M jak miłość, odcinek 1608: Agnieszka ujawni makabryczne kulisy zabójstwa w domu Kamila! Morderca dopadnie Gryca i jego córkę?

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1608: Agnieszka ujawni makabryczne kulisy zabójstwa w domu Kamila! Morderca dopadnie Gryca i jego córkę?

M jak miłość, odcinek 1608: Agnieszka ujawni makabryczne kulisy zabójstwa w domu Kamila! Morderca dopadnie Gryca i jego córkę?

2021-10-25 13:09

W 1608 odcinku "M jak miłość" to Agnieszka (Magdalena Walch) da klucz do rozwiązania zagadki włamań do domu Kamila (Marcin Bosak). Gryc w 1608 odcinku "M jak miłość" stanie twarzą w twarz z niebezpieczeństwem, a przecież w zasadzce znajdzie się też jego córka Pola (Hanna Nowosielska)! To Agnieszka będzie jedyną osobą, która może ujawnić klucz do okrutnej zbrodni, która wydarzyła się w domu Kamila. Okaże się, że prawnik może zacząć się bać, bo nie spodziewa się makabrycznego odkrycia, z którym podzieli się Olszewska.

"M jak miłość" odcinek 1608 - poniedziałek, 25.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1608 odcinku "M jak miłość" Kamil zdobędzie dowód na to, że w jego domu dochodzi do włamań. Ustawi kamerę w salonie, a rano obejrzy film z nocy, na którym ewidentnie będzie widać stopy włamywacza. Spanikowany od razu zadzwoni po pomoc do Budzyńskich.

- Dobra, tylko co ja mam teraz zrobić? - spyta bezradny Kamil Andrzeja (Krystian Wieczorek) w 1609 odcinku "M jak miłość". - Nie wiem. Idź do lekarza, masz omamy - rzuci ironicznie. - Wiesz co ja też tak myślałem tylko, że dlatego skonstruowałem ten monitoring powiedzmy i teraz mam twarde dowody, że ktoś mi chodzi po domu po prostu - wytłumaczy mu, a Magda (Anna Mucha) doradzi kumplowi, by ten zmienił zamki. Prawnik tak też zrobi, ale to nie uspokoi jego myśli. Przecież w domu mieszka mała, bezbronna Pola, która nie ma szans z podejrzanym bandytą.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1608: Budzyński zrobi porządek z Kamilem! Dowie się czego chce od Anity i nie pozwoli mu jej skrzywdzić - ZWIASTUN

Z pomocą w 1608 odcinku "M jak miłość" przyjdzie Agnieszka. Olszewska już jakiś czas temu w "M jak miłość" prowadziła sprawę podejrzanej posiadłości, której wynajem odradzali Kamilowi niemal wszyscy. Niestety wyszło jak wyszło, a Gryc w swoim stylu nikogo się nie posłuchał. Zdenerwowany mężczyzna wykręci numer to Agnieszki i zada jej kilka pytań.

- Nie dzwoniłbym, ale mieszkam tu z córeczką i muszę wiedzieć, czy coś nam grozi... - powie zdenerwowany prawnik w 1608 odcinku "M jak miłość. - Policja podejrzewa, że poprzedniego właściciela zabił jeden z dłużników. Możliwe, że gdzieś tam w domu jest notes z danymi sprawcy albo ktoś tak uważa - przekaże okrutne wieści Olszewska. - Mam się stąd wynieść?... Nie mogę zafundować dziecku kolejnej rewolucji! - wścieknie się mężczyzna.

Przeczytaj: Ostatnie chwile Krzysztofa Kiersznowskiego przed śmiercią na planie Barw szczęścia. Wiedział już, że umiera - WIDEO

Olszewska w 1608 odcinku "M jak miłość" ujawni klucz do całej zagadki. Chodzi właśnie o pamiętnik, którym bawi się mała Pola. Kamil w 1608 odcinku "M jak miłość" nie połączy jednak faktów i nie zauważy, że córka jest w posiadaniu podejrzanego przedmiotu. Olszewska ostrzeże Gryca, a on powinien się poważnie zastanowić nad dalszym wynajmem, bo z jej słów wyniknie, że zabójca raczej nie odpuści. W posiadłości Kamila dojdzie do kolejnego zabójstwa? Tego dowiemy się z kolejnych odcinków serialu. 

M jak miłość, odcinek 1608: Kamil uwiedzie Anitę, ale sprowadzi na Polę niebezpieczeństwo!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze