M jak miłość, odcinek 1603: Iza poskarży się Michałowi na Marcina. Nie wytrzyma już dłużej, że się nad nią znęca!

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1603: Iza poskarży się Michałowi na Marcina. Nie wytrzyma już dłużej, że się nad nią znęca!

M jak miłość, odcinek 1603: Iza poskarży się Michałowi na Marcina. Nie wytrzyma już dłużej, że się nad nią znęca! - ZDJĘCIA

2021-09-28 15:53

Iza (Adriana Kalska) w 1603 odcinku "M jak miłość" uzna, że to świetny pomysł zwierzyć się z koszmarnych problemów Michałowi (Paweł Deląg), który jakby nie patrzeć, jest jednym z głównych pionków całego kryzysu małżeńskiego Chodakowskich. Mimo że to właśnie o Ostrowskiego Marcin (Mikołaj Roznerski) był okrutnie zazdrosny i dalej nie do końca rozumie co zaszło między nim a Izą, właśnie Michałowi zacznie się zwierzać kobieta. I to nie z byle czego, bo Iza powie mu okrutną prawdę o znęcaniu się Marcina!

"M jak miłość" odcinek 1603 - poniedziałek, 4.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Iza w 1603 odcinku "M ja miłość" potwierdzi, że wkracza na drogę sądową i właśnie rozwodem zakończy się jej małżeństwo z Marcinem. Chodakowski dostanie pozew sądowy, co całkowicie go dobije. Iza nie wytrzyma zachowania męża, który w gruncie rzeczy o nią nie walczy i godzi się biernie patrzeć na rozpadające się małżeństwo. Trudno bowiem uznać kolejne sceny zazdrości w "M jak miłość", jako próba ratowania przez Marcina małżeństwa, Iza zacznie być przerażona postawą męża i poszuka pomocy u Michała. Dość osobliwy wybór przyjaciół do zwierzania się biorąc pod uwagę fakt, ze to właśnie o Michała zaczęła się cała afera, która skończy się w sądzie. 

- Złożyłam ten pozew, bo miałam nadzieję, że to Marcinem jakoś wstrząśnie, że go otrzeźwi... Ale on po prostu przyjął to do wiadomości... - powie załamana Iza do Ostrowskiego.

Przeczytaj: Grali razem w M jak miłość, a teraz Iga Krefft z chłopakiem ogłasza radosną nowinę! Posypały się gratulacje - ZDJĘCIA

- Spodziewałam się po nim wszystkiego, tylko nie tego, że tak łatwo zaakceptuje moją decyzję - doda smutna Iza w 1603 odcinku "M jak miłość". - Pogodził się z nią. Co nie znaczy, że ją akceptuje - stwierdzi Michał. - Ale on już nawet się nie stara! Nie walczy! Wygląda na to, że w ogóle mu na nas nie zależy... - oceni Iza. - Nie wierzę w to - skwituje Michał, który pomimo wszystko częściowo zrozumie zachowanie Marcina. Iza jednak odbierze to jako porażkę i fakt, że mąż naprawdę znęca się nad nią psychicznie, bo chociaż daje mu znaki, on nic z tym nie robi. Zachowuje się tak, jakby w ogóle mu nie zależało. 

Przeczytaj: M jak miłość. Umierający Dawid pozostanie psycholem, ale przez chorobę straci kontrolę! Wszyscy się dowiedzą co zrobił? - WIDEO

Ostrowski w 1603 odcinku "M jak miłość" jeszcze bardziej przychyli się w stronę Marcina, - Nie chcę tłumaczyć Marcina, ale znam dobrze ten problem. Czasem przychodzi w życiu taki moment, kiedy człowiek uświadamia sobie, że musi odpuścić. I robi to. Po prostu... - powie przybity co nie podniesie Izy na duchu. Iza nie będzie miała pojęcia, że w tym samym dniu w 1603 odcinku "M jak miłość" Marcin zwierzy się Jakubowi (Krzysztof Kwiatkowski), że dopiero pozew uświadomił mu, że sytuacja naprawdę stanęła na skraju. - Dopiero dziś do mnie dotarło, że to się dzieje naprawdę. Jakiś abstrakt. Świat wali ci się na głowę, a tu drzewa kwitną, ptaki śpiewają... - powie Chodakowski. 

M jak miłość. Tak daleko posunie się Kamil, żeby zaliczyć Anitę! Wyrodna Weronika nie pozwoli im być razem
Najnowsze