M jak miłość, odcinek 1612: Skandal u Mostowiaków! Artur zdradzi Marysię na oczach wszystkich

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1612: Skandal u Mostowiaków! Artur zdradzi Marysię na oczach wszystkich

M jak miłość, odcinek 1612: Skandal u Mostowiaków! Artur zdradzi Marysię na oczach wszystkich

Skandal w "M jak miłość"! Artur (Robert Moskwa) znów to zrobi i zdradzi Marysię (Małgorzata Pieńkowska), w dodatku na oczach całej Grabiny?! Namiętny pocałunek Rogowskiego za domem jako pierwsza zauważy Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska), która przerażona pobiegnie zaalarmować wszystkich. Na miejscu zdarzenia szybko pojawią się Barbara (Teresa Lipowska) i Józef (Stefan Friedmann) i faktycznie - pan doktor nadal będzie się "migdalił" z jakąś piękną nieznajomą! Czy w 1612 odcinku "M jak miłość" zobaczymy początek końca udanego małżeństwa Rogowskich?

"M jak miłość" odcinek 1612 - poniedziałek, 8.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1612 odcinku "M jak miłość" wybuchnie wielkie skandal w Grabinie! Kisielowa przypadkiem przyłapie Artura na namiętnym pocałunku z zupełnie obcą kobietą! Przerażona pani sołtys pobiegnie natychmiast do Barbary zaalarmować ją, że pod nosem Mostowiakowej dzieje się coś naprawdę bardzo złego! - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

- Koniec świata, Basiu! Sama nie wierzę, że to się dzieje naprawdę, ale Artur zdradza Marysię! - rzuci Kisielowa wpadając do domu Barbary.

- Co?! - zapyta zszokowana Mostowiakowa.

- Chodźcie, będziecie świadkami w sądzie! - wyjaśni pani sołtys i zacznie ciągnąć Barbarę z Józefem do ogrodu.

- Na litość boską, Zosiu, co ty mówisz? 

- Samą prawdę!... Nasz doktor w ogrodzie za domem całuje jakąś małpę!

Kisielowa w 1612 odcinku "M jak miłość" będzie tak poważna i przekonana o swojej racji, że dostojni Barbara z Józefem wyruszą za nią sprawdzić, co się dzieje. I tylko pojawią się w ogrodzie okaże się, że pani sołtys mówi prawdę! Kogo będzie całował Artur? 

Czytaj też: Gwiazda M jak miłość znika z TVP! Krystian Wieczorek zrezygnował z roli i przyjął posadę u konkurencji!

Zobacz zdradę Artura w "M jak miłość" w GALERII ZDJĘĆ!

- Jak ci nie wstyd! Dyrektor przychodni, lekarz, ojciec dzieciom! Powinien świecić przykładem! - zacznie krzyczeć Kisielowa, kiedy wpadnie już z większą ekipą do ogrodu.

W tym momencie 1612 odcinka "M jak miłość" doktor Rogowski odwróci się, a zza jego ramienia wyjrzy kobieta, która tak namiętnie przez długi czas całował. Kim się okaże nieznajoma piękność?

- Jakiś problem, pani Zosiu? - zapyta jeszcze Artur.

- Chyba niechcący wywołaliśmy lokalny skandal - stwierdzi Marysia, która uśmiechnie się zza ramienia męża. W tym momencie wszyscy zobaczą, że Artur całował... własną żonę. Obserwatorów zmyli ruda peruka, którą Rogowska tego dnia założy

- No już, koniec przedstawienia... - Kisielowa będzie chciała jak najszybciej uciec z miejsca swojej kolejnej kompromitacji.  

Zobacz także: Ostatnie chwile Krzysztofa Kiersznowskiego przed śmiercią na planie Barw szczęścia. Wiedział już, że umiera - WIDEO

Nowa czołówka M jak miłość. Usuną z niej byłe kochanki Pawła Zduńskiego! Będzie nowa żona
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze