M jak miłość, odcinek 1603: Wojtek zakocha się i boleśnie zrani Joasię! Aż ją zatka po słowach syna - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1603: Wojtek zakocha się i boleśnie zrani Joasię! Aż ją zatka po słowach syna - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1603: Wojtek zakocha się i boleśnie zrani Joasię! Aż ją zatka po słowach syna - ZDJĘCIA

2021-10-04 21:08

W 1603 odcinku "M jak miłość" Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) zostanie boleśnie zraniona przez przybranego syna! Nie dość, że jest sama, nie ma żadnego faceta, a jej życie miłosne to pasmo samych klęsk, to jeszcze Wojtek (Feliks Matecki) w 1603 odcinku "M jak miłość" wygarnie matce co tak naprawdę myśli o tym jak potraktowała Michała (Paweł Deląg) i Leszka (Sławek Uniatowski). Wypomni Joasi kochanków, granie na dwa fronty, a jego słowa sprawią, że Chodakowska aż zaniemówi z wrażenia. Zrozumie jak bardzo jej życiowe błędy wpłynęły na Wojtka.

"M jak miłość" odcinek 1603 - poniedziałek, 4.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Serce Joasi w 1603 odcinku "M jak miłość" rozpadnie się na kawałki kiedy Wojtek zarzuci jej, że zabawiała się kosztem byłych kochanków, że została sama, bo nie potrafiła wybrać między Michałem a Leszkiem Krajewskim! Takie słowa z ust 11-letniego syna Joasi padną w momencie kiedy dopadną go miłosne rozterki. Po powrocie z Francji Wojtek znów zacznie się spotykać ze swoją dziewczyną Olą (Oliwia Dąbrowska). Ale w szkole Wojtka w 1603 odcinku "M jak miłość" pojawi się też śliczna Martyna (Nadia Smyczek), która od pierwszego wrażenia zrobi na nim ogromne wrażenie. Dojdzie do tego, że Wojtek zda sobie sprawę, że jest zakochany w dwóch dziewczynach.

Nie przegap: Grali razem w M jak miłość, a teraz Iga Krefft z chłopakiem ogłasza radosną nowinę! Posypały się gratulacje - ZDJĘCIA

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1603: Straszny wypadek Joasi. Wtargnie pod koła samochodu, bo jest poważnie chora! - ZDJĘCIA

To Michał w 1603 odcinku "M jak miłość" jako pierwszy dowie się od Wojtka, że nastolatek nie wie, którą z dziewczyn wybrać, dlatego umawia się na randki z obiema. Mało tego, Ostrowski będzie krył syna Joasi, kiedy ten sprowadzi do domu przy Wietrznej na korepetycje z francuskiego Martynę, a Ola przyjedzie do niego, bo obieca jej wspólne wyjście do kina. Chodakowskiej wcale się to nie spodoba. Nawet Michał w 1603 odcinku "M jak miłość" nie przekona jej, że miłość do dwóch osób się zdarza, a Wojtek zwyczajnie się pogubił.

Joasia w 1603 odcinku "M jak miłość" postanowi rozmówić się z Wojtkiem, by nie skrzywdził żadnej z dziewczynek. - Jak to w końcu jest z tym dziewczynami? Ola czy Martyna?- zapyta syna, a chłopak opowie, że wszystko się skomplikowało kiedy Martyna dołączyła do ich klasy. Wtedy Ola przestała być dla niego całym światem.

- No tak, tylko to jest nie w porządku! - oceni Chodakowska, a jej słowa w 1603 odcinku "M jak miłość" wywołają mocną reakcję Wojtka. Przypomni matce, że jeszcze niedawno sama miała dwóch kochanków! Spotykała się z Michałem, sypiała z nim, ale kochała Leszka.

- Mamo, kto to mówi... - rzuci bez ogródek Wojtek. W 1603 odcinku "M jak miłość" Joasi aż odbierze mowę. Nie zdoła wykrztusić z siebie ani słowa. Zrozumie, że syn doskonale orientuje się w jej miłosnych porażkach, sporo widział i zwyczajnie bierze z niej zły przykład. Zawstydzony Wojtek przeprosi matkę, ale Joasi i tak nie da to spokoju. - Sorry... Nie chciałem, żeby to tak zabrzmiało...

Mało tego, że w 1603 odcinku "M jak miłość" Wojtek zrani matkę, to jeszcze Joasia, która choruje od dłuższego czasu, ale nie wie co jej dolega będzie musiała się zmierzyć z poważnymi problemami. W gigantyczne długi wpędzi ją żona jej zmarłego ojca, Adama Tarnowskiego (Juliusz Krzysztof Warunek). A przez chorobę omal nie dojdzie do wypadku Joasi!

M jak miłość. Tak daleko posunie się Kamil, żeby zaliczyć Anitę! Wyrodna Weronika nie pozwoli im być razem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze