M jak miłość, odcinek 1608: Kamil uwiedzie Anitę, ale sprowadzi na Polę niebezpieczeństwo! Zabójca zaczai się na Gryca - ZDJĘCIA

2021-10-21 12:47
M jak miłość, odcinek 1608: Kamil uwiedzie Anitę, ale sprowadzi na Polę niebezpieczeństwo! Zabójca zaczai się na Gryca - ZDJĘCIA
Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1608: Kamil uwiedzie Anitę, ale sprowadzi na Polę niebezpieczeństwo! Zabójca zaczai się na Gryca - ZDJĘCIA

Kamil (Marcin Bosak) w 1608 odcinku "M jak miłość" dopnie swego i wreszcie uwiedzie Anitę (Melania Grzesiewicz). Prawnik długo walczył o zainteresowanie sekretarki, a ona już nie będzie mogła się oprzeć. Tak się zajmie Anitą w 1608 odcinku "M jak miłość", że zapomni o grożącym mu niebezpieczeństwie. Ktoś urządzi sobie polowanie na Gryca i małą Polę (Hanna Nowosielska), która nie będzie świadoma zagrożenia. Kiedy Anita i Kamil zaczną się do siebie ostro dobierać, nagle okaże się, że wszystko pójdzie na marne.

"M jak miłość" odcinek 1608 - poniedziałek, 25.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1608 odcinku "M jak miłość" Kamil wpadnie w poważne tarapaty. Już wcześniej wiedział, że w jego domu działy się niegdyś dziwne rzeczy i podobno jest nawiedzony. O ile duchy tam przebywające to kwestia sporna, tak nie będą do podważenia dowody, które zgromadzi Gryc. W 1608 odcinku "M jak miłość" odkryje, że ktoś regularnie włamuje mu się do domu! Prawnik wystraszy się do tego stopnia, że zadzwoni z prośbą o pomoc do Olszewskiej (Magdalena Walch), która jakiś czas temu zajmowała się sprawą domu.

- Nie dzwoniłbym, ale mieszkam tu z córeczką i muszę wiedzieć, czy coś nam grozi... - powie zdenerwowany prawnik w 1608 odcinku "M jak miłość. - Policja podejrzewa, że poprzedniego właściciela zabił jeden z dłużników. Możliwe, że gdzieś tam w domu jest notes z danymi sprawcy albo ktoś tak uważa - przekaże okrutne wieści Olszewska. - Mam się stąd wynieść?... Nie mogę zafundować dziecku kolejnej rewolucji! - wścieknie się mężczyzna.

Zobacz gorące sceny między Anitą a Kamilem w 1608 odcinku "M jak miłość>>>

W 1608 odcinku "M jak miłość" Kamil nie spotka się ze sprawcą włamań twarzą w twarz. Nie będzie miał też pojęcia, że notesem, o którym mówiła Agnieszka bawi się mała Pola. jedynym pocieszeniem w całej sytuacji będzie fakt, że Anita stanie się coraz bliższa prawnikowi. Autentycznie przejmie się sytuacją Poli i Kamila i nie zostawi ich samych. I to dosłownie, bo w 1608 odcinku "M jak miłość" spędzi z Kamilem cały wieczór. 

- A może nie ma co się tak zastanawiać i analizować. Będzie co będzie. Czasami trzeba się zdać na wszechświat. Swoją drogą to jest piękne, że nie da się tak wszystkiego przewidzieć - Kamil zagra romantyka w 1608 odcinku "M jak miłość" i zacznie dobierać się do Anity. Ona wcale się nie oprze! 

Przeczytaj: Nowa Basia w M jak miłość! Paweł zszokowany zmianą przybranej córki – ZDJĘCIA

Niestety całą gorącą scenę w 1608 odcinku "M jak miłość" przerwie Kamilowi nie włamywacz, a matka Poli! - Nie wierzę... - wydusi z siebie Kamil w 1608 odcinku "M jak miłość", kiedy w drzwiach zobaczy swoją byłą partnerkę Weronikę (Ewelina Kudeń-Nowosielska). - Przepraszam, że tak bez zapowiedzi, ale pilnie potrzebuję kasy - rzuci od progu Weronika i nawet nie będzie chciało jej się udawać, że przyszła odwiedzić własne dziecko. Nie będzie obchodziło jej bezpieczeństwo Poli, tym bardziej też Kamila.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze