M jak miłość, odcinek 1611: Przeprowadzka Izy i dzieci do Gródka. Nawet tam namierzy ją psychol Bosacki

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1611: Przeprowadzka Izy i dzieci do Gródka. Nawet tam namierzy ją psychol Bosacki

M jak miłość, odcinek 1611: Przeprowadzka Izy i dzieci do Gródka. Nawet tam namierzy ją psychol Bosacki

2021-10-14 8:41

W 1611 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) wyniesie się do Gródka. Zostawi Warszawę i wszystko, co kojarzyło jej się z Marcinem (Mikołaj Roznerski). Chodakowska skorzysta z atrakcyjnej oferty pracy w gazecie, ale nie będzie wiedziała, że to pułapka! Nawet tam dorwie ją psychol Bosacki (Dariusz Kordek), który nie zamierza popuścić kobiecie. W 1611 odcinku "M jak miłość" szefową Izy dojdą dziwne wieści i oszczerstwa na temat Chodakowskiej. Mocno się zdziwi na wieść o obrzydliwych informacjach, które ktoś "uprzejmie" jej podsunie...

"M jak miłość" odcinek 1611 - wtorek, 2.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1611 odcinku "M jak miłość" Iza opuści Warszawę. Stwierdzi, że zaczyna nowy rozdział z dala od Warszawy i męża, z którym niby się nie rozwiedzie, ale trudno mówić o pogodzeniu się. Rozmowa o przeprowadzce do Gródka i podjęciu tam pracy przez Izę nastąpi już w 1607 odcinku "M jak miłość", tuż po rozprawie sądowej, na której zdecydują się na separację. 

- To jak to teraz będzie wyglądać? - zapyta Iza po rozprawie. - Nie wiem, myślę, że przyda nam się obojgu taka przerwa. Poukładamy sobie wszystko, jakoś. Wszystko, tylko nie rozwód - powie Marcin. - Za miesiąc są wakacje, później Szymek idzie do pierwszej klasy. Właściwie to byłby okres próbny, te 3 miesiące. Chciałabym spróbować - nawiąże do swoich planów Iza. - Mówisz o tej gazecie w Gródku? - zapyta Marcin, a żona potwierdzi. Niedługo później zniknie z Warszawy i przeniesie się z dziećmi poza miasto.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1610: Chora na serce Magda w szpitalu! Zdesperowany Budzyński sięgnie po pomoc nawet do jej byłego kochanka

W 1611 odcinku "M jak miłość" Iza będzie pewna, że w Gródku czeka ją nowe życie i może by tak było, gdyby nie fakt, że sprawy przeszłości szybko ją dogonią. To Bosacki zdobędzie informacje o wyprowadzce Izy i dzieci i o tym, że kobieta próbuje ułożyć sobie życie z "czystą kartą". Bezczelny Jan skontaktuje się w 1611 odcinku "M jak miłość" z szefową Chodakowskiej i naopowiada o niej najokropniejszych rzeczy. Zacznie oczerniać kobietę i robić z niej najgorszą. Nie cofnie się przed niczym, byleby upokorzyć Izę. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1607: Ten pocałunek Izy i Marcina po rozprawie w sądzie wszystko zmieni. Później będzie tylko gorzej!

Iza w 1611 odcinku "M jak miłość" będzie przekonana, że w Gródku odnajdzie spokój, a stanie się odwrotnie. Psychol Bosacki nie odpuści nawet tam. Nie wystarczy mu, że niemal rozbił małżeństwo Chodakowskich, którzy tak naprawdę nie są oficjalnie parą, po prostu zdecydowali się nie rozwodzić. W 1611 odcinku "M jak miłość" Iza zrozumie, że nawet ucieczka z Warszawy nie uchroni ją przed przeszłością. Bosacki już jej zrobi niezłą renomę w Gródku. Nawet tam będzie każdym manipulował. 

M jak miłość. Stryj Franki namiesza przed ślubem z Pawłem! Szokujący romans górala z Iwoną Kryńską
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze