M jak miłość, odcinek 1606: Łukasz wróci do córki Natalki i byłej kochanki Katii! Znów nie sprawdzi się jako ojciec

2021-10-14 22:27
M jak miłość, odcinek 1606: Łukasz wróci do córki Natalki i byłej kochanki Katii! Znów sprawdzi się jako ojciec
Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1606: Łukasz wróci do córki Natalki i byłej kochanki Katii! Znów sprawdzi się jako ojciec

W 1606 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Wojciechowski) wróci do Katii (Joanna Jarmołowicz) i córeczki Natalii (Lena Dałek). Przypomni mu się o rodzinie, kiedy to z Patrycją (Alżbeta Lenska) nie będzie kontaktu, bo kobieta wylądowała w szpitalu na podtrzymaniu ciąży i jest stale zastraszana przez Argasińskiego (Karol Strasburger). Wojciechowski w 1606 odcinku "M jak miłość" nie będzie miał pojęcia, że ma kolejne dziecko w drodze, a ciężarna Patrycja nosi pod sercem jego syna lub córkę. On wspaniałomyślnie przypomni sobie o rodzinie w Gruzji i to właśnie nimi się zajmie.

"M jak miłość" odcinek 1606 - poniedziałek, 18.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1606 odcinku "M jak miłość" Łukasz przypomni sobie o rodzinie w Gruzji, z którą nie widział się już dłuższy czas. Nie będzie miał pojęcia, że oprócz córeczki Natalki, która przebywa z Katią za granicą, w drodze jest następna pociecha! Wojciechowski w "M jak miłość" nie ma póki co pojęcia, że ciężarna Patrycja, która leży w szpitalu na podtrzymaniu ciąży, walczy o zdrowie i życie jego dziecka. Łukasz zobaczył sfałszowane przez Argasińskiego wyniki badań na ojcostwo i uwierzył, że to Jerzy jest ojcem nienarodzonego malucha. Jego chyba również weźmie na chwile rozrzewnienia, bo uda się w odwiedziny do Katii i Natalki. To z Otarem (David Gamtsemlidze) powspomina powrót do byłej kochanki i dziecka. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1610: Chora na serce Magda w szpitalu! Zdesperowany Budzyński sięgnie po pomoc nawet do jej byłego kochanka

- Małe dzieci, mały kłopot, duże dzieci, duży kłopot - podsumuje Otar w 1606 odcinku "M jak miłość", który zacznie rozmyślać nad trudami wychowywania dzieci. - Całe szczęście Natka jest małym, uroczym dzieckiem, póki co - skwituje Łukasz. - To po dziadku, oczywiście - zaśmieje się Otar. - I sam się dziwię, że to mówię, ale Igor jest dobrym ojcem - powie Wojciechowski o swoim niegdyś największym przeciwniku. 

Przypomnijmy, że Katia związała się z Igorem (Ali Bahrudinov), który wyrządził jej niemałą krzywdę, zamknął w domu i kazał wychowywać Natalkę. Kobieta marzyła o lepszym życiu, a jakiś czas temu w "M jak miłość" uciekła od Igora i znalazła się w Warszawie. Właśnie wtedy Łukasz musiał zmierzyć się z bandytą i chronić córkę. Jak się jednak okazało, Igor ma serce i w końcu się z Katią pogodzili. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1607: Ten pocałunek Izy i Marcina po rozprawie w sądzie wszystko zmieni. Później będzie tylko gorzej!

W 1606 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że jak Łukasz zaczął mieć problemy z Patrycją, czuje się przez nią odtrącony i myśli, że dziecko jest Jerzego, on przypomniał sobie o rodzinie w Gruzji. Nie zostanie z nimi jednak na stałe, bo w 1607 odcinku "M jak miłość" będzie już w Polsce. Póki co nie dowie się, że Marta (Dominika Ostałowska) poznała sekret przyjaciółki. Wojciechowska nie zdradzi synowi, że to on jest ojcem dziecka Patrycji. Argasińska za to będzie coraz bardziej drżała o życie kochanka, bo Jerzy przypuści ostateczny atak.

M jak miłość, odcinek 1606: Okrucieństwo Marty wobec Łukasza. Będzie patrzyła jak syn cierpi, ale nie powie mu o dziecku Patrycji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze