M jak miłość, odcinek 1607: Wojtek zostawi Joasię w krytycznej chwili! 12-letni syn Chodakowskiej tak wyrósł, że teraz będzie liczyło się tylko jedno - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1607: Wojtek zostawi Joasię w krytycznej chwili! 12-letni syn Chodakowskiej tak wyrósł, że teraz będzie liczyło się tylko jedno - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1607: Wojtek zostawi Joasię w krytycznej chwili! 12-letni syn Chodakowskiej tak wyrósł, że teraz będzie liczyło się tylko jedno - ZWIASTUN

2021-10-19 20:05

W 1607 odcinku "M jak miłość" Wojtek (Feliks Matecki) pożegna się z Joasią (Barbara Kurdej-Szatan) i opuści przybraną matkę w najgorszym dla niej momencie. Choć 12-latek będzie świadomy, że Joasia ma ogromne problemy finansowe, żyje w ciągłym stresie i jest przemęczona, to postanowi wyjechać, żeby spełnić swoje wielkie marzenie. Dla syna Joasi w 1607 odcinku "M jak miłość" będzie się liczyło tylko jedno, a kłopoty Chodakowskiej zejdą na dalszy plan. Beztroski, zakochany Wojtek za nic w świecie nie dopuści, żeby matka poznała prawdę o jego wyjeździe. A przede wszystkim o tym, skąd miał na to pieniądze. Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1607 - wtorek, 19.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Zmiana jaka w "M jak miłość" zajdzie w Wojtku Chodakowskim będzie wyjątkowo bolesna dla jego przybranej matki. Joasia wychowuje Wojtka od siedmiu lat. Był zaledwie 5-letni chłopcem kiedy przyjechała z nim z USA do Polski. Wówczas była jeszcze jego opiekunką. Wyrwała syna Małgosi (Joanna Koroniewska) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) z rąk sekty, która omotała Gosię. Już jako niania Wojtka bardzo się z nim zżyła. Z czasem połączyła ich tak silna więź, że Wojtek zapomniał o rodzonej matce i za swoją jedyną mamę uznaje właśnie Joasię.

Ostatnio Wojtek w "M jak miłość" przeszedł zaskakującą metamorfozę. Odsunął się od Joasi, zaczęły się dla niego liczyć w zasadzie tylko dwie rzeczy - dziewczyny, z którymi się spotyka i piłka nożna. 12-latek jest zapalonym piłkarzem, marzy o tym, by w przyszłości grać zawodowo i między innymi dlatego w 1607 odcinku "M jak miłość" zostawi Joasię kłamiąc w żywe oczy na temat swojego wyjazdu.

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Lilka wróci do Mostowiaków w ciąży i wywoła skandal w Grabinie? Monika Mielnicka nie może się pogodzić z odejściem - ZDJĘCIA

Co się stanie z Wojtkiem w 1607 odcinku "M jak miłość"? Wyjedzie na zgrupowanie piłkarskie, obóz sportowy ze swojego klubu. Ale nie odważy się przyznać tonącej w długach Joasi skąd wziął pieniądze na wyjazd! Prawda jest taka, że ponad tysiąc złotych pożyczył mu Michał Ostrowski (Paweł Deląg), sąsiad i były kochanek Joasi, który stał się dla Wojtka jak drugi ojciec. Żeby ukryć prawdę w 1607 odcinku "M jak miłość" Wojtek wybiegnie z domu, nie czekając aż matka się z nim pożegna.

Nie przegap: Ona zastąpi Joasię w M jak miłość w 1607 odcinku. Tak wygląda nowa ukochana Leszka. Kim jest następczyni Joasi?

- Po co te kombinacje? Daj mi parę minut to cię zawiozę! Poczekaj, chciałam z tobą pojechać, bo chciałam porozmawiać z trenerem, bo wciąż nie rozumiem jak to się stało, że szkoła ci pokryła koszty wyjazdu... - Joasia w 1607 odcinku "M jak miłość" nie będzie miała pojęcia, że Wojtek cały czas ją oszukuje. I jest w zmowie z Michałem. - Mamo to nie szkoła, tylko klub! Już ci mówiłem!

- No dobrze, ale dlaczego trener dał wam znać na ostatnią chwilę? - zacznie drążyć Chodakowska, a 12-latek będzie coraz bardziej zdenerwowany.

Pożegnanie Joasi z Wojtkiem w 1607 odcinku "M jak miłość" przerwie Michał, który zapyta nastolatka o obóz piłkarski. - To już dziś, to twoje zgrupowanie?- Już zdążył się tobie pochwalić? - Joasia będzie zaskoczona, że Ostrowski o wszystkim wie. - Coś tam wspominał! - Michał szybko urwie temat, żeby nie wydać Wojtka. Syn Joasi będzie bliski paniki. - O mało mnie nie wsypałeś!

Sprawdź też: Szokująca metamorfoza Wojtka w M jak miłość. Syn Joasi to już dorosły facet! Będą z nim wielkie kłopoty - ZDJĘCIA

Tego dnia w 1607 odcinku "M jak miłość" Joasia nie tylko zostanie opuszczona przez syna, ale także przez Michała. Bo były kochanek wspomni, że za jakiś czas wyjeżdża na zawsze za granicę i wręczy jej pożegnalny prezent. Pierwszy raz od dawna Michał nie będzie traktował Joasi jak przyjaciółkę. Wyzna jej miłość i powie, że dla niego przyjaźń to zbyt mało.

M jak miłość, odcinek 1607 ZWIASTUN. Iza i Marcin nie rozwiodą się! Michał na pożegananie wyzna Joasi miłość
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze