M jak miłość, odcinek 1606: To Marta uratuje Łukaszowi życie! Pójdzie na policję i pogrąży Argasińskiego?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1606: To Marta uratuje Łukaszowi życie! Pójdzie na policję i pogrąży Argasińskiego?

M jak miłość, odcinek 1606: To Marta uratuje Łukaszowi życie! Pójdzie na policję i pogrąży Argasińskiego?

To matka w 1606 odcinku "M jak miłość" uratuje Łukaszowi (Jakub Józefowicz) i jego dziecku życie! Sensacyjna widomość z kolejnego odcinka serialu, na którą czekają fani! Marta (Dominika Ostałowska), kiedy zrozumie, że jej syn jest ojcem dziecka Patrycji (Alżbeta Lenska), a Argasiński (Karol Strasburger) zagraża życiu całej trójki, nie będzie czekać! Wszystko zacznie się od wyznania przerażonej Argasińskiej - tylko Marcie Patrycja zdradzi, że Łukasz jest ojcem jej dziecka, a jego życiu zagraża poważne niebezpieczeństwo! Argasińska wyśpiewa wszystko o bandytach, z którymi jej mąż ma konszachty, a także poda nawet nazwisko Hermana (Piotr Łukawski)! Co zrobi z tym prawniczka w 1606 odcinku "M jak miłość"? Szykuje się wielka wojna dobra ze złem!

"M jak miłość" odcinek 1606 - poniedziałek, 18.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1606 odcinku "M jak miłość" Patrycja nareszcie poprosi o pomoc! Przerażona Argasińska w szpitalu wyzna Marcie, że ojcem jej dziecka jest Łukasz, a życiu ich wszystkich zagra ogromne niebezpieczeństwo! Marta dowie się, jakim podłym typem jest Argasiński i jak podejrzane prowadzi "interesy". Prawniczka zrozumie, że jej przyjaciółka jest bez wyjścia, bo drań jest w jej oczach "panem życia i śmierci"!

Marta w 1606 odcinku "M jak miłość" pozna także szczegóły współpracy szacownego ordynatora z mafią. Nazwisko Hermana jest znane w sądach, bo to wielokrotnie karany, groźny przestępca! Wojciechowska szybko połączy fakty i zrozumie, że brutalne pobicie jej syna to nie był żadne przypadek! Co zrobi Marta?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1603: Jakub Karski pozna największy sekret Marcina. Tylko jemu wyzna co wyprawia przed rozwodem - ZDJĘCIA

Wszystko zacznie się w 1606 odcinku "M jak miłość" od rozmowy Marty ze wspólną znajomą jej i Patrycji. W ten sposób dowie się, że Argasińska leży w szpitalu na podtrzymaniu ciąży.  

- Ale tam jeszcze jakiś inny dramat jest... - usłyszy Wojciechowska. - Była półprzytomna, jakby pod wpływem leków albo silnego stresu. Cały czas powtarzała, że nie może stracić tej ciąży, bo po największej miłości życia zostało jej już tylko to dziecko. I moim zdaniem nie mówiła o Jerzym...

Marta w 1606 odcinku "M jak miłość" natychmiast pojedzie do szpitala i znajdzie przerażoną Patrycje. 

- Proszę cię, musisz powiedzieć mi prawdę! Czy to jest dziecko Łukasza? - zapyta Marta. I Patrycja w końcu potwierdzi, że urodzi dziecko Łukasza! - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>

- Nie rozumiem, jak mogłaś go tak okłamać?! To okrutne! - oburzy się matka Łukasza.

- Mylisz się. Ja chciałam, muszę Łukasza chronić! Nie masz pojęcia, jakie kontakty ma mój mąż! Myślisz, że on mu daruje? Że to pobicie Łukasza to był wypadek? - wyzna Patrycja szlochając.

- Co chcesz przez to powiedzieć?

- Jesteś sędzią, prowadziłaś wiele takich spraw... Mówi ci coś nazwisko Herman? To dobry znajomy Jerzego...

I Marta w 1606 odcinku "M jak miłość" ruszy do boju! Natychmiast uruchomi swoje kontakty i dowie się, że Herman jest szefem mafii! Wojciechowska będzie chciał natychmiast zawiadomić policję i prokuraturę, ale po błaganiach Patrycji, postanowi rozegrać to sprytniej. Jak?

W szpitalnej sali w 1606 odcinku "M jak miłość" Patrycji dojdzie jeszcze do spotkania Marty z Argasińskim. W jego obecności Wojciechowska będzie grać miłą i sympatyczną straszą panią, która pogratuluje mu, że zostanie ojcem... Ale nikt nie będzie miał wątpliwości, że właśnie zaczęła się wojna i podły ordynator nareszcie trafi za kratki za wszystkie przestępstwa, których dokonał. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1604: Majka ujawni Pawłowi gdzie była przez wszystkie lata! Straciła pamięć i dlatego nie mógł jej znaleźć

M jak miłość, odcinek 1602 ZWIASTUN. Patrycja straci dziecko Łukasza?! Ukartowany wypadek Ani będzie miał fatalne skutki
Sonda
Czy Argasiński w "M jak miłość" pójdzie siedzieć?
Najnowsze