M jak miłość, odcinek 1606: Serce Sandry nie wytrzyma zniknięcia Damiana! Werner mu tego nie daruje

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1606: Serce Sandry nie wytrzyma zniknięcia Damiana! Werner mu tego nie daruje

M jak miłość, odcinek 1606: Serce Sandry nie wytrzyma zniknięcia Damiana! Werner mu tego nie daruje

2021-10-14 17:42

Tragedia w 1606 odcinku „M jak miłość”! Nagłe zniknięcie Damiana (Oliver Proctor) po okrutnym świństwie, jakie zrobił Ani (Gabriela Świerczyńska) odbije się nie tylko na jego byłej dziewczynie, ale przede wszystkim na jego matce! Sandra (Anna Oberc) tak bardzo przejmie się ucieczką syna, że o mały włos nie dostanie zawału i będzie wymagać natychmiastowej pomocy lekarza! W 1606 odcinku „M jak miłość” przyjaciele w końcu odnajdą chłopaka i przyprowadzą go do domu, gdzie będzie czekał na niego Werner (Jacek Kopczyński)! Zdenerwowany Adam aż straci nad sobą panowanie i ostro policzy się z synem chorej Sandry!

"M jak miłość" odcinek 1606 - poniedziałek, 18.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1606 odcinku „M jak miłość” okaże się, że zniknięcie Damiana będzie miało jeszcze boleśniejsze skutki niż można było przypuszczać. Po uciecze chłopaka kontaktu z nim nie mieli ani jego przyjaciele: Ania, Basia (Gabriela Raczyńska) i Jasiek (Stanisław Dusza) ani jego własna matka! Przypomnijmy, że zazdrosny nastolatek w 1604 odcinku „M jak miłość” zrobił okrutne świństwo Ani, kiedy wysłał do ich wspólnego nauczyciela Adama Wareckiego (Wojciech Świeściak) najpierw roznegliżowane zdjęcia swojej byłej dziewczyny, a następnie napisał w jej imieniu donos na polonistę do dyrektora szkoły (Ryszard Bauman). Po wszystkim jak prawda wyszła na jaw, przepadł jak kamień w wodę i nikt nie mógł go odnaleźć. Na trop przyjaciela w 1606 odcinku „M jak miłość” natrafi dopiero Jasiek, który rozpozna go na zdjęciach z jednej z imprez!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1606: Bandyta Herman zniszczy Argasińskiego, a później weźmie się za Partycję! Teraz to on będzie rozdawał karty

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Werner rozprawia się z Damianem w 1606 odcinku "M jak miłość" >>>

W 1606 odcinku „M jak miłość” Ania, Basia i Jasiek w końcu odnajdą Damiana i czym prędzej sprowadzą go do domu. Przyjaciele doskonale będą zdawać sobie sprawę, że jego znikniecie mocno dotknęło Sandrę, która aż umierała ze strachu o własnego syna! Przyjaciele spróbują przemówić mu do rozsądku, ale on nic sobie z tego nie zrobi! Gdy Basia rozkaże zadzwonić mu do matki, on odeprze, że jest zmęczony…

Jednak w 1606 odcinku „M jak miłość” cała trójka siłą sprowadzi go do domu, gdzie na zaginionego już będzie czekał Adam! Oczywiście Damian nic sobie nie zrobi z jego uwag i po prostu go oleje! Nie będzie jeszcze przypuszczał, że z jego matką jest naprawdę źle!

- Damian, gdzieś ty się podziewał?! Wiesz co tutaj przeżywaliśmy – zwróci się do niego Werner, jednak chłopak bez słowa wyjaśnienia od razu pójdzie do swojego pokoju.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1609: Marysia weźmie się za grabarza Leona! Dopiero przy niej stanie na wysokości zadania

Następnie w 1606 odcinku „M jak miłość” Werner podziękuję nastolatkom za pomoc w znalezieniu Damiana i odbędzie z nim poważną rozmowę. Adam widząc jego nonszalancje nie będzie miał wobec niego żadnych litości, zwłaszcza, że przez jego głupotę o mało nie stracił swojej ukochanej! Werner wprost wygranie mu, że przez jego niedojrzałość Sandra o mało nie dostała zawału!

- Mama zaraz wróci. Poszła do lekarza, ma problemy z sercem przez ciebie. A jeszcze musi pójść na komisariat z tobą – zarzuci Damianowi.

- Przepraszam, nie chciałem, aby wszystko tak głupio wyszło – wreszcie okaże jakąkolwiek skruchę, jednak ciągle nic nie zrozumie.

- Damian co się z tobą…- nie skończy zdania, bo wetnie mu się syn Sandry.

- Lepiej wam będzie beze mnie. Matki o mało co nie wykończyłem, Anka nie chce mnie znać. Polecę do Amsterdamu, kuzynka mi tam załatwi jakąś pracę – uzna Damian.

Po jego słowach w 1606 odcinku „M jak miłość” Werner aż nie wytrzyma. Postanowi raz na zawsze przemówić gówniarzowi do rozsądku i nakaże mu przestać robić z siebie ofiarę, bo najbardziej poszkodowaną osobą w tej całej sytuacji jest nie on, a jego zatroskana matka!

- Czy ty w ogóle słyszysz, co ty mówisz? Damian kiedy ty dorośniesz? Słuchaj, świat nie kręci się tylko wokół ciebie, rozumiesz? – wygranie mu Werner.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1609: Wielkie szczęście Uli i Bartka! Powrót do Grabiny okaże się ich wybawieniem

M jak miłość, odc. 1606: Adam Werner (Jacek Kopczyński), Damian (Oliver Proctor)

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odc. 1606: Adam Werner (Jacek Kopczyński), Damian (Oliver Proctor)
M jak miłość, odc. 1606: Adam Werner (Jacek Kopczyński)

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odc. 1606: Adam Werner (Jacek Kopczyński)
M jak miłość, odcinek 1606 ZWIASTUN. Marta poświęci życie dziecka Łukasza i Patrycji dla syna! Argasiński go zabije?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze