M jak miłość, odcinek 1611: Iza ofiarą nowego spisku Bosackiego! Marcin ją obroni? Nie ucieknie przed nim nigdzie

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1611: Iza ofiarą nowego spisku Bosackiego! Marcin ją obroni? Nie ucieknie przed nim nigdzie

M jak miłość, odcinek 1611: Iza ofiarą nowego spisku Bosackiego! Marcin ją obroni? Nie ucieknie przed nim nigdzie

W 1611 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) znów padnie ofiarą ataku drania Bosackiego (Darius Kordek)! Już wszyscy myśleli, że przynajmniej z tym psychopatą będzie spokój, ale niestety to była tylko "cisza przed burzą". Iza i Marcin (Mikołaj Roznerski) nadal cierpią przez obrzydliwą akcję mściwego drania Bosackiego, podczas której podstępnie naćpał ufną Izę i Michała (Paweł Deląg), a następnie nagrał i spreparował film z ich rzekomo namiętnej nocy. Marcin oszalał z zazdrości a Iza wystąpiła o rozwód i zdecydowała się przeprowadzić z dziećmi do Gródka. I tam właśnie znów zaatakuję ją znów Bosacki! Co tym razem zrobi bezbronnej Izie w 1611 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1611 - wtorek, 2.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1611 odcinku "M jak miłość" Iza nadal będzie działała tak, jakby jej rozwód z Marcinem był już faktem. Choć nie raz zobaczymy w międzyczasie wielką miłość, jaka nadal panuje między Chodakowskimi. Pocałunek Izy i Marcina po wyjściu z sądu zapamiętamy na długo! Ale, niestety w sprawie najważniejszej - czyli leczenia chorobliwej zazdrości Marcin nie wykona żadnego ruchu, więc Iza konsekwentnie będzie próbowała układać sobie życie bez niego. I wtedy na jej drodze znów stanie ten drań Bosacki! 

 Iza, Szymek (Staś Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska) w 1611 odcinku "M jak miłość" przeprowadzą się do Gródka. Tu właśnie Iza znajdzie pracę w lokalnej gazecie, dzięki wstawiennictwu znanego z wydawnictwa pisarza, Janusza Iwańskiego (Robert Czechowski). A jak pojawia się nowa praca Izy i pisarz gdzieś obok niej, pojawia się i Bosacki. Jaki numer wywinie tym razem ten psychopata?

Zobacz też: Roznerski ogłasza zmiany w M jak miłość. Pokazał jak będą wyglądały teraz dzieci Izy i Marcina! - ZDJĘCIE 

Bosacki będzie niepocieszony w 1611 odcinku "M jak miłość" bo jego obrzydliwa "informacja", jakoby miał kolejny film z Izą i ze sobą tym razem w roli głównej, nie zrobiła już na Marcinie należytego wrażenia. Tak więc Bosacki wyruszy do Gródka.  

W 1611 odcinku "M jak miłość" nawiąże przesympatyczny kontakt z nowy szefem Izy - a dokładnie szefową - i opowie jej jaką podłą kobietą jest Iza. Dosłownie zrobi z niej ździrę! "Uprzedzi" przełożoną niczego nieświadomej Chodakowskiej, że jest ona wyuzdana, a szczególnie uwielbia uprawiać seks z cudzymi mężczyznami! I jak zareaguje szefowa Izy, zapewne mężatka?

Jest wysoce prawdopodobne, że Marcin w 1611 odcinku "M jak miłość" nadal nie odpuści straty rodziny i wyruszy za ukochaną Izą, aby przekonać ją, aby do siebie wrócili. Jeżeli tym razem Iza powie mu od razu, co wyprawia Bosacki może nareszcie da mężowi szansę wykazania się? Czy Marcin obroni dobre imię swojej ukochanej żony?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1606: Koniec Argasińskiego! To Olek go załatwi, bo wykryje niedopuszczalny błąd ordynatora - ZDJĘCIA

Iza i Marcin z M jak miłość znowu razem! Ujawnili film na którym wszystko widać - WIDEO, ZDJĘCIA
Najnowsze