M jak miłość, odcinek 1606: Argasiński zrobi z ciężarnej Patrycji wariatkę! Wszyscy się dowiedzą – ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1606: Argasiński zrobi z ciężarnej Patrycji wariatkę! Wszyscy się dowiedzą – ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1606: Argasiński zrobi z ciężarnej Patrycji wariatkę! Wszyscy się dowiedzą – ZDJĘCIA

W 1606 odcinku "M jak miłość" Argasiński (Karol Strasburger) wdroży kolejny etap swojego chorego planu zemsty - zacznie robić ze swojej ciężarnej żony wariatkę! Drań zacznie wmawiać spanikowanej o życie dziecka Patrycji (Alżbeta Lenska), że straciła rozum i obwini ją o swoje błędy lekarskie! Dokładnie tak zachowują się najgorsi psychopaci - najpierw doprowadzają swoją ofiarę na skraj wytrzymałości, potem pokazują wszystkim jaki to szaleniec. Taki scenariusz zrealizuje podły ordynator na usługach mafii, którego kariera zaraz się skończy, ale zanim zniknie, zniszczy swoją żonę, jej dziecko i najpewniej zabije kochanka (Jakub Józefowicz). Czy w 1606 odcinku "M jak miłość" Argasiński wykończy psychicznie Patrycję? Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ z 1606 odcinka "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1606 - poniedziałek, 18.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1606 odcinku "M jak miłość" Argasiński nadal będzie grał zatroskanego o stan zdrowia Patrycji małżonka, ale już zaczną mu puszczać nerwy. Stan psychiczny ordynatora będzie fatalny do tego stopnia, że zacznie narażać życie swoich pacjentów - Olek go na tym nakryje!! Ale Argasiński, jak rasowy psychopata już będzie miał doskonały plan, jak się ze wszystkiego wybronić. To jego "żona wariatka" doprowadza go do rozpaczy! I taką wersję zacznie opowiadać wszystkim. 

Tymczasem Patrycja w 1606 odcinku "M jak miłość" będzie faktycznie coraz bardziej spanikowana. Tyle, że ona będzie miała ku temu prawdziwe powody - samotnie w szpitalu będzie walczyła o życie dziecka, wiedza o tym, że jej mąż planuje zabójstwo Łukasza, doprowadzą ją na skraj wytrzymałości. I Argasińskiemu "w to graj"! 

Zobacz też: Roznerski ogłasza zmiany w M jak miłość. Pokazał jak będą wyglądały teraz dzieci Izy i Marcina! - ZDJĘCIE

W 1606 odcinku Argasiński będzie pojawiał się przy szpitalnym łóżku Patrycji tylko po to, aby ją jeszcze bardziej zdenerwować. Czy istnieje łatwiejsza dla psychopaty ofiara, niż kobieta w ciąży, która umiera ze strachu o życie dziecka? A potem Argasiński zacznie wszystkim opowiadać, jaka to wariatka. 

Zacznie od Olka w 1606 odcinku "M jak miłość", który znajdzie dowody na tragiczne błędy lekarskie Argasińskiego i powie mu o tym. I wtedy psychol ordynator przemówi w swojej obronie. 

- Ostatnio, widzi pan, mam bardzo poważne problemy rodzinne. Żona jest w zagrożonej ciąży, leży w szpitalu, przeżyła załamanie nerwowe. Tak między nami, obawiam się o jej kondycję psychiczną - Argasiński zacznie budzić współczucie podwładnego. 

Czy w ktoś 1606 odcinku "M jak miłość" będzie w stanie obronić Patrycję przed kolejnym atakiem Argasińskiego? 

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1606: Łukasz wróci do córki Natalki i byłej kochanki Katii! Znów nie sprawdzi się jako ojciec

M jak miłość, odcinek 1606 ZWIASTUN. Marta poświęci życie dziecka Łukasza i Patrycji dla syna! Argasiński go zabije?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze