłacić! Nie jestem specjalistą, ale wydaje mi się, że ma ostry epizod depresyjny. I może ty, jako psychiatra, mógłbyś jej pomóc, bo naprawdę jest z nią coraz gorzej... Bardzo się o nią martwię - Argasiński będzie łgał "jak z nut".

- Tak na odległość trudno powiedzieć. Musiałbym się z nią spotkać, porozmawiać... - kumpel psychiatra spróbuje w 1613 odcinku "M jak miłość" zachować się jak profesjonalista.

Na taką odpowiedź w 1613 odcinku "M jak miłość" Argasiński będzie oczywiście przygotowany. Sterroryzowana Patrycja nie może przecież spotkać się z lekarzem, bo mógłby się zorientować, że leczyć trzeba kogoś zupełnie innego.... Jak zmusi kolegę, aby "uleczył" Patrycję bez jej wiedzy?

- Nie będzie chciała z tobą rozmawiać, nawet do mnie prawie się nie odzywa... - Argasiński "wyjmie asa z rękawa".

- A możesz mi opisać objawy? Co dokładnie się dzieje, jakie zachowania budzą twój niepokój? - psychiatra złapie haczyk i zacznie grać w obrzydliwą grę Argasińskiego!

Co w 1613 odcinku "M jak miłość" ustalą kumple po fachu? Czy psychiatra przepisze dla Patrycji psychotropy, które Argasiński będzie dodawał do jedzenia żony? A może wspólnie zaplanują, jak ją zamknąć w psychiatryku? 

Czytaj także: Na Wspólnej, odcinek 3319: Brat Pawła umrze na grobie ojca? Emil pozna ostateczną diagnozę - ZDJĘCIA

Nowa czołówka M jak miłość. Usuną z niej byłe kochanki Pawła Zduńskiego! Będzie nowa żona
Najnowsze