M jak miłość, odcinek 1611: Wojtek zmieni się nie poznania! Syn Joasi wyrośnie na niezłego przystojniaka - ZDJĘCIA

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1611: Wojtek zmieni się nie poznania! Syn Joasi wyrośnie na niezłego przystojniaka - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1611: Wojtek zmieni się nie poznania! Syn Joasi wyrośnie na niezłego przystojniaka - ZDJĘCIA

W 1611 odcinku "M jak miłość" zobaczymy jak niesamowicie zmienił się syn Joasi (Barbara Kurdej-Szatan)! Po lekko pucołowatym Wojtusiu nie został nawet ślad - teraz to już nastolatek Wojtek (Feliks Matecki), który złamie niejedno serce! Chłopak wróci z Joasią do Warszawy na stałe i choć nadal będzie bardzo blisko swojej przybranej mamy i pocieszy jej złamane serce, najchętniej będzie uciekał już w swoje sprawy. Wojtek mocno przeżyje rozstanie na zawsze z Michałem (Paweł Deląg), ale jako dorastający mężczyzna w 1611 odcinku "M jak miłość" przyjmie to... po męsku! Czy przystojniak Wojtek znajdzie chwilę na rywalizację z Leszkiem (Sławek Uniatowski)? Zobacz metamorfozę Wojtka w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1611 - wtorek, 2.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1611 odcinku "M jak miłość" Wojtek objawi się wszystkim w pełnej krasie. To już dorastający chłopak, który ze słodkiego "misia" Wojtusia wyrósł na niezłego przystojniaka! Bystry nastolatek zdecydowanie więcej czasu będzie poświęcał na swoje sprawy, również sercowe. Syn Joasi zakocha się w aż 2 dziewczyn-ach - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>

Joasia w 1611 odcinku "M jak miłość" przeżyje kolejny zawód miłosny - nowa kochanka Leszka, Luiza (Dominika Kryszczyńska) ogłosi na swoim profilu na Instagramie, że się z ukochanym właśnie zaręczyła. Jeszcze kilka miesięcy temu Wojtek pocieszałby mamę, ale teraz po prostu pobiegnie w swoich sprawach!

Zobacz też: M jak miłość. Oto dziecko Uli i Bartka. Wreszcie się doczekają, ale wcale nie będą szczęśliwi

W 1611 odcinku "M jak miłość" zobaczymy jak Wojtek stroi się przed lustrem, poprawiając każdy szczegół stroju, z czapką na czele. Wyraźnie nastolatek będzie szykował się na randkę!

Właśnie w 1611 odcinku "M jak miłość" Wojtek pożegna się na zawsze z Michałem. Kiedyś uroniłby kilka łez, ale ten prawie dorosły mężczyzna uściśnie po męsku dłoń przyjacielowi i zajmie się swoim życiem. Czy w kolejnych odcinkach "M jak miłość" to Wojtek będzie rządził ekranem, łamiąc liczne serca koleżanek?

Nie przegap: M jak miłość znika z TVP! To nie żaden przypadek. Wstrzymana emisja w poniedziałek, 15.11.2021

M jak miłość. Totalna metamorfoza Izy. Marcin oszaleje z miłości do żony
Najnowsze