M jak miłość, odcinek 1607: To Szymek ocali małżeństwo Izy i Marcina! Już na zawsze będą rodziną

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1607: To Szymek ocali małżeństwo Izy i Marcina! Już na zawsze będą rodziną

M jak miłość, odcinek 1607: To Szymek ocali małżeństwo Izy i Marcina! Już na zawsze będą rodziną - ZWIASTUN

2021-10-15 14:50

W 1607 odcinku „M jak miłość” Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) stawią się w sądzie na pierwszej rozprawie rozwodowej. Chodakowscy ostatecznie zdecydują się na separację i dadzą sobie trochę więcej czasu na decyzję co dalej z ich małżeństwem. Jednak w 1607 odcinku „M jak miłość” sprawy w swoje ręce weźmie Szymek (Staś Szczypiński), który jednym prostym, ale jakże ważnym gestem uratuje ich rodzinę i rozwieje wszelkie wątpliwości! Od tego momentu oboje zrozumieją, że już nikt ani nic już nigdy ich nie rozdzieli! Zobaczcie ZWIASTUN "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1607 - wtorek, 19.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1607 odcinku „M jak miłość” dojdzie do pierwszej rozprawy rozwodowej Izy i Marcina. Mimo iż oboje nie będą chcieli tego rozwodu, to żadne z nich nie będzie w stanie powiedzieć sobie tego twarz. Jeszcze do ostatnich chwil od tego pomysłu będą próbować ich odwieść: Piotrek (Marcin Mroczek),  Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) i Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski), ale niestety z marnym skutkiem! Chodakowscy stawią się w sądzie, gdzie dojdzie do nieoczekiwanego zwrotu akcji! Marcin zaproponuje żonie nie rozwód a separację, co Iza przyjmie z entuzjazmem! Po wszystkim w 1607 odcinku „M jak miłość” małżonkowie wybiorą się na wspólny spacer, gdzie w końcu zaczną się dogadywać jak za dawnych czasów.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1607: Joasia zniszczy ostatnią pamiątkę po Leszku! Nie zniesie jego widoku z inną

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Szymek godzi Izę i Marcina i ratuje ich rodzinę w 1607 odcinku "M jak miłość" >>>

W pewnym momencie w 1607 odcinku „M jak miłość” Iza pochwali się Marcinowi, że ich syn wygrał konkurs plastyczny i pokaże mu rysunek, którym skradł serca jury! Oczywiście na obrazku będzie nie kto inny jak ich cała rodzina! Szymek, Maja (Laura Jankowska), Iza i Marcin – cała czwórka z ogromnymi uśmiechami na twarzach, podążająca wspólnie przez życie. Jego rysunek bardzo rozczuli Chodakowskich, który zdecydują się nawet w takim samym gronie uczcić jego sukces, zapraszając przy okazji jeszcze Aleksandrę! W 1607 odcinku „M jak miłość” rodzinna kolacja Chodakowskich wcale nie będzie przypominała posiłku pary, która się rozwodzi! Iza i Marcin będą cieszyć się wspólnymi chwilami razem ze swoimi dziećmi i w końcu przestaną się kłócić!

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1606: Bandyta Herman zniszczy Argasińskiego, a później weźmie się za Partycję! Teraz to on będzie rozdawał karty

Spokój Chodakowskich w 1607 odcinku „M jak miłość” zaburzy SMS od Michała (Paweł Deląg), którego Marcin przez Bosackiego (Dariusz Kordek) podejrzewał o romans ze swoją żoną. Niestety Marcin przeczyta jego poranną wiadomość i jego entuzjazm spadnie do zera! Postanowi jak najszybciej ewakuować się z mieszkania, jednak nim wyjdzie zdecyduje się na poważne wyznanie, do którego pomógł mu dojść nie kto inny jak Szymek!

Wtedy w 1607 odcinku „M jak miłość” Marcin weźmie do ręki jego rysunek i mocno się nad nim zaduma! Wzruszony przyzna się Izie, że dopiero ich syn zdołał otworzyć mu oczy i zrozumieć, co jest w życiu naprawdę ważne!

- Tak sobie dzisiaj myślałem, że cokolwiek się stanie to my zawsze będziemy rodziną – uśmiechnie się Marcin, czym mocno rozczuli Izę!

Następnie w 1607 odcinku „M jak miłość” czule pocałuje żonę na pożegnanie i wyjdzie, choć w głębi serca mimo wszystko bardzo chciałby zostać. Tuż po jego wyjściu Iza również weźmie do ręki rysunek Szymka, uśmiechnie się i dojdzie do takiego samego wniosku jak jej mąż! Dopiero Szymek pozwoli im uświadomić, że ich rodzina nigdy się nie rozpadnie, mimo ostatecznej decyzji, jaką podejmą! 

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1609: Marysia weźmie się za grabarza Leona! Dopiero przy niej stanie na wysokości zadania

M jak miłość, odc. 1607: Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odc. 1607: Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość, odc. 1607: Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odc. 1607: Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Wypadek Izy przed rozwodem z Marcinem, napad na Kingę, Marysia zmieni się nie do poznania!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze