M jak miłość, odcinek 1604: Wielka tajemnica Pawła i Majki ujawniona! Przez cały czas mieli ze sobą kontakt?! To do niego przyszła jak straciła wszystko!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1604: Wielka tajemnica Pawła i Majki ujawniona! Przez cały czas mieli ze sobą kontakt?! To do niego przyszła jak straciła wszystko!

M jak miłość, odcinek 1604: Wielka tajemnica Pawła i Majki ujawniona! Przez cały czas mieli ze sobą kontakt?!

W 1604 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw wielka tajemnica Pawła (Rafał Mroczek) i Majki (Laura Samojłowicz)! Nikt o tym nie wiedział - oni w międzyczasie mieli ze sobą kontakt! Wszystko wypłynie, kiedy dawna kochanka pojawi się w rowerowni Zduńskiego, aby prosić go o wybaczenie. I tak od słowa do słowa, Paweł się przyzna, że Majka do niego dzwoniła po pomoc, kiedy wylądowała na bruku! Dawni kochankowie będą w rowerowni sami, więc ich mroczną tajemnicę w 1604 odcinku "M jak miłość" poznają tylko widzowie... Czy prawda ujrzy światło dziennie i zrujnuje szczęśliwe pożycie Zduńskiego z Franką (Dominika Kachlik)?

"M jak miłość" odcinek 1604 - wtorek, 5.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1604 odcinku "M jak miłość" Majka przypuści frontalny atak na byłego kochanka. Dawna dziewczyna Zduńskiego odważy się i przyjdzie do jego rowerowni błagać go o wybaczenie. Na to, że do takiej rozmowy dojdzie zanosiło się od już dawna, ale nikt nie przewidział, jak mroczna tajemnica kochanków zostanie podczas tego spotkania ujawniona!

Paweł cierpliwie wysłucha 1604 odcinku "M jak miłość" wyjaśnień Majki, gdzie podziała się, kiedy uciekła z jego życia. Dowie się przy tej okazji, że nie miał żadnych szans jej odnaleźć, bo wyjechała z matką za granicę, a co gorsze ciągle się przeprowadzały z kraju do kraju. A kiedy Majka została sama, było jeszcze gorzej... I wtedy właśnie odezwała się po raz pierwszy do Pawła!

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1606: To Marta uratuje Łukaszowi życie! Pójdzie na policję i pogrąży Argasińskiego?

- Kiedy wyjechałam z matką do Wiednia... - zacznie Majka. 

- Jak dziś pamiętam. Zostawiłeś mi list, żebym cię nie szukał, bo musisz sobie kilka spraw "poukładać" i odezwiesz się za jakiś czas! - przerwie jej Zduński.

- Przepraszam...

- Wszędzie cię szukałem. Ja, Kuba - wygarnie jej, jednak tym razem to ona mu przerwie.

- Nie miałeś szans, aby mnie namierzyć. Wyjechałyśmy z Wiednia do Indonezji. Pół roku mieszkałyśmy w Dżakarcie, a potem mama umarła. A ja... Każdego dnia budziłam się z myślą , że do ciebie zadzwonię i opowiem ci o wszystkim, ale nie miałam odwagi... Nie bój się niczego od ciebie nie chce. Może poza jednym, żebyś mi wybaczył - poprosi Pawła Majka. 

I w tym momencie 1604 odcinka "M jak miłość" Paweł coś sobie przypomni. I okaże się, że jest to niezwykle ważna rzecz, a cała prawdę znają tylko on i Majka! 

- To ty do mnie dzwoniłaś jakiś czas temu z prośbą o pomoc?

- Tak, ja - potwierdzi Majka. - Tej nocy wyrzucili mnie ze squotu, wyrzuciłam wszystkie swoje rzeczy, nie miałam się gdzie podziać i... Jedyna osoba, o której mogłam pomyśleć, to ty - wyzna. 

Czy Paweł udzielił pomocy kochance? Czy cały czas ją jakoś ochraniał, nie mają pojęcia, że prawda kiedyś się wyda? Czy będzie pomagał jej dalej? Przekonamy się już w 1604 odcinku "M jak miłość"! 

Zobacz także: Iza i Marcin z M jak miłość znowu razem! Ujawnili film na którym wszystko widać - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Nieobliczalna Majka zagrożeniem dla Franki. Paweł zdąży ostrzec narzeczoną, ale sam jej ulegnie!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze