M jak miłość, odcinek 1607: Wojtek zostawi Joasię w krytycznej chwili! 12-letni syn Chodakowskiej tak wyrósł, że teraz będzie liczyło się tylko jedno - ZWIASTUN

2021-10-19 20:05
 M jak miłość, odcinek 1607: Wojtek zostawi Joasię w krytycznej chwili! 12-letni syn Chodakowskiej tak wyrósł, że teraz będzie liczyło się tylko jedno - ZWIASTUN
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1607: Wojtek zostawi Joasię w krytycznej chwili! 12-letni syn Chodakowskiej tak wyrósł, że teraz będzie liczyło się tylko jedno - ZWIASTUN

W 1607 odcinku "M jak miłość" Wojtek (Feliks Matecki) pożegna się z Joasią (Barbara Kurdej-Szatan) i opuści przybraną matkę w najgorszym dla niej momencie. Choć 12-latek będzie świadomy, że Joasia ma ogromne problemy finansowe, żyje w ciągłym stresie i jest przemęczona, to postanowi wyjechać, żeby spełnić swoje wielkie marzenie. Dla syna Joasi w 1607 odcinku "M jak miłość" będzie się liczyło tylko jedno, a kłopoty Chodakowskiej zejdą na dalszy plan. Beztroski, zakochany Wojtek za nic w świecie nie dopuści, żeby matka poznała prawdę o jego wyjeździe. A przede wszystkim o tym, skąd miał na to pieniądze. Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1607 - wtorek, 19.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Zmiana jaka w "M jak miłość" zajdzie w Wojtku Chodakowskim będzie wyjątkowo bolesna dla jego przybranej matki. Joasia wychowuje Wojtka od siedmiu lat. Był zaledwie 5-letni chłopcem kiedy przyjechała z nim z USA do Polski. Wówczas była jeszcze jego opiekunką. Wyrwała syna Małgosi (Joanna Koroniewska) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) z rąk sekty, która omotała Gosię. Już jako niania Wojtka bardzo się z nim zżyła. Z czasem połączyła ich tak silna więź, że Wojtek zapomniał o rodzonej matce i za swoją jedyną mamę uznaje właśnie Joasię.

Ostatnio Wojtek w "M jak miłość" przeszedł zaskakującą metamorfozę. Odsunął się od Joasi, zaczęły się dla niego liczyć w zasadzie tylko dwie rzeczy - dziewczyny, z którymi się spotyka i piłka nożna. 12-latek jest zapalonym piłkarzem, marzy o tym, by w przyszłości grać zawodowo i między innymi dlatego w 1607 odcinku "M jak miłość" zostawi Joasię kłamiąc w żywe oczy na temat swojego wyjazdu.

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Lilka wróci do Mostowiaków w ciąży i wywoła skandal w Grabinie? Monika Mielnicka nie może się pogodzić z odejściem - ZDJĘCIA

Co się stanie z Wojtkiem w 1607 odcinku "M jak miłość"? Wyjedzie na zgrupowanie piłkarskie, obóz sportowy ze swojego klubu. Ale nie odważy się przyznać tonącej w długach Joasi skąd wziął pieniądze na wyjazd! Prawda jest taka, że ponad tysiąc złotych pożyczył mu Michał Ostrowski (Paweł Deląg), sąsiad i były kochanek Joasi, który stał się dla Wojtka jak drugi ojciec. Żeby ukryć prawdę w 1607 odcinku "M jak miłość" Wojtek wybiegnie z domu, nie czekając aż matka się z nim pożegna.

Nie przegap: Ona zastąpi Joasię w M jak miłość w 1607 odcinku. Tak wygląda nowa ukochana Leszka. Kim jest następczyni Joasi?

- Po co te kombinacje? Daj mi parę minut to cię zawiozę! Poczekaj, chciałam z tobą pojechać, bo chciałam porozmawiać z trenerem, bo wciąż nie rozumiem jak to się stało, że szkoła ci pokryła koszty wyjazdu... - Joasia w 1607 odcinku "M jak miłość" nie będzie miała pojęcia, że Wojtek cały czas ją oszukuje. I jest w zmowie z Michałem. - Mamo to nie szkoła, tylko klub! Już ci mówiłem!

- No dobrze, ale dlaczego trener dał wam znać na ostatnią chwilę? - zacznie drążyć Chodakowska, a 12-latek będzie coraz bardziej zdenerwowany.

Pożegnanie Joasi z Wojtkiem w 1607 odcinku "M jak miłość" przerwie Michał, który zapyta nastolatka o obóz piłkarski. - To już dziś, to twoje zgrupowanie?- Już zdążył się tobie pochwalić? - Joasia będzie zaskoczona, że Ostrowski o wszystkim wie. - Coś tam wspominał! - Michał szybko urwie temat, żeby nie wydać Wojtka. Syn Joasi będzie bliski paniki. - O mało mnie nie wsypałeś!

Sprawdź też: Szokująca metamorfoza Wojtka w M jak miłość. Syn Joasi to już dorosły facet! Będą z nim wielkie kłopoty - ZDJĘCIA

Tego dnia w 1607 odcinku "M jak miłość" Joasia nie tylko zostanie opuszczona przez syna, ale także przez Michała. Bo były kochanek wspomni, że za jakiś czas wyjeżdża na zawsze za granicę i wręczy jej pożegnalny prezent. Pierwszy raz od dawna Michał nie będzie traktował Joasi jak przyjaciółkę. Wyzna jej miłość i powie, że dla niego przyjaźń to zbyt mało.

M jak miłość, odcinek 1607 ZWIASTUN. Iza i Marcin nie rozwiodą się! Michał na pożegananie wyzna Joasi miłość
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze