M jak miłość, odcinek 1606: Argasiński wciągnie kolejnego lekarza w mafijny układ! Nigdy się z tego nie wyplącze

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1606: Argasiński wciągnie kolejnego lekarza w mafijny układ! Nigdy się z tego nie wyplącze

M jak miłość, odcinek 1606: Argasiński wciągnie kolejnego lekarza w mafijny układ! Nigdy się z tego nie wyplącze

W 1606 odcinku "M jak miłość" Argasiński (Karol Strasburger) wplącze kolejnego lekarza w swój bandycki układ z mafią! Bezwzględny Herman (Piotr Łukawski) przyjdzie do ordynatora po kolejny lewy dokument i nie przyjmie odmowy. Przystawiony do muru Argasiński zrobi to, co potrafi doskonale: nadużyje posiadanej w szpitalu władzy i zmusi lekarza, aby złożył fałszywy podpis za niego! W 21 sezonie "M jak miłość" do podobnego czynu próbował namówić Anetę (Ilona Janyst), ale doktor Chodakowska wtedy mu się postawiła. Jej następca w 1606 odcinku "M jak miłość" nie będzie miał takich oporów i przyjmie nowe "zlecenie szefa". Wygląda na to, że ani Argasiński, ani usłużni wobec niego podwładni już nie wyplączą się z tego obrzydliwego, mafijnego układu!

"M jak miłość" odcinek 1606 - poniedziałek, 18.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1606 odcinku "M jak miłość" w gabinecie Argsińskiego znów pojawi się Herman. W międzyczasie okaże się, że przestępca jest szefem mafii, którą z radością reprezentuje. To dlatego z taką łatwością znajduje zbirów do obrzydliwych czynów, ze skatowaniem Łukasza (Jakub Józefowicz) na czele. Okazuje się, że Argasiński podobnie nie ma większych trudności ze znalezieniem swoich "służących" - choć z Anetą mu się nie udało, znajdzie się lekarz skłonny podpisać, co mu szef podsunie. Kim okaże się ten służalczy doktorek?

Trzeba przyznać, że Argasiński w 1606 odcinku "M jak miłość" spróbuje odmówić Hermanowi kolejnej przysługi. Ale bandyta będzie przygotowany na taką ewentualność.

- Chodzi o dokumentację dla lekarza sądowego. Taka... drobnostka... - Herman podsunie ordynatorowi dokumenty.

- Naprawdę chciałbym pomóc, ale... to niemożliwe. Stracę wiarygodność jako lekarz - odpowie ordynator.

Bzdura. Wszystko jest możliwe. Jest pan tu szefem... - stwierdzi Herman i zaraz doda ujawni swoje haki na Argasińskiego: - A ten młody człowiek, którego zdyscyplinowaliśmy? O ile się nie mylę... to pracownik pańskiej kliniki, prawda? Chyba nie muszę tłumaczyć, w jakim świetle stawia pana cała ta sprawa? Po co te wszystkie nerwy? Stres? Najważniejsza jest przecież rodzina, żona, która pana potrzebuje... Chyba nie chce pan jej narażać? Szpital Wojewódzki, Szturmowa osiem, oddział położniczy...? Ma tam chyba bardzo dobrą opiekę, prawda?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1604: Wielka tajemnica Pawła i Majki ujawniona! Przez cały czas mieli ze sobą kontakt?!

Wobec tak postawionej sprawy w 1606 odcinku "M jak miłość" Argasiński uzna, że nie ma innego wyjścia, jak zrealizowanie kolejnego zlecenia mafii. Ale jako, że sam będzie się obawiał wpadki, bez trudu namówi do tego swojego podwładnego.

Fałszywą opinii dla sądu w 1606 odcinku "M jak miłość" podpisze doktor Arek Karnowski (Mikołaj Bartosiewicz). To lekarz, którego znamy jako zazdrosnego o sukcesy Olka (Maurycy Popiel) karierowicza, który zrobiłby wszystko, żeby szybko awansować. I choć na początku wyrazi wobec Argasińskiego pewne wątpliwości, co do uczciwości praktyk podpisywania takich dokumentów, ordynator szybko uciszy je obietnicą, że w zamian wyśle go na szkolenie do Dubaju...

Czy w ten właśnie sposób w 1606 odcinku "M jak miłość" Argasiński zacznie budować swoją szpitalną mafię?

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1605: Rozpacz u Rogowskich. Ta śmierć będzie wstrząsem dla Marysi i Artura. Nie zdołają pomóc Basi - ZDJĘCIA

M jak miłość. Prawdziwa twarz Argasińskiego. Dowie się o ciąży Patrycji i będzie chciał zabić Łukasza
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze