M jak miłość, odcinek 1608: Kamil napali się na seks z ponętną Anitą, ale przerwie im matka Poli. Zażąda więcej pieniędzy za córkę

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1608: Kamil napali się na seks z ponętną Anitą, ale przerwie im matka Poli. Zażąda więcej pieniędzy za córkę

M jak miłość, odcinek 1608: Kamil napali się na seks z ponętną Anitą, ale przerwie im matka Poli. Zażąda więcej pieniędzy za córkę - WIDEO

2021-10-19 22:19

W 1608 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) i Anita (Melania Grzesiewicz) zdecydują się na pierwszy seks? Od dawna zanosiło się, że Gryc napalony coraz bardziej na ponętną sekretarkę z kancelarii wreszcie dopnie swego i jak sam mówi "zaliczy" ukochaną ciocię swojej córki Poli (Hania Nowosielska). Ohydny plan Kamila w 1608 odcinku "M jak miłość" zadziała na tyle skutecznie, że Anita będzie chciała czegoś więcej. I kiedy namiętna randka tej pary zbliży się już do finału, nagle przerwie im matka Poli. Była kochanka Kamila, Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) zjawi się bez zapowiedzi z żądaniem większych pieniędzy za córkę! Zobaczcie SCENY WIDEO z "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1608 - poniedziałek, 25.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Dziki seks Kamila z Anitą w 1608 odcinku "M jak miłość" wciąż pozostanie tylko marzeniem Gryca, bo jego plany uwiedzenia przyjaciółki z kancelarii zniszczy była kochanka! W dniu, w którym w życiu Kamila rozegrają się przerażające rzeczy, ktoś włamie się do jego domu przy Wietrznej, zagrozi bezpieczeństwu 5-letniej Poli i sprawi, że Gryc zacznie się jeszcze bardziej bać o życie córki, Anita jak zwykle udowodni, że można na nią liczyć. W 1608 odcinku "M jak miłość" ciocia, a zarazem opiekunka Poli, seksowna, ale dosyć niedostępna sekretarka z kancelarii zjawi się u Kamila, żeby go wesprzeć w trudnych chwilach. Sama też będzie potrzebowała pomocy, bo znów zostanie bez mieszkania.

Nie przegap: M jak miłość. Kamil chce tylko zaliczyć Anitę. Właśnie o to chodzi w obrzydliwym planie Gryca – WIDEO

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1606: Marta poświęci życie dziecka Łukasza, żeby chronić syna! Patrycja będzie błagała, by je urodzić - ZDJĘCIA

W napalonym Kamilu w 1608 odcinku "M jak miłość" odżyje nadzieja, że może tym razem Anita pójdzie z nim do łóżka. Zadba o romantyczny nastrój na ich randce. Będą świece i wino, a wszystko po to, żeby sekretarka wreszcie mu uległa. Bo mimo ogromnej przemiany jaka dokonała się w Kamilu, dla niego liczy się przede wszystkim seks. Nie jest gotowy na poważny związek z Anitą, choć to cudowna kobieta, Pola kocha ją jak mamę i w zasadzie już stanowią rodzinę.

Co prawda w 1608 odcinku "M jak miłość" między Kamilem i Anitą będzie coraz gorącej. Pierwszy raz ciocia Poli pozwoli sobie na to, by dać się ponieść uczuciom. Nawet jeśli nie do końca będzie wierzyła, że związek z Kamilem ma jakąś przyszłość.

- Anita już chyba pozwala sobie na to, żeby poczuć coś więcej, żeby pozwolić Kamilowi na coś więcej. Kamil wydaje się też już być innym Kamilem niż Anita znała go wcześniej. To jest taki ruch krótko dystansowo bardzo dobry. Mieszkanie z nim jest po prostu dla Anity bardzo przyjemne. Poczucie przynależności do rodziny jest dla niej bardzo miłe, nie mniej jednak patrząc dalekowzrocznie może to być ryzykowne. Za każdym razem kiedy jest tak fajnie, coś musi się wydarzyć... - ujawniła Melania Grzesiewicz w "Kulisach serialu M jak miłość".

Nagle w 1608 odcinku "M jak miłość" miłosne igraszki przerwie im Weronika! Matka Poli znów bez zapowiedzi zjawi się na Wietrznej. Sprzedała córkę Kamilowi za duże pieniądze, obietnicę, że dziewczynka już nigdy więcej jej nie zobaczy, bo Weronika ciągle ją krzywdzi. Ale w 1608 odcinku "M jak miłość" matce Poli wciąż będzie mało. Zażąda jeszcze więcej pieniędzy, tłumacząc się tym, że ma poważne problemy... Zamiast seksu z Anitą, Kamila w 1608 odcinku "M jak miłość" czeka starcie ze swoją byłą!

M jak miłość. Tak daleko posunie się Kamil, żeby zaliczyć Anitę! Wyrodna Weronika nie pozwoli im być razem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze